مقاومت امت اسلامی، افول قدرت‌های استکباری را به دنبال خواهد داشت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
  4. سیاسی
مقاومت امت اسلامی، افول قدرت‌های استکباری را به دنبال خواهد داشت

مقاومت امت اسلامی، افول قدرت‌های استکباری را به دنبال خواهد داشت

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
غلامرضا شرفی گفت: اگر وحدت و یکدلی میان مسلمانان بیش از اتحاد کنونی‌شان شود، در آینده‌ای نه چندان دور شاهد افول قدرت‌های استکباری جهان خواهیم بود.

- اخبار رسانه ها -

به گزارش گروه رسانه‌های خبرگزاری تسنیم، غلامرضا شرفی عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با دفاع پرس، در خصوص توطئه‌افکنی و دشمنی غربی‌ها علیه جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: سالیان سال است که مداخله در امور کشورهای اسلامی به منظور تضعیف قدرت و تجزیه آن‌ها در دستور کار دشمنان اسلام به ویژه آمریکایی‌ها قرار گرفته است.

وی افزود: حمایت از رژیم صهیونیستی در کشتار مردم بی‌گناه فلسطین و هم‌چنین پشتیبانی از آل سعود در جنگ با یمنی‌ها مصداق بارز دشمنی‌های نظام سلطه با امت اسلامی است.

این یادگار دوران هشت سال دفاع مقدس با اشاره به ایستادگی جبهه مقاومت در برابر تمام هجمه‌ها، تهدیدات و حملات دشمنان جهان اسلام افزود: هیچ قدرتی فراتر از قدرت و اقتدار مسلمانان نیست؛ لذا اگر وحدت و یکدلی میان مسلمانان بیش از اتحاد کنونی‌شان شود، در آینده‌ای نه چندان دور شاهد افول قدرت‌های استکباری جهان خواهیم بود.

نماینده مردم شهرهای آبادان و خرمشهر در مجلس شورای اسلامی با توجه به این نکته که در طول تاریخ هرگاه میان امت اسلامی تفرقه افتاد، مسلمانان متحمل خسارات شدند، تصریح کرد: مسلمانان باید از تجربه‌ها و حوادثی که در تاریخ به ثبت رسیده عبرت گیرند و در این خصوص شاه‌کلید تمام پیروزی‌های اسلام در مقابل کفار وحدت است.

عربستان هیچ نشانه‌ای از اسلام ناب محمدی (ص) ندارد

شرفی با بیان اینکه خودفروختگی برخی کشورهای اسلامی و وابستگی آن‌ها به غرب منجر به گستاخی دشمنان اسلام شده است، نقش بیداری اسلامی در جهت عقب راندن دشمنان از مواضع ضد انسانی و ضد اسلامی‌شان را بی‌بدلیل خواند و گفت: عربستان به عنوان کشوری که داعیه‌دار دروغین اسلام است، هیچ نشانه‌ای از اسلام ناب محمدی (ص) ندارد؛ لذا دولتمردان بی‌خرد این کشور به خاطر کسب منافع‌شان خیانت‌های بزرگی در حق امت اسلامی روا داشتند که جنگ با یمنی‌ها از بزرگترین آنهاست.

در سایت خبری بخوانید: جدیدترین اخبار سیاسی بین المللی

جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم پیشگام است

این نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی در مبارزه با تروریسم پیشگام است و نقش اساسی در شکست جریان تکفیری در منطقه دارد، گفت: اینکه ایران به عنوان کشوری مقتدر که سعی بر ایجاد وحدت میان امت اسلامی دارد، نکته‌ای بسیار مهم و غیرقابل انکار است، لذا یکی از دلایل مهم دشمنی آمریکایی‌ها با کشورمان اقدامات انسان‌دوستانه ماست.

این جانباز دوران دفاع مقدس هم‌چنین با اشاره به موفقیت‌ها و پیروزی‌های جبهه مقاومت در منطقه گفت: توسل و الگوگیری از نهضت عاشورا مهم‌ترین رمز غلبه جبهه مقاومت بر دشمنان اسلام و قرآن است؛ لذا مقاومت در برابر ظلم و سازش‌ناپذیری برجسته‌ترین پیام عاشورا است. در حقیقت تاریخ نشان داده که از صدر اسلام تا کنون هر زمان که ملت‌ها خواهان آزادگی و رهایی از ظلم بودند، با مقاومت توانستند علیه ظلم ایستادگی کنند و سرانجام این ایستادگی‌ها چیزی جز پیروزی نبوده و نیست. مصداق بارز این مقاومت‌ها را ما امروز در یمن مشاهده می‌کنیم.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: در حقیقت مهم‌ترین مسئله‌ای که منجر به شکست دشمنان می‌شود، تجهیزات جنگی و تاکتیک رزمی نیست؛ لذا اینکه می‌بینیم مردم یمن با کمترین امکانات جنگی ائتلاف سعودی که در حقیقت حمایت‌های غرب و شرق را به همراه دارد به زانو در آورد، ریشه‌ در مقاومت این ملت دارد.

انتهای پیام/

بازگشت به صفحه رسانه‌ها

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین افشاگری روح‌الله زم| محمد حسین رستمی؛ همکار داخلی آمدنیوز کیست؟ +فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده‌های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. «محمد حسین رستمی» جوان ۳۴ ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد. به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه‌ای به افشاگری خلاصه می‌شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه‌های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است.

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب14 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

رمزگشایی از جعبه سیاه دشمنان از زبان «روح الله زم»

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | آمدنیوز و دلایل گسترش فیک نیوز

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین: فیک نیوزها چرا به وجود می‌آیند؟ چرا فعالیت آنها ادامه می‌یابد و چرا با از بین رفتن یکی از آنها دیگری سربرمی‌آورد و چه رویکردهایی در فعالیت حرفه‌ای رسانه‌ای و امنیتی می‌تواند آنها را در افواه و افکار عمومی به حاشیه براند؟ دریافت ۱۲ MB متن: احسان صفاپورتدوین: مهدی کشوریان و محمود دانش آموزتصویر: ساتیار امامی کاوش، بررسی و تحلیل اخبار روز از نگاه همشهری تی‌وی کد خبر ۴۵۹۳۶۱

ناگفته‌های جدید روح الله زم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ترامپ: ترکیه همسایه ماست!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، گاف جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در هنگام بیان اظهاراتی در خصوص توافق آتش بس ترکیه در شمال سوریه گفت ترکیه قدرت نظامی بزرگی دارد. ترکیه دوست ما است. ترکیه همسایه ما است!! و عضوی از ناتو است..

نظرها

اخبار بیشتر