انتخاب اعضای هیأت مدیره سازمان مدیریت بحران باز هم مسکوت ماند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اجتماعی
انتخاب اعضای هیأت مدیره سازمان مدیریت بحران باز هم مسکوت ماند

انتخاب اعضای هیأت مدیره سازمان مدیریت بحران باز هم مسکوت ماند

فارسخبرگزاری فارس |
با نظر اکثریت اعضای شورای اسلامی شهر تهران انتخاب دو عضو هیأت مدیره سازمان مدیریت بحران و سازمان اراضی عباس آباد باز هم مسکوت ماند.

به گزارش خبرنگار شهری خبرگزاری فارس، سید حسن رسولی در صد و شصت و پنجمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: موضوع ساماندهی شرکتها و سازمانهای تابعه شهر تهران یکی از موضوعات مهم است و به صورت مستمر پیگیری شده است.

وی افزود: ما حتی به شهردار تهران این پیشنهاد را دادیم که درخصوص سازمان مدیریت بحران و یکی دیگر از سازمانها آن دو نفری که باید پیشنهاد شود از خارج از شهرداری باشند.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران ادامه داد: ما می‌دانیم که در یکی از سازمانها نیاز به یک کارشناس مسایل اجتماعی و فرهنگی است خب چه اشکالی دارد به جای معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری برای مثال رییس انجمن جامعه شناسان انتخاب شود.

رسولی گفت: از این رو پیشنهاد می‌کنم تا انتخاب دو عضو این سازمانها مسکوت بماند و لایحه به کمیسیون برگردد.

نوری در مخالفت با مسکوت ماندن این لایحه گفت: من مخالفتم درخصوص سازمان مدیریت بحران است زیرا در آنجا اساسنامه سازمان متفاوت است.

در سایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

وی ادامه داد در آنجا ما هیات مدیره نداریم و صرفا یک هیأت امنا داریم و از این رو کار این سازمان لنگ مانده است.

این عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: از نمایندگان شورا عجیب است که چرا حرف همکاران‌تان را در یک کمیسیون تخصصی نمی‌پذیرید و هر چه ما میگوییم حرف خودتان را می‌زنید.

نوری افزود: من توقع دارم یک تجدید نظری در این خصوص بشود تا کار سازمان مدیریت بحران دچار وقفه نشود.

سرانجام رأی گیری درخصوص اینکه انتخاب دو عضو مسکوت بماند یا خیر انجام شد و ۱۳ نفر از اعضای شورای شهر به مسکوت ماندن لایحه رأی دادند.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

تازه‌های امروز شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
رئیس و برخی اعضای شورای شهر تهران به سوالات مردم در باره مترو، قطع درختان و موضوعات فسادخیز در شهرداری پاسخ گفتند. به گزارش حبرگزاری صدا و سیما، رئیس و برخی دیگر از اعضای شورای شهر تهران به برخی دغدغه‌های مردم تهران در باره خرابی واگن‌های مترو، برخورد با موضوعات فسادخیر در شهرداری، قطع درختان و خشکاندن باغها در برخی مناطق تهران با هدف ساخت برج‌های سربه فلک کشیده پاسخ گفتند.

مرگ ۲ دانش آموز خوش زبان ورنکشی در زلزله (+فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
سایت نصر نوشت: شب گذشته آذربایجان باری دیگر لرزید و مردم آذربایجان را در غم از دست دادن تعدادی از عزیزانشان به سوگ نشاند. زلزله ۵٫۹ ریشتری آذربایجان شرقی در بامداد گذشته موجب خسارات سنگینی در تعدادی از روستاهای ترکمنچای شهرستان میانه شد. ریحانه و زهرا دو دخترکی هستند که از وضعیت مدرسه شان انتقاد دارند. این کودکان هم حق دارند در فردای این سرزمین نقش ایفا کنند و به قول زهرا، «مملکت را درست کنند». همه آذربایجان سوگوار ریحانه و زهراست و جا دارد مردم عزیزمان به نحو احسن این دو گل پرپر شده آذربایجان و خانواده هایشان را عزیز شمارند.

کیان ۷۰۰؛ دستاوردی در اوج تحریم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خودروی فوق سنگین نظامی ایرانی کیان ۷۰۰ با قدرت کشندگی بالا با نمونه آمریکایی برابری می‌کند و در خاورمیانه منحصر به فرد است. به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، این تانک بر، نماد خودباوری است. قیمت مشابه خارجی این دستاورد حدود ۵ میلیارد تومان است که متخصصان دفاعی کشور موفق شدند با ۸۰۰ میلیون تومان آن را بسازند.

اثرات منفی آلودگی هوا بر بدن

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

تدابیر برای کاهش آلودگی هوا

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما، آلودگی که مشاهده می‌کنید معمولا در این فصل اتفاق می‌افتد اما تصمیمات اضطرای می‌تواند راهگشای مناسبی برای کاهش آلودگی شهرمان باشه؟

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها