۹۰۰ واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن در سنندج ساختە می‌شود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. کرد آنلاین
  4. اقتصادی

۹۰۰ واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن در سنندج ساختە می‌شود

کرد آنلاینخبرگزاری کرد آنلاین |
۹۰۰ واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن در سنندج ساختە می‌شود - 0

بزرگنمایی:

عصر کرد - استاندار کردستان از ساخت ۹۰۰ واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن بە همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (رە) در سنندج خبر داد. به گزارش ایسنا، منطقه کردستان، به نقل از پایگاە اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه‌ای که با حضور دکتر نیکزاد مدیرعامل شرکت توسعه گران عمران ستاد اجرایی برگزار شد، اظهار کرد: طبق توافق انجام شده میان وزارت راه و شهرسازی و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (رە) در راستای طرح اقدام ملی تولید مسکن ارزان قیمت برای افراد فاقد مسکن ۹۰۰ واحد مسکونی در سنندج ساختە خواهد شد.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

وی با بیان اینکە طبق همین توافق قرار شدە تا هزار واحد دیگر در شهرستان‌های استان احداث شود، افزود: زمین این واحدهای مسکونی توسط ستاد اجرایی تامین می‌شود.

مرادنیا ادامە داد: بە ازای هر واحد مسکونی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی با بازپرداخت ۱۰ سالە اختصاص خواهد یافت.

استاندار کردستان این اقدام را هدیە مقام معظم رهبری بە مردم استان دانست و گفت: طبق زمان بندی انجام شدە ۹۰۰ واحد توافق شدە در سنندج باید کمتر از دو سال بە اتمام برسد.

انتهای پیام

۹۰۰ واحد مسکونی برای افراد فاقد مسکن در سنندج ساختە می‌شود - 11

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نوسان در بازار‌های مالی

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل

«جوکر» پدیده امروز سینمای جهان، فیلم نفروشی که می‌فروشد!

عصر ایرانعصر ایران14 ساعت قبل
پس از نگرانی‌هایی که از بروز خشونت پس از نمایش فیلم جدید «جوکر» ایجاد شده است، سینماهای زنجیره‌ای مهم در آمریکا استفاده از هر گونه ماسک، پوششی و اسلحه اسباب بازی که موجب ناراحتی سایر مخاطبان در حین نمایش فیلم شود را ممنوع اعلام کردند. «خواکین فینیکس» پس از «جک نیکلسون»، «هیث لجر» و «جارد تلو»، چهارمین فردی است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر بازی می‌کند. بحث ساخت فیلم مستقلی بر پایه شخصیت جوکر از سال ۲۰۱۶ آغاز شد. جوکر تاکنون ۵۵۶ میلیون دلار در سرار جهان فروش کرده در حالی که بودجه ساخت آن ۵۵ میلیون دلار است که آن را به دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تازه واردان گیشه نتوانستند ترمز قطار پر سرعت فیلم جوکر را بکشند.

ترامپ از استعفای وزیر انرژی آمریکا خبر داد

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا این خبر را یک روز قبل از فرا رسیدن ضرب الاجل تعیین شده دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان آمریکا برای ریک پری به منظور ارائه اسناد مرتبط با تحقیق مرتبط با استیضاح رئیس جمهور آمریکا مطرح کرد. ترامپ در گفتگو با خبرنگاران در تگزاس گفت: ریک یک کار خارق العاده در بخش انرژی انجام داد، اما اکنون زمان آن فرا رسیده است و سه سال زمانی طولانی است. تاریخ دقیق استعفای پری مشخص نیست. پری که مدت زمانی طولانی فرماندار تگزاس بود، اوایل این ماه اعلام کرد برنامه‌ای برای استعفا کردن از سمت خود ندارد. او گزارش رسانه‌ها را در این باره رد کرد که انتظار می‌رود او در ماه نوامبر از سمت خود استعفا کند. طی هفته‌های اخیر، او خود را درگیر تحقیقات در ارتباط با استیضاح رئیس جمهور آمریکا دید که ریاست جمهوری ترامپ را تهدید می‌کند. سه کمیته در مجلس نمایندگان آمریکا در روز دهم ماه اکتبر (۱۸ مهر) یک احضاریه برای پری صادر کردند تا او اسناد مربوط به نقشش در تلاش‌های ترامپ برای تحت فشار قرار دادن ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین برای انجام دادن تحقیقاتی درباره رقیب سیاسی ترامپ را در انتخابات سال ۲۰۲۰, ارائه کند. سیاست ترامپ در قبال اوکراین در کانون تحقیقات مرتبط با استیضاح او قرار دارد و این موضوع از گفتگوی تلفنی روز ۲۵ ژوئیه (۳ مرداد) نشأت می‌گیرد که ترامپ طی آن زلسنکی را برای تحقیق درباره جو بایدن معاون پیشین رئیس جمهور و پسرش هانتر تحت فشار قرار داد. میک مالوینی سرپرست کارکنان کاخ سفید در روز پنجشنبه اعلام کرد ترامپ پری را مأمور همکاری با رودی جولیانی وکیل شخصی خود در ارتباط با سیاست واشنگتن در قبال اوکراین کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴14 ساعت قبل
ساعت ۲۴ - حمله به ایران برای فرار از رکود از سوی ترامپ به دلیل فراراز رکود مالی بعدی درآمریکا یکیاز بحث برانگیز‌ترین پیش بینی‌های نشریه گاردین است که درشماره‌های تازه این نشریه درج شده است. در این شرایط، رکود جهانی دیگر می‌تواند ایتالیا و سایر کشورها را به خروج از منطقه یورو مصمم سازد. نهم، هنگامی که نرخ رشد اخیرا ۴ درصد بود، ترامپ در حال حمله به فدرال رزرو بود. البته لازم به گفتن نیست که این امر رکود جهانی جهانی را حتی شدیدتر می‌کند. احتمال سیاست‌های پولی غیر متعارف بیشتر با ترازنامه‌های ضعیف و عدم وجود آرا برای کاهش نرخ سیاست محدود خواهد شد.
جام نیوزجام نیوز13 ساعت قبل
بر اساس پیش بینی بانک CIBC، میانگین قیمت هر اونس طلا در سه ماهه چهارم امسال ۱۵۰۰ دلار خواهد بود که بالاتر از پیش بینی قبلی ۱۴۲۵ دلار است. تحلیلگران این بانک همچنین قیمت هر اونس طلا در سال میلادی آینده و سال ۲۰۲۱ را حدود ۱۶۰۰ دلار برآورد کردند که بالاترازپیش‌بینی قبلی ۱۵۰۰ دلار است. این بانک همچنین قیمت هر اونس نقره در سه ماهه چهارم امسال را ۱۸ دلار برآورد کرد که بالاتر از پیش بینی قبلی ۱۶ دلار و ۲۵ سنت است. تحلیلگران بانک CIBC قیمت هر اونس نقره در دو سال آینده را حدود ۱۹ دلار پیش بینی کردند که بالاتر از برآورد قبلی ۱۶ دلار و ۵۰ سنت برای سال ۲۰۲۰ و ۱۷ دلار برای سال ۲۰۲۱ است. هر اونس طلا برای تحویل فوری آخرین بار ۱۴۹۵ دلار و هر اونس نقره ۱۷ دلار و ۶۰ سنت معامله شد. این پیش بینی در حالی منتشر شده که طلا از جریان تقاضا برای دارایی امن سود می‌برد.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین14 ساعت قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، تازه‌ترین گزارش دفتر مطالعات پایه منابع آب شرکت مدیریت منابع آب ایران نشان می‌دهد میزان بارش‌های استان‌های بدون بارش مانده در سال آبی جاری (ابتدای مهرماه ۹۸ تا آخر شهریور۹۹) در سال آبی پارسال به ترتیب ۲٫۳، ۲٫۹، ۰/۵۳، ۷، ۲، ۸٫۸ و ۲٫۵ میلی متر بوده است. استان گیلان درحالی در سال آبی جاری مقام نخست بارندگی را به خود اختصاص داده که میزان بارش‌های آن درسال آبی پارسال ۲۰۰٫۳ میلی متر بوده که از رشد منفی ۴۹٫۹ میلی متری برخودار شده است. استان مازندران با بارش ۶۶ میلی متری در مقام دوم استان‌های پربارش ایستاده است درحالی که میزان بارش‌های این استان نسبت به سال آبی پارسال با بارش ۱۳۳٫۵ میلی متری رشد منفی ۵۰٫۶ درصدی را تجربه کرده است. استان گلستان نیز با ثبت ۳۶٫۵ میلی متر بارش در سال آبی جاری نسبت به سال آبی پارسال با بارش ۴۵٫۳ میلی متر به رشد منفی ۱۹٫۴ درصدی رسیده است. استان‌های اردبیل بارش ۱۷٫۱، هرمزگان بارش ۱۲٫۷ و آذربایجان شرقی بارش ۹٫۳ میلی متری را تجربه کردند درحالی که سایر استان‌ها میزان بارش‌های نه چندان زیادی را داشته‌اند.

نظرها

اخبار بیشتر