بررسی وضعیت حوزه آموزش در آستانه سال تحصیلی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خانه ملت
  4. فرهنگ
بررسی وضعیت حوزه آموزش در آستانه سال تحصیلی

بررسی وضعیت حوزه آموزش در آستانه سال تحصیلی

خانه ملتخبرگزاری خانه ملت |

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هفدهمین جلسه کارگروه آموزش و تحقیقات مرکز نمایندگان ادوار با حضور مدعوین از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در محل فراکسیون‌های مجلس برگزار شد.

در این نشست پس از تبادل اخبار روز و بررسی شرایط مدارس و دانشگاه‌ها به منظور شروع سال تحصیلی جدید، کمبودها و کاستی‌های نظام آموزشی مورد بحث و بررسی قرار گرفت و بر لزوم آمادگی بیشتر وزارت آموزش و پرورش و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری در آستانه سال تحصیلی جدید تأکید شد.

در خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

همچنین مقرر شد در خصوص موضوع حذف کنکور و ارتقای نظام آموزشی نیز با توجه به اینکه تاکنون نظرات مرکز پژوهش‌ها اخذ و ایرادات وارده برطرف شده به منظور اتخاذ تصمیم نهایی از معاونین آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری دعوت به عمل آید و نتایج کار با سند چشم‌انداز و اسناد بالادستی مربوطه تطبیق شود و نتیجه به صورت طرح آماده و تحویل ریاست مجلس شورای اسلامی شود. /

پایان پیام

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خدمت مشترک نوجوانان ایرانی و عراقی به زائران

صدا و سیماصدا و سیما22 ساعت قبل

«جوکر» پدیده امروز سینمای جهان، فیلم نفروشی که می‌فروشد!

عصر ایرانعصر ایران15 ساعت قبل
پس از نگرانی‌هایی که از بروز خشونت پس از نمایش فیلم جدید «جوکر» ایجاد شده است، سینماهای زنجیره‌ای مهم در آمریکا استفاده از هر گونه ماسک، پوششی و اسلحه اسباب بازی که موجب ناراحتی سایر مخاطبان در حین نمایش فیلم شود را ممنوع اعلام کردند. «خواکین فینیکس» پس از «جک نیکلسون»، «هیث لجر» و «جارد تلو»، چهارمین فردی است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر بازی می‌کند. بحث ساخت فیلم مستقلی بر پایه شخصیت جوکر از سال ۲۰۱۶ آغاز شد. جوکر تاکنون ۵۵۶ میلیون دلار در سرار جهان فروش کرده در حالی که بودجه ساخت آن ۵۵ میلیون دلار است که آن را به دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تازه واردان گیشه نتوانستند ترمز قطار پر سرعت فیلم جوکر را بکشند.
برنابرنا14 ساعت قبل
مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است. به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ مهناز افشار درباره مسائل گوناگونی از جمله شایعاتی که درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش وجود دارد گفت: پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.

رد خون همچنان پرفروش‌ترین فیلم هفته

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا1 روز قبل
خبر فوریخبر فوری15 ساعت قبل
«آشفته‌گی» جدیدترین ساخته فریدون جیرانی از ٢٨ مهر اکران عمومی خود را با حضور مهناز افشار در اوسلو آغاز می‌کند. فیلم «آشفته‌گی» به کارگردانی فریدون جیرانی، که در سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمد و مورد توجه مخاطبان و منتقدان قرار گرفت به زودی در اسلو روی پرده می‌رود. فریدون جیرانی کارگردان اثر قرار بود همراه با مهناز افشار در اکران‌ها حضور داشته باشد اما به دلیل شرایط جسمانی نمی‌تواند در این سفر حضور داشته باشد و این فیلم با حضور مهناز افشار از ۲۸ مهر اکران می‌شود. در فیلم «آشفته‌گی»، بهرام رادان، مهناز افشار، نسیم ادبی، نازنین صلحجو، علی میلانی، احسان محمدی و مهران احمدی به ایفای نقش پرداخته‌اند. یک فیلم است درباره عشق و جنایت …نویسنده، کارگردان و تهیه کننده این اثر فریدون جیرانی است.

نظرها

اخبار بیشتر