اظهارنظر مدیرعامل ایمیدرو درباره همکاری با جهاددانشگاهی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. فرهنگ
اظهارنظر مدیرعامل ایمیدرو درباره همکاری با جهاددانشگاهی

اظهارنظر مدیرعامل ایمیدرو درباره همکاری با جهاددانشگاهی

ایسناخبرگزاری ایسنا |
مدیرعامل ایمیدرو اظهار کرد:علاقه‌مند همکاری با جهاددانشگاهی در پروژه‌های دو سطح نرم افزاری(مدیریت دانش) و سخت افزاری هستیم.

به گزارش ایسنا، مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری بین جهاددانشگاهی و مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رییس جهاددانشگاهی، دکتر خداداد غریب پور مدیرعامل ایمیدرو و مهدی ذاکری رییس پژوهشکده فرآوری مواد معدنی، مجید وفایی فرد مدیر مرکز مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی و دیگر معاونان و مدیران دو مجموعه امروز صبح (۲۵ شهریور) در دفتر مرکزی جهاددانشگاهی برگزار شد.

دکتر خداداد غریب پور، مدیرعامل ایمیدرو در این مراسم بر همکاری با جهاددانشگاهی در پروژه‌های استراتژیک و صنعتی تاکید کرد.

خبری: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

وی در رابطه با توانمندی‌های جهاددانشگاهی اظهار کرد: کارهایی را که این نهاد شروع کرده به نتیجه رسانده است، یعنی نهال هایی را که کاشته به ویژه در حوزه نفت و مس تا کنون به بار نشسته است.

طبق اعلام روابط عمومی جهاددانشگاهی، غریب پور در ادامه با اشاره به این که جهاددانشگاهی باید به حوزه انتقال دانش فنی وارد شود، افزود: علاقه مند همکاری با این نهاد در پروژه‌های نرم افزاری (مدیریت دانش) و سخت افزاری هستیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ ۹ داور در ۴ رشته، بخش موسیقی دهمین جشنواره «سیمرغ» را قضاوت خواهند کرد. اسامی داوران بخش موسیقی به این شرح است: گروه نوازی و گروه سرود: بهزاد رواقی، حسن ناهید، قاسم رحیم زاده. از میان ۳۰۰ اثر برگزیده هیأت انتخاب، در رشته‌های گروه نوازی سنتی ۱۶ نفر، آواز ۱۳ نفر، خوانندگی پاپ ۱۶ نفر و گروه سرود ۱۱ نفر در روز‌های برگزاری جشنواره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت. دهمین جشنواره بین المللی «سیمرغ» در بخش موسیقی با رشته‌های آواز ایرانی (ویژه آقایان)، گروه نوازی سنتی، خوانندگی پاپ (ویژه آقایان) و گروه سرود با استفاده از اشعار و مضامین مناسب برگزار می‌شود. همچنین، در بخش آزاد ویژه دانشجویان دانشگاه‌های علوم پزشکی شرکت کنندگان در رشته‌های گروه نوازی سنتی، آواز ایرانی، گروه سرود، خوانندگی پاپ با یکدیگر رقابت خواهند کرد.
برترین‌هابرترین‌ها1 روز قبل
دقیقش یادم نیست، اما همین قدر می‌دانم دوران دبیرستان بودم که تلویزیون ترانه‌ای پخش کرد که برایم و برایمان تعجب آمیز بود. خبرآنلاین: دقیقش یادم نیست اما همین قدر می‌دانم دوران دبیرستان بودم که تلویزیون ترانه‌ای پخش کرد که برایم و برایمان تعجب آمیز بود. ترانه‌ای که پخش می‌کرد خیلی مواقع نام خواننده یا آهنگساز آن را نمی‌نوشت و معرفی نمی‌کرد. او خشایار اعتمادی بود. خشایار اعتمادی هم همانگونه که قبلا برایمان خوانده می‌داند که اگر رفته اما محکوم به برگشتن است: «نمیری چون دلت اینجاست / تو محکومی به برگشتن».
ایسناایسنا1 روز قبل
ترجمه کتاب «خبرنگار»، قصه‌ها و خاطرات حرفه‌ای باب دوترو و «مکبث» نوشته ویلیام شکسپیر به تازگی منتشر شده‌ است. در مقدمه ناشر بر این کتاب آمده است: این کتاب ترجمه‌ای از خاطرات یک خبرنگار برجسته و ماجراجوست. مترجم کتاب نیز خبرنگار مشهوری است که در دهه‌های ۱۳۶۰ تا ۱۳۸۰ به خبرنگاری و به‌طور کلی به حرفه رسانه‌ای مشغول بوده و از این جهت شاید شباهت‌هایی با نویسنده این کتاب داشته است. کسی چه می‌داند؟ آن‌چه برای ناشر جذاب بود تشابه فراوان بین تجربه‌ها و خاطرات نویسنده و بخشی از تجربه‌های و خاطرات خبرنگاری مترجم بود. همچنین ترجمه دیگری از «مکبث» ویلیام شکسپیر به قلم علی سلامی در ۳۱۲ صفحه با شمارگان ۵۰۰ نسخه و قیمت ۴۸ هزارتومان در نشر یادشده عرضه شده است.

خاطرات یک پورن استار در اصفهان روی پرده رفت + فیلم

ایمناایمنا1 روز قبل
به گزارش ایمنا مستند داستانی «ایکسونامی» در ژانر اجتماعی آماده نمایش شده است. در این مستند، یک پورن‌ استار آمریکایی تجربه رسیدن به آزادی‌‌های جنسی در ایالات متحده را روایت می‌کند. محسن آقایی اصفهانی است و تولید این فیلم اولین تجربه او در زمینه مستندسازی نام گرفته است. تولید این مستند ۹۰ دقیقه‌ای که ۲٫۵ سال زمان برده، به صورت مشترک در ایران و آمریکا انجام شده است که روز گذشته (۲۰ آبان ماه) در شهرهای تهران، مشهد و اصفهان، به صورت همزمان رونمایی شد. نمایش این فیلم برای افراد کودکان، نوجوانان، افراد زیر ۱۸ سال، بیماران قلبی و … اکیدا توصیه نمی‌شود

فیلم/ تکذیب ادعای جهرمی درباره سایت‌های دانلود فیلم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
ایلناایلنا1 روز قبل
معاون پژوهشی و فناوری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور گفت: ما تنها با نخبه پروری به جایی نمی‌‎رسیم، نخبه پروری رویکردی مثل تعدد مدارس است که ما با آن موافق نیستیم. وی ادامه داد: برای مواردی که قرار است از کشورهای دیگر افرادی به ایران جذب یا دعوت کنیم؛ متاسفانه برنامه و سیاستگذاری به صورت مشخص نداریم. معاون پژوهشی و فناوری مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور توضیح داد: ما در این زمینه نیازمند یک سیاستگذاری و برنامه ریزی دقیق هستیم تا بتوانیم از اساتید خارجی در ایران استفاده کنیم. معاون پژوهشی و فناوری مرکز تحقیقات سیاست علمی گفت: به طور کل دانشکده‌های ما بعضا میزبان اساتید از کشورهای دیگر بر حسب موضوع و ضرورت هستند. ما تنها با نخبه پروری به جایی نمی‌‎رسیم نخبه پروری رویکردی مثل تعدد مدارس است که ما با آن موافق نیستیم.

نظرها

اخبار بیشتر