مرحله جدید چالش‌ها در مورد حزب الله
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ
مرحله جدید چالش‌ها در مورد حزب الله

مرحله جدید چالش‌ها در مورد حزب الله

برناخبرگزاری برنا |
«قلم رصاص» شبکه العالم بررسی می کند؛

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، برنامه «قلم رصاص» در این قسمت، در بررسی مقاله‌های رسانه‌های سعودی و اماراتی، موضوع حزب الله و چالش‌های پیش رو را واکاوی خواهد کرد.

حسین عبدالله کارشناس و میهمان برنامه، به سر تیتر مقاله‌های روزنامه‌های عربی اشاره خواهد کرد که در آن از دوری لبنان از حزب الله در مرحله جدید چالش‌ها، تضعیف حزب الله و تاکید بر ادامه جنگ از سوی اسرائیل، صحبت به میان آمده است.

در ادامه به مقاله‌ای از روزنامه العربی سعودی‌ها در مورد ادعای اسرائیل از شکست حزب الله در لبنان و برگ برنده بودن حزب الله برای صهیونیست‌ها اشاره خواهد شد و حسین عبدالله این مطلب را مضحک و خنده دار و غیر قابل باور ارزیابی می‌کند و هدف ای رسانه‌ها را تنها حمله به حزب الله قلمداد می‌کند.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

حسین سلامه، کارشناس سیاسی و میهمان ویدئویی برنامه نیز در تحلیل خود از ادعاهای این رسانه‌ها، در مورد هدف حزب الله در تثبیت نفوذ ایران در منطقه جغرافیایی مهم و موثر را دروغ پردازی ارزیابی کرده و این اقدام آنان در جهت ترویج این نوع دیدگاه‌ها را در ازای دریافت پول می‌داند.

«قلم رصاص» امشب ۲۵ شهریور ساعت ۲۲ به وقت تهران با اجرای جیهان عبدالنبی بدران و تهیه شده در دفتر العالم در بیروت، از آنتن این شبکه پخش می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها