ماجرای شکست عجیب تیم‌ملی والیبال از زبان مربی نوجوانان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. بین‌المللی
ماجرای شکست عجیب تیم‌ملی والیبال از زبان مربی نوجوانان

ماجرای شکست عجیب تیم‌ملی والیبال از زبان مربی نوجوانان

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
تیم ملی والیبال ایران که برای قهرمانی در آسیا مبارزه می‌کند، شکست غیرمنتظره‌‎ای مقابل استرالیا داشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ وکیلی فرجام سرمربی تیم ملی والیبال نوجوانان ایران امروز میهمان برنامه سلام صبح بخیر شبکه سوم سیما بود و درباره شکست مقابل تیم استرالیا اظهار کرد: ما بعد از بردن سریلانکا و قطر که با استرالیا بازی کردیم، انتظارات جامعه این بود که ما مثل لیگ ملتها در ارومیه استرالیا را هم ببریم. این تیم بسیار خوب است و با ایتالیا سه بر دو شد. ما مقابل این تیم غافلگیر شدیم و نتوانستیم انتظارات مردم را پاسخ بدهیم.

وی افزود: هر تیمی روزهای خوب و بدی دارد و والیبال دنیا اینگونه نیست تیمی که قهرمان هر تورنمنتی می‌شود بدون باخت همه مسابقات را پشت سر بگذارد. روسیه در مسابقات لیگ ملت‌ها با ۴ باخت قهرمان شد. ما با ۵ باخت پنجم شدیم و آمریکا با ۷ باخت دوم شد!

سرمربی تیم والیبال نوجوانان یادآور شد: ما هم بد نباختیم و این تلنگری برای ما است تا چین و هند را ببریم. دیگر بازی‌ها برای ما حالت پلی آف داریم و ۴ بازی داریم که مجبوریم همه آنها را ببریم.

وکیلی فرجام ادامه داد: ما در گروه E هستیم و مسابقاتی که انجام می‌شود رتبه‌های اول تا سوم آن سهمیه‌ای برای المپیک نخواهند گرفت. ما بعد از این باید به مسابقات جام جهانی در ژاپن برویم که آنجا هم تاثیری ندارد. دی ماه باید به چین برویم و با ۸ تیم برتر آسیا رقابت کنیم که قهرمان این مسابقات هم مستقیما به المپیک می‌رویم و این خیلی سخت است. با توجه به پتانسیل و انگیزه بچه‌ها و اینکه المپیک قبلی هم حضور داشته‌اند، فکر می‌کنم این المپیک را از دست ندهند.

وی اذعان کرد: مسابقات فعلی و مسابقات جام جهانی تاثیری در المپیک ندارند و مسابقاتی که نباید در آنها غافلگیر شویم از آنجایی که در روسیه هم سهمیه نگرفتیم، مسابقات چین است که باید سهمیه خودمان را از این مسابقات بگیریم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان درباره پنجم شدن این تیم علی رغم اینکه در سال ۲۰۱۷ قهرمانی را به دست آورده بود، تاکید کرد: چون اعضای تیم نوجوانان جدید هستند، جابجایی مقام‌ها طبیعی است. ایتالیا که در این دوره قهرمان شد، سابقه قهرمانی نداشته است و ما در ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ آنها را ببریم. روسیه هم که دوم شد در هر دو سال برده بودیم اما امسال به آنها باختیم. به هر حال نسلی طلایی است و نسلی به کار بیشتری نیاز دارد. ممکن است در ۲۰۲۱ تیم نوجوانان خیلی خوبی داشته باشیم.

وکیلی فرجام اضافه کرد: مسئله نوجوانان با جوانان تفاوت می‌کند و پیش بینی آنها کار خیلی سختی است و هر دوره ممکن است تیمی خیلی خوب باشد یا نباشد. ۲۰۱۵ ما سوم شدیم، لهستان قهرمان شد و ۲۰۱۷ که ما قهرمان دنیا شدیم لهستان هفدهم شد و این نشان دهنده این است که صعود و سقوط در مسابقات نوجوانان زیاد است. الحمدالله ما در همین مسابقات که پنجم شدیم، بهترین تیم آسیا بودیم و ژاپن را بردیم و از نظر رنکینگ جزو سه تیم برتر دنیا هستیم.

وی در پایان گفت: خواهش می‌کنم اگر بازی به صورت زنده از شبکه سه پخش می‌شود همه دوست دارند بازی آن را کامل ببینند و بازی نیمه کاره انتظارات مردم را برآورده نمی‌کند. انتظارات مردم را درک می‌کنم و توقعات مردم را قبول دارم اما حالا ما بین راه هستیم و باید مردم و مربیان تیم را حمایت کنیم.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) ترامپ ادای پادشاه یک کشور عربی را در آورد!

فراروفرارو1 روز قبل
ترامپ در یک گردهمایی انتخاباتی، از گفت‌وگوی تلفنی‌اش با یکی از پادشاهان کشور‌های عربی، پس‌ از به‌ رسمیت شناختن بیت‌المقدس به پایتختی اسراییل حرف می‌زند و ادای این سلطان عرب را درمی‌آورد.

فیلم | اعتراض و پیاده نشدن مسافران پرواز نجف_تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین13 ساعت قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.

فیلم | اخبار ۲۰:۳۰ با «داره می‌ریزه» به سراغ آمدنیوز رفت

خبرآنلاینخبرآنلاین19 ساعت قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز18 ساعت قبل
تحلیل تصمیم ترامپ از چشم‌اندازهای متفاوتاما تصمیم ترامپ برای بیرون کشیدن پای آمریکا از آنچه به زعم وی دعوای تاریخی کردهای سوری و نیروهای ترکیه است، از چند جهت قابل ارزیابی است. *نخست آنکه این مسئله همزمان دموکرات‌ها و جمهوریخواهان آمریکایی را به موضع‌گیری علیه ترامپ واداشته که در نوع خود هم فرصت تلقی می‌شود و هم مایه خطر است. از سوی دیگر، بازگشت کامل کردها به آغوش دولت اسد چیزی نیست که مطلوب دولت واشنگتن باشد. پس از همین حالا به فکر بهانه‌ای برای مهار ترکیه در ادامه عملیات چشمه صلح خواهد بود. توئیت ترامپ شامل بسته پیشنهادی برای ختم این غائله با تمرکز بر ۳ مقوله تهدید به تحریم ترکیه، میانجیگری میان ترکیه- کردها و اعزام هزاران نظامی آمریکایی برای پیروزی در میدان نبرد، تائیدی بر این فرضیه است.

(ویدئو) اجرای ناشیانه سرود روسیه توسط سعودی‌ها

فراروفرارو14 ساعت قبل
ویدئویی که از مراسم استقبال رسمی سلمان شاه سعودی از پوتین منتشر شده، نشان می‌دهد که در این مراسم سرودی به هم‌ریخته، پراشتباه و ناهماهنگ به عنوان سرود ملی روسیه نواخته می‌شود. شبکه تلویزیونی راشا تودی با تدوین طنز‌آمیز یک ویدئو، سرود اصلی روسیه را با آنچه که در مراسم استقبال نواخته شد، مقایسه کرده و در خبری در این رابطه نوشته است: «گوش‌خراش به نظر می‌رسد! گروه ارکستر نظامی سعودی از پوتین با سرود ملی روسیه استقبال می‌کند … یا دستکم، تلاشش را برای این کار می‌کند.» این شبکه در گزارش خود عنوان می‌کند که هرچند این سرود بسیار به هم‌ریخته بود، اما «بخواهیم منصفانه بگوییم، دستکم در بخش‌های ابتدایی می‌شد آن را تشخیص داد. به نظر می‌رسد ارکستر سلطنتی سعودی از سال ۲۰۱۷ که در مراسم استقبال از دونالد ترامپ رئیس‌جمهور ایالات متحده سرود را به آن شکل خجالت‌آور اجرا کرد، کمی پیشرفت کرده است.» رسانه‌های روس با اشاره به حالت چهره پوتین نوشته‌اند که به نظر می‌رسد او از شنیدن این سرود نه‌چندان آشنا جا خورده و عصبی شده است.
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین10 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| یک وبگاه فلسطینی مدعی شد دولت سعودی جزیره «فرسان» در دریای سرخ را برای کاربری نظامی به مصر واگذار کرده است. خبرگزاری فلسطینی «معا»، نوشت که این جزیره در نزدیکی باب‌المندب و در منطقه «جازان» عربستان قرار گرفته و بدون هیچ‌گونه شروطی در اختیار دولت مصر قرار گرفته است. همچنین با این اقدام دولت سعودی، مصر از لحاظ جغرافیایی به اتیوپی نزدیک می‌شود. پیش از این دولت مصر مالکیت دو جزیره «تیران» و «صنافیر» در دریای سرخ را به عربستان سعودی واگذار کرده بود که با اعتراض و واکنش جامعه مصر همراه شد. بر خلاف ادعای دولت «عبدالفتاح السیسی» رئیس‌جمهور مصر، فعالان مصری معتقدند که حاکمیت این دو جزیره به مصر تعلق دارد.

نظرها

اخبار بیشتر