کشف ۶۱ تن برنج احتکار شده در مشهد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
کشف ۶۱ تن برنج احتکار شده در مشهد

کشف ۶۱ تن برنج احتکار شده در مشهد

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف 61 تن برنج احتکار شده در مشهد خبر داد.

به گزارش مشهد فوری، فرمانده انتظامی خراسان رضوی گفت: در پی کسب اطلاعاتی مبنی بر اینکه افراد سودجو در مشهد در امر احتکار برنج و گران‌فروشی آن فعالیت دارند، شناسایی و پی گیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این پلیس قرار گرفت.

سردار محمدکاظم تقوی تصریح کرد: مأموران پلیس امنیت عمومی استان محل دپوی محموله موردنظر را شناسایی و در عملیاتی هماهنگ با کارشناسان سازمان صنعت، معدن و تجارت پس از هماهنگی با مقام قضایی وارد عمل شدند.

وی تأکید کرد: مأموران انتظامی در این عملیات ۶۱ تن و ۲۸۰ کیلوگرم انواع برنج ایرانی و خارجی احتکار شده را کشف کردند که کارشناسان ارزش این محموله را ۶ میلیارد ریال برآورد کرده‌اند، همچنین در این زمینه دو متهم را دستگیر کردند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

طرح چهار ماده‌ای ایران برای یمن

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل

مرد عراقی بخاطر زائران ایرانی از قاتل پسرش گذشت / همه مسافران شوکه شدند + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش رکنا، «حسن قلی‌زاده» که تاکنون سه بار در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، می‌گوید: دو مرد عراقی جلوی اتوبوس ما را گرفتند تا از زائران حسینی میزبانی کنند. یک کدام که دیرتر رسیده بود، از دیگری خواست از خون فرزندش که به دست پسر او به قتل رسیده بود، بگذرد تا فرصت میزبانی را واگذار کند. مرد عراقی در کمال تعجب پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

ویدیو؛ از گل به خودی هایی که فقط در بازی FIFA دیده می‌شود

طرفداریطرفداری9 ساعت قبل

(ویدیو) ویدئوی تاثیرگذار از مواجهه دختر سوری با یک سرباز ارتش ترکیه

فراروفرارو2 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر