:: عظیم زاده-اعتراض لبنانی‌ها به بازگشت جاسوس رژیم صهیونیستی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. سیاسی

:: عظیم زاده-اعتراض لبنانی‌ها به بازگشت جاسوس رژیم صهیونیستی

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
دویست و سی مزدور و جاسوس رژیم صهیونیستی در چهار ماه گذاشته وارد لبنان شدند.

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاري صدا و سيما از بیروت، دویست و سی مزدور و جاسوس رژیم صهیونیستی در چهار ماه گذاشته وارد لبنان شدند.این افراد در زمان اشغال لبنان به دست صهیونیست‌ها عامل شکنجه و شهادت صد‌ها لبنانی بودند.

عامر الیاس الفاخوری رئیس سابق زندان خیام در جنوب لبنان معروف‌ترین این افراد است که در چند روز گذشته و با شدت گرفتن اعتراض‌های مردمی و با حکم دادستان کل نظامی لبنان بازداشت شده است.

شیخ سید هاشم صفی الدین رئیس شورای اجرایی حزب الله لبنان هم با تاکید بر اینکه این تلاشی برای پاکسازی پرونده هر مزدوری است که با رژیم صهیونیستی ۴۰ سال همکاری داشت، افزود: این مزدور (فاخوری) یکی از آنهاست که وارد لبنان شده و این بسیار خطرناک است.

در خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

احمد طالب نایب رئیس جمعیت آزادگان زندان خیام اقدام امریکا در اعطای تابعیت به این مزدوران اقدامی خطرناک خواند و گفت: عجیب است که پرونده قضایی این افراد پاک شده است این دو موضوع بی ارتباط بهم نیست.

همزمان رسانه‌های لبنانی از آغاز فشار بر دستگاه قضایی لبنان در روند پرونده‌ی فاخوری «قصاب خیام» خبر می‌دهند.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیمصاحبه‌ها:

۱-احمد طالب نایب رییس جمعیت آزادگان زندان خیام

۲-شیخ سید هاشم صفی الدین رییس شورای اجرایی حزب الله لبنان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

طرح چهار ماده‌ای ایران برای یمن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری1 روز قبل

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف1 روز قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

فیلم | اسکورت پوتین در عربستان سعودی | پوتین پس از ۱۲ سال وارد ریاض شد

همشهریهمشهری1 روز قبل

استقبال کردهای سوریه از ارتش سوریه

تابناکتابناک2 روز قبل
کردهای ساکن مناطق مرزی سوریه و ترکیه امشب مناطق تحت کنترل خود را به ارتش سوریه تحویل دادند. این اقدام کردها با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه و رفع بهانه ترکیه برای اشغال این مناطق به بهانه اقدامات تروریستی بود. کردهای سوریه پس از وقوع جنگ داخلی، بخش قابل توجهی از سوریه را تحت کنترل خود درآورده بودند و با پشتیبانی آمریکا، حاضر به پذیرش اعمال حاکمیت دولت مرکزی سوریه نبودند اما رویدادهای اخیر باعث شد آنها ترجیح دادند تحت حاکمیت مرکزی قرار گیرند تا آنکه برای همیشه تحت حاکمیت ترکیه باشند. حرکت نیروهای ارتش ترکیه در این مناطق و همچنین استقبال شبانه کردها از ارتش سوریه در منبج را می‌بینید.

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

نظرها

اخبار بیشتر