بدون اینترنت تپ‌سی بگیرید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. عصر ایران
  4. اجتماعی

بدون اینترنت تپ‌سی بگیرید

عصر ایرانخبرگزاری عصر ایران |

«تپ‌سی تلفنی»، خدمت جدیدی است که تپ‌سی برای دسترسی راحت‌تر شهروندان به خدمات این تاکسی آنلاین ارائه داده است. برای استفاده از این خدمت، می‌توان بدون نیاز به اینترنت با شماره ۱۶۳۰ تماس گرفت و درخواست تپ‌سی داد.

این خدمت جدید تپ‌سی با توجه به نیاز برخی از شهروندان به روش‌های ساده‌تر درخواست تاکسی آنلاین ارائه شده و مشکل دسترسی نداشتن به اینترنت یا گوشی هوشمند برای استفاده از خدمات این تاکسی‌ها را حل کرده است.

خدمات تپ‌سی تلفنی در تمام شهرهایی که تپ‌سی در آنها فعال است ارائه می‌شود و می‌توان بدون نیاز به شماره‌گیری کد شهرها از ساعت ۷ صبح تا ۱۲ شب با شماره ۱۶۳۰ تماس گرفت.

بدون اینترنت تپ‌سی بگیرید - 4

برای استفاده از تپ‌سی تلفنی کافی است مسافر با شماره ۱۶۳۰ تماس بگیرد و از اپراتورهای تپ‌سی بخواهد که برای او نقش اپلیکیشن را بازی کنند. به محض تماس مسافر با شماره ۱۶۳۰، یک اپراتور آدرس دقیق مبدا و مقصد مسافر را دریافت کرده و بر روی اپلیکیشن علامت‌گذاری می‌کند. به این ترتیب، درخواست خودرو به نزدیک‌ترین سفیر (راننده) فرستاده می‌شود و سفیر، پس از تایید درخواست، به سمت محلی که مسافر منتظر است حرکت می‌کند. در این مرحله مسافر روی خط تلفنی که به تپ‌سی زنگ زده بود یک پیام متنی دریافت می‌کند تا به او اطلاع داده شود که سفیر پیدا شده است.

در سایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

همچنین به محض رسیدن سفیر به مبدا، مسافر یک پیام متنی دیگر دریافت می‌کند تا از رسیدن سفیر مطلع شود. اگر به هر دلیلی، سفیر درخواست مسافر را لغو کند، مسافر از طریق پیام متنی از لغو سفر مطلع می‌شود. در این صورت، برای مسافر پیامی ارسال می‌شود و می‌تواند با ارسال عدد ۱، دوباره درخواست خود را، ساده‌تر و بدون طی مراحل قبلی، تکرار کند.

با استفاده از تپ‌سی تلفنی، برخی از افراد مانند سالمندان که از فرزندان خود می‌خواهند برایشان تپ‌سی بگیرند، می‌توانند با یک تلفن این کار را انجام دهند. علاوه بر این، نداشتن دسترسی به اینترنت، دیگر مانعی برای استفاده از خدمات تاکسی آنلاین نیست و به راحتی می‌توان بدون اینترنت، تپ‌سی گرفت.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کیان ۷۰۰؛ دستاوردی در اوج تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خودروی فوق سنگین نظامی ایرانی کیان ۷۰۰ با قدرت کشندگی بالا با نمونه آمریکایی برابری می‌کند و در خاورمیانه منحصر به فرد است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این تانک بر، نماد خودباوری است. قیمت مشابه خارجی این دستاورد حدود ۵ میلیارد تومان است که متخصصان دفاعی کشور موفق شدند با ۸۰۰ میلیون تومان آن را بسازند.
مهرمهر14 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، رضا میرزایی پیش از ظهر دوشنبه در جلسه کار گروه کاهش آلودگی هوای اراک، اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون ۲۳ روز ناسالم برای گروه‌های حساس داشتیم و همچنین روزهای ناسالم برای تمام گروه‌ها در سطح کلانشهر اراک اتفاق نیفتاد. مدیرکل حفاظت از محیط زیست استان مرکزی گفت: در سال ۹۶ تعداد روز‌های ناسالم ۴۷ روز و در سال ۹۵ نیز ۷۷ روز ناسالم در اراک گزارش شده است. در طول سه سال گذشته شاهد کاهش ۷۰ درصدی تعداد روزهای ناسالم در شهر اراک بودیم. میرزایی گفت: دستگاه‌های اجرایی با افزایش سرانه فضای سبز، کاهش دیگ‌های آلاینده ایرالکو و کنترل صنایع آلاینده و بحث روان سازی ترافیک در سطح شهر به کاهش تعداد روزهای ناسالم شهر اراک کمک کردند. میرزایی افزود: بر اساس دستور العمل قانون هوای پاک استقرار صنایع باید در نواحی صنعتی صورت پذیرد.
اصلاحات پرساصلاحات پرس17 ساعت قبل
حسین گنجی، روزنامه نگار طی یادداشتی نوشت: مظاهر مصفا بی‌شک یکی از همین دوش‌های قابل اتکا برای منظومه فرهنگی ماست. مظاهر مصفا زاده ۱۳۱۱ در تفرش، استاد دانشگاه، شاعر و مصحح برجسته معاصر بود. او سال‌های متمادی به‌عنوان استادتمام رشته زبان و ادبیات فارسی در دانشگاه تهران و بعدها دانشگاه آزاد به‌خدمت مشغول بود. امروز هم انبان فرهنگ ایران چیزی برای گفتن و شنیدن کم داشت، اگر مظاهر مصفا هم نبود ما در سخن گفتن و شنیدن چیزی برای ارائه کم داشتیم. تجلیل این داشته‌ها افق‌های وسیع‌تر و قله‌های مرتفع‌تری پیش روی جامعه پرمسأله امروز قرار می‌دهد. ‌

یوسف‌آباد تهران؛ داستان یک آرزوی سرسبز (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
تمایل بیشتر مسافران به هنگام خرید بلیط ارزان هواپیما، بلیط خارجی و داخلی فرست کلاس و بلیط هواپیما بیزینس کلاس و … هواپیما ایرباس و بوئینگ است. هواپیماهای ایرباس و بوئینگ از کیفیت و امکانات مناسبی برخوردار هستند. هواپیماهای ایرباس و بوئینگ هر دو دارای قیمت‎های مختلف برای انواع مسافر میباشند. تفاوت شرکت ایرباس و بوئینگابتدا به توضیح تفاوت‎های ظاهری هواپیماهای این دو شرکت میپردازیم. شکل جلوی هواپیما بوئینگ کمی نوک تیزتر از هواپیماهای ایرباس میباشد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
مصدق با بیان این که در قوانین اخیر التصویب توجه ویژه‌ای به افراد زیر ۱۸ سال شده است، افزود: در این قوانین کلیه مجازات‌های قانونی افراد زیر ۱۸ سال در همه جرایم با مجازات‌های سایر افراد متفاوت است. وی ادامه داد: مجازات اعدام در جرایم تعزیری درخصوص افراد زیر ۱۸ سال به طور کلی حذف شده و به نگهداری در کانون اصلاح و تربیت حداکثر به مدت ۵ سال تغییر یافته است. مصدق در ادامه گفت: مجازات حبس ابد در خصوص افراد زیر ۱۸ سال بطور کلی حذف شده و نگهداری در کانون اصلاح و تربیت حداکثر به مدت ۵ سال جایگزین حبس ابد شده است و همچنین هیچکدام از دادگاه‌های کیفری صلاحیت رسیدگی به جرایم افراد زیر ۱۸ سال را ندارند و جرایم آن‌ها حسب مورد در دادگاه‌های اطفال و نوجوانان و کیفری یک ویژه نوجوانان رسیدگی می‌شود. معاون حقوقی قوه قضاییه افزود: صدور قرار تعلیق اجرای مجازات و نیز تعویق صدور حکم که در خصوص افراد بالای ۱۸ سال محدودیت دارد، در مورد افراد زیر ۱۸ سال هیچگونه محدودیتی ندارد و دادگاه می‌تواند افراد زیر ۱۸ سال را از اجرای مجازات معاف کند و یا مجازات آن‌ها را تعلیق نماید و تخفیف مجازات برای افراد زیر ۱۸ سال فرمول خاصی دارد که نسبت به سایر افراد می‌توانند از تخفیف بیشتری بهره‌مند شوند. در سایر مجازات‌ها نیز ۸۱۰ نفر زن، ۲۳۹ نفر از اتباع بیگانه و ۱۳۷ نفر از افراد زیر ۱۸ سال عفو شده‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

تاثیر میدان نفتی تازه کشف شده بر اقتصاد و روابط بین‌الملل

خبری12 ساعت قبل

در پی بالا گرفتن اعتراض‌ها در بولیوی،‌ اوو مورالس از قدرت کناره‌گیری کرد

خبری16 ساعت قبل

اظهارات امروز رییس‌جمهور در رفسنجان + فیلم

خبری17 ساعت قبل

۴ کشته و ۴۱ زخمی بر اثر برخورد بین یک دستگاه اتوبوس، کامیون و پژو

خبر فوری21 دقیقه قبل

احساس تنفر از خود چیست و چگونه می‌توان از آن رها شد؟

خبر فوری22 دقیقه قبل

نظرسنجی زننده در پارک تهران میان عادل فردوسی‌پور و میثاقی همراه با سیگار! +عکس

ورزش ۱۱32 دقیقه قبل

رسمی؛ ویکتور لیندلوف به عنوان بهترین بازیکن سال ۲۰۱۹ فوتبال سوئد انتخاب شد

طرفداری39 دقیقه قبل

آرسنال از اخراج امری ترسی ندارد

میزان‌آنلاین51 دقیقه قبل

اولین نیروگاه تولید برق از گاز در شمال افغانستان آغاز به کارکرد

میزان‌آنلاین51 دقیقه قبل

درخواست آرژانتین از جمهوری آذربایجان برای بازداشت علی‌اکبر ولایتی!

اقتصادنیوز51 دقیقه قبل

پربحث‌ترین خبرها