چین: معاونان وزرا جهت مذاکره تجاری به واشنگتن می‌روند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی
چین: معاونان وزرا جهت مذاکره تجاری به واشنگتن می‌روند

چین: معاونان وزرا جهت مذاکره تجاری به واشنگتن می‌روند

مهرخبرگزاری مهر |
تلویزیون دولتی چین اعلام کرد که معاون وزیر مالی چین به عنوان رهبر هیات مذاکره‌گنندگان تجاری این کشور، به واشنگتن سفر خواهد کرد تا در مورد مسائل تجاری و اقتصادی مذاکره کنند.

به گزارش خبرنگار مهر به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، روز سه‌شنبه، تلویزیون دولتی چین، سی‌سی‌تی‌وی گزارش داد که معاون وزیر مالی چین، لیائو مین، به عنوان رهبر هیات مذاکره‌گنندگان تجاری این کشور، به واشنگتن سفر خواهد کرد تا در مورد مسائل تجاری و اقتصادی مذاکره کنند.

این تلویزیون دولتی گزارش داد که این دیدار به دعوت مقامات آمریکایی انجام می‌شود.

انتظار می‌رود مقامات چینی این هفته به واشنگتن سفر کنند تا قبل از آغاز مذاکرات تجاری رده‌بالای خود در ماه اکتبر، آماده‌سازی‌ها و مشورت‌های لازم را انجام دهند.

خبری: اخبار اقتصادی دلار و بورس

طبق گزارش سی‌سی‌تی‌وی این دیدار در روز چهارشنبه انجام خواهد شد، در حالی‌که رویترز به نقل از مقامات تجاری آمریکا گزارش داد که مذاکرات تجاری در سطح معاونین وزرا، در روز پنج‌شنبه آغاز خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پنجاه و نهمین اجلاس مجمع عمومی بانک مرکزی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در این جلسه رئیس کل بانک مرکزی، گزارش عملکرد مالی سال ۹۷ و شاخص‌های مالی سال ۹۸ را ارائه کرد.

حمله معترضان به خودروها و ساختمان بانک مرکزی لبنان + فیلم

رکنارکنا1 روز قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، گروهی آشوبگر با پرتاب مواد آتش‌زا به سمت ساختمان بانک مرکزی لبنان به ساختمان آن خساراتی وارد کردند و در منطقه جدیتا در شرق لبنان با پرتاب سنگ به چندین خودرو، به شدت آنها آسیب رساندند. در منطقه کورنیش مزرعه در بیروت و در نزدیکی پادگان الحلو نیز، تعدادی آشوبگر با نیروهای امنیتی در گیر شده و به طرف این نیروها سنگ و مواد آتش‌زا پرتاب کردند، نیروهای امنیتی هم برای پراکنده کردن این آشوبگران مجبور به استفاده از گاز اشک آور شدند. در شهر صیدا نیز گروهی با آتش زدن سطل‌های زباله و لاستیک چند خیابان را مسدود کردند. این اغتشاشات و حمله به اموال عمومی به بهانه تاخیر در تشکیل کابینه دولت انجام شده است. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به دنبال افشای فشار رییس جمهوری آمریکا بر اوکراین، ۲۱۹ نماینده از مجموع ۴۳۵ عضو مجلس نمایندگان آمریکا در پنجم مهرماه رای به استیضاح ترامپ دادند. قرار است سنا جلسه محاکمه ترامپ را آغاز کند. بر اساس قوانین استیضاح در سنا، روند محاکمه همان روزی که پلوسی مفاد استیضاح را ارائه دهد، آغاز می‌شود مگر این که روز ارائه آن یکشنبه باشد. پلوسی در بیانیه‌ای اعلام کرد که مفاد استیضاح ترامپ به همراه هفت مدیر دموکرات به سنا ارسال خواهد شد. مدیران استیضاح از مجلس نمایندگان آمریکا قرار است به عنوان دادستان در محاکمه ترامپ در سنا حاضر شوند.

نظرها

اخبار بیشتر