ارسال نفتگاز نیروگاهی در اردبیل ۹۴ درصد کاهش یافت
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
ارسال نفتگاز نیروگاهی در اردبیل ۹۴ درصد کاهش یافت

ارسال نفتگاز نیروگاهی در اردبیل ۹۴ درصد کاهش یافت

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی اردبیل گفت: مقدار ارسال نفتگاز به نیرو گاه سیکل ترکیبی سبلان در پنج ماهه اول سال۹۸ بیش از ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر بوده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سید حجت مدنی دربازدید از انبار نفت شهید بهفر اردبیل، در مورد ارسال نفتگاز به نیروگاه سیکل ترکیبی سبلان گفت: در پنج ماهه اول سال۹۸ بیش از ۲۸ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر نفتگاز از طریق خط لوله از انبار نفت اردبیل به نیرو گاه انتقال یافته که این مقدار در مقایسه با مدت مشابه سال ۹۷ به میزان ۹۴ درصد کاهش داشته است

مدنی افزود: علت اصلی این کاهش تامین به موقع گاز این نیرو گاه طبق دستور العملهای مقام عالی وزارت نفت توسط شرکت گاز استان و هوای مساعد منطقه بوده است.

وی درباره مصرف نفت گاز بخش غیر نیروگاهی نیز گفت: مصرف بخش غیر نیروگاهی این فرآورده نفتی در بازه زمانی یاد شده ۱۴۴۲ میلیون و ۳۰۰ هزار لیتر بوده که در قیاس با مدت مشابه پارسال ۱/۸ درصد کاهش داشته است.

قابل ذکر است که سوخت اصلی نیرو گاه سیکل ترکیبی سبلان گاز طبیعی و سوخت دوم آن نفتگاز می‌باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کتک کاری وحشیانه معلم عصبانی با دانش آموز در کلاس درس + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار فیلمی از رفتار غیر انسانی و خشونت بار معلم عصبانی با یک دانش آموز ۱۵ ساله واقع در دبیرستان ایالت تگزاس آمریکا با واکنش تند کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد. بیشتر بخوانید: حمله فیل عصبانی به یک خودرو هنگام عبور از جاده + فیلمانتهای پیام/معلم عصبانی به جان دانش آموز افتاد!

ویدیو؛ حرکت غیرمنتظره کریستیانو رونالدو پس از تعویض در دیدار مقابل میلان و رفتن به رختکن

طرفداریطرفداری1 روز قبل

مکانیک‌هایی با ناخن‌های فرنچ شده | ویدئوی حرف‌های کیانا و نیلوفر را ببینید

همشهریهمشهری1 روز قبل
علی آقا صاحبکار آنهاست؛ صاحبکار کیانا یاراحمدی و نیلوفر فرهمند، شاگردان مکانیکی. اعضای خانواده‌ام نزدیک ۱۵سال است که ماشین‌هایشان را پیش علی آقا می‌آورند و به او اطمینان داشتم. ما هم سعی می‌کردیم در مغازه علی آقا باشیم و جای دیگری نرویم. علی آقا را کیانا به من معرفی کرده بود. از وقتی شما آمده‌اید مشتری‌های علی آقا بیشتر شده یا کمتر؟ کیانا: علی آقا خیلی مشتری دارد.

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

چقدر از اموال بابک زنجانی مصادره شد؟ +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

تازه‌های امروز شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
رئیس و برخی اعضای شورای شهر تهران به سوالات مردم در باره مترو، قطع درختان و موضوعات فسادخیز در شهرداری پاسخ گفتند. به گزارش حبرگزاری صدا و سیما، رئیس و برخی دیگر از اعضای شورای شهر تهران به برخی دغدغه‌های مردم تهران در باره خرابی واگن‌های مترو، برخورد با موضوعات فسادخیر در شهرداری، قطع درختان و خشکاندن باغها در برخی مناطق تهران با هدف ساخت برج‌های سربه فلک کشیده پاسخ گفتند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها