پویول و رد پیشنهاد مدیریت ورزشی بارسلونا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. ورزشی

پویول و رد پیشنهاد مدیریت ورزشی بارسلونا

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- کارلس پویول به احتمال 99 درصد مدیریت ورزشی باشگاه بارسلونا را رد خواهد کرد. تاریخ انتشار: 23:54 - 25 شهريور 1398 - کد خبر: ۵۵۰۲۳۷

به گزارش گروه فضای مجازیخبرگزاری میزان، کارلس پویول همواره به عنوان یک مرجع و الگو برای هواداران بارسلونا محسوب می‌شود. کاپیتان پرافتخارترین تیم تاریخ باشگاه بارسلونا پس از ۱۵ فصل بازی، سال ۲۰۱۴ به دلیل مصدومیت‌های مزمن زانو مجبور به بازنشستگی شد. کمی بعد او به عنوان دستیار زوبی زارتا (مدیر ورزشی وقت بارسا) مشغول به کار شد ولی ژانویه ۲۰۱۵ و پس از شکست بارسا در برابر سوسیداد و محرومیت از دو پنجره نقل و انتقالاتی، به همراه زوبی زارتا از پست خود کنار رفت.

پویول و رد پیشنهاد مدیریت ورزشی بارسلونا - 2

۴ سال و نیم بعد، او حالا با پیشنهاد بازگشت به بارسا مواجه شده است. جوزپ ماریا بارتومئو پس از استعفای پپ سگورا از پست مدیریت ورزشی باشگاه، این سمت را به پویول پیشنهاد داده است ولی او فعلا زمان برای فکر کردن خواسته و ترجیح داده است تا به این درخواست پاسخ ندهد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی را آنلاین بخوانید

امروز ژافره ماتئو بازیکن سابق بارسا و دوست صمیمی کارلس پویول در مصاحبه با کادنا سر گفت که کاپیتان ابدی بارسا برنامه‌های دیگری در سر دارد: «با اینکه کارلس فعلا در حال فکر کردن روی پیشنهاد بارسلونا است ولی می‌توانم به شما بگویم که به احتمال ۹۹ درصد او مدیر ورزشی بارسا نخواهد شد چرا که برنامه‌های دیگری در سر دارد.»

منبع: ورزش سه

خواندن خبر در سایت منبع

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

پربحث‌ترین خبرها