فراری دادن دزدان با گرز قهرمان کشتی ایران / پیرمردی که جوان بود + عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا

فراری دادن دزدان با گرز قهرمان کشتی ایران / پیرمردی که جوان بود + عکس

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: 3 سارق قصد دزدی از قهرمان کشتی ایران داشتند که در درگیری با این جوان ورزشکار مجبور به فرار شدند.

فراری دادن دزدان با گرز قهرمان کشتی ایران / پیرمردی که جوان بود + عکس - 1

به گزارش گروه حوادث رکنا، ساعت ۱۱ شامگاه یکشنبه ۲۴ شهریور امسال عباس دولتشاهی یکی از قهرمانان کشتی ایران سوار بر خودرویش در آبادان برای رفتن به خانه یکی از بستگانشان به سمت خرمشهر حرکت کرد که در میان راه با یک پیرمرد خمیده که در کنار خیابان منتظر خودرو بود روبرو شد.

این قهرمان کشتی برای کمک به پیرمرد تنها در کنار جاده توقف کرد و پیرمرد خمیده به آرامی سوار بر خودرو شد کشتی گیر جوان شد.

عباس دولتشاهی در حال حرکت بود که ناگهان دو جوان موتور سوار در حالیکه قمه به دست داشتند خود را به کنار خودروی کشتی گیر جوان رساندند و از او خواستند در کنار جاده توقف کند و در همین صحنه پیرمرد تنها که مرد جوانی بود گریم صورتش را برداشت و با عباس دولتشاهی درگیر شد و کشتی گیر جوان به اجبار در کنار جاده توقف کرد.

در این صحنه عباس دولتشاهی با برداشتن یک گرز از داخل خودرویش با ۳ سارق خشن درگیر شد و توانست ۳ سارق قمه به دست را فراری دهد و در این درگیری تنها لباس کشتی گیر جوان پاره شد.

بنا بر این گزارش، تحقیقات پلیس خرمشهر برای دستگیری این دزدان فریبکار ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

علی رنجکش

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

آمار ابتلای زنان ایرانی به سرطان سینه + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، سرطان سینه بین زنان ایرانی تبدیل به یک بیماری شایع شده است. از بین صد هزار زن در ایران، ۳۳ تا ۳۴ نفر به سرطان سینه مبتلا می‌شوند. بیشتر بخوانید: بیماری شایعی که هزینه درمان آن از سرطان هم بیشتر است! + فیلمانتهای پیام/آمار سرطان پستان در ایران + فیلم

وضعیت نابسامان آزادراه تهران_ پردیس + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
با احداث آزادراه جدید تهران-پردیس امیدواری‌های بسیاری مبنی بر کاهش تعداد تصادفات و تلفات متعدد در این مسیر زنده شد. شکایت‌های مکرر مردم از این وضعیت ما را بر این داشت تا به آنجا برویم و از نزدیک شاهد وضع موجود باشیم. البته این را هم گفت که اگر به دنبال جواب برای مشکلات آزادراه هستم باید به دفتر آزادراه بروم تا آنجا پاسخ خود را دریافت کنم. قریب به اتفاق تمامی رانندگان از نبود روشنایی و وضعیت آسفالت جاده ناراضی بودند؛ اکثر این راننگان که ساکن منطقه پردیس هستند هفته‌ای دو سه بار با ترس از تصادف در این آزادراه تردد می‌کردند. پس از صحبت با رانندگان برای دریافت پاسخی منطقی به سمت دفتر آزادراه حرکت کردم، البته با نزدیک شدن به عوارضی کم کم نور چراغ‌های آزادراه خودنمایی کردند و وضعیت روشنایی به حد مطلوب رسید؛ اما این وضعیت روشنایی هم ادامه نداشت و با دور شدن از عوارضی وضعیت به حالت قبل خود بازگشت.

اولین افشاگری روح‌الله زم| محمد حسین رستمی؛ همکار داخلی آمدنیوز کیست؟ +فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده‌های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. «محمد حسین رستمی» جوان ۳۴ ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد. به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه‌ای به افشاگری خلاصه می‌شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه‌های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است.

نوسان در بازار‌های مالی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب13 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

نظرها

اخبار بیشتر