لزوم بهره گیری از ورزش در حراست از ارزش‌های دفاع مقدس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

لزوم بهره گیری از ورزش در حراست از ارزش‌های دفاع مقدس

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
وزیر ورزش و جوانان: باید ازعرصه ورزش برای حفظ و نگهداری ارزش‌های بجا مانده از دفاع مقدس استفاده کنیم
لزوم بهره گیری از ورزش در حراست از ارزش‌های دفاع مقدس - 0

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، آقای مسعود سلطانی فر افزود: از اینکه مطلع شدم کنگره بزرگ تبیین نقش امام خمینی رهبر کبیر انقلاب و همچنین بزرگداشت ۶۲۰۰ شهید استان مرکزی در دفاع مقدس با حمایت مردم و تلاش و کوشش مسئولان این استان و خانواده معزز شهدا و ایثارگران برگزار شد خدا را شکر می‌کنم و امیدواریم همواره بتوانیم با بزرگداشت‌ها و برگزاری مراسم این چنینی یاد و خاطره شهدای کشورمان را زنده نگه داریم.

وزیر ورزش و جوانان افزود: شهدای ما عزیزترین دارایی یعنی جانشان را برای ارزش‌های انقلاب در طبق اخلاص گذاشتند و آن را تقدیم این ارزش‌ها، حاکمیت ملی و تمامیت ارزی ایران کردند و من بابت برگزاری چنین مراسمی خدا را شکر می‌کنم و ضمن تشکر از دست اندرکاران این مراسم امیدوارم همه ما رهروان خوبی برای راه بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و خانواده شهدا و ایثارگران باشیم.

خبری: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

وی گفت: بلاشک جامعه ورزش که از ابتدای پیروزی انقلاب همراه و همگام با مسئولان و مردم بود و در مقطع هشت سال دفاع مقدس هم در تمام صحنه‌ها حضور داشت این همراهی و مساعدت و مجاهدت را استمرار خواهند بخشید تا بتوانیم از عرصه ورزش برای حفظ و نگهداری و حراست ارزش‌های بجا مانده از دفاع مقدس استفاده کنیم.

سلطانی فر افزود: بار‌ها به همه فدراسیون‌های ورزشی و مدیران کل ورزش و جوانان استان‌ها تاکید کردم که تا اکثر رویداد‌های بین المللی و داخلی را با نام و یاد شهداء برگزار کنند تا فرصتی برای انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل‌های بعدی باشد و آن‌ها هم بتوانند با ایمان به این ارزش‌ها حافظان خوبی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

چشم و گوش بسته به سینما می‌آید/ببینید

برنابرنا1 روز قبل

گفتگو با رضا نریمانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

رد خون همچنان پرفروش‌ترین فیلم هفته

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

«جوکر» پدیده امروز سینمای جهان، فیلم نفروشی که می‌فروشد!

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
پس از نگرانی‌هایی که از بروز خشونت پس از نمایش فیلم جدید «جوکر» ایجاد شده است، سینماهای زنجیره‌ای مهم در آمریکا استفاده از هر گونه ماسک، پوششی و اسلحه اسباب بازی که موجب ناراحتی سایر مخاطبان در حین نمایش فیلم شود را ممنوع اعلام کردند. «خواکین فینیکس» پس از «جک نیکلسون»، «هیث لجر» و «جارد تلو»، چهارمین فردی است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر بازی می‌کند. بحث ساخت فیلم مستقلی بر پایه شخصیت جوکر از سال ۲۰۱۶ آغاز شد. جوکر تاکنون ۵۵۶ میلیون دلار در سرار جهان فروش کرده در حالی که بودجه ساخت آن ۵۵ میلیون دلار است که آن را به دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تازه واردان گیشه نتوانستند ترمز قطار پر سرعت فیلم جوکر را بکشند.
برنابرنا1 روز قبل
مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است. به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ مهناز افشار درباره مسائل گوناگونی از جمله شایعاتی که درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش وجود دارد گفت: پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.

نظرها

اخبار بیشتر