۵۳۰ لیتر گازوئیل قاچاق به مقصد نرسید
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبر فوری
۵۳۰ لیتر گازوئیل قاچاق به مقصد نرسید

۵۳۰ لیتر گازوئیل قاچاق به مقصد نرسید

خبر فوریخبرگزاری خبر فوری |
با هوشیاری نیروهای معاونت عملیات ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت مسلم(ع) حدود ۵۳۰ لیتر گازوئیل که در یک کامیونت به طرز ماهرانه‌ای جاسازی و به مقصد شهرهای مرزی در حال قاچاق شدن بود، توقیف شد.

به گزارش مشهد فوری، چند روز پیش عوامل سپاه مشهد حین انجام وظیفه سازمانی و نظارتی در حاشیه شهر مشهد به یک دستگاه کامیونت که بار کابینت همراه داشت مشکوک و در محلی مناسب خودرو مذکور را متوقف و قسمت بار آن را مورد بازرسی قرار دادند.

پس از مشاهده رفتار مشکوک دو سرنشین خودرو و بررسی دقیق ماجرا مشخص شد، سرنشینان خودرو در پوشش انتقال کابینت اقدام به جاسازی تعداد زیادی ۲۰ لیتری گازوئیل کرده‌اند.

در حالی که عاملان این اقدام برای دور ماندن از نظارت‌ها شبانه اقدام به خروج از شهر مشهد کرده بودند، ماجرا از سوی تیم‌های معاونت عملیات ناحیه مقاومت بسیج سپاه حضرت مسلم (ع) دقیق‌تر رصد و مشخص شد که ۵۳۰ لیتر گازوئیل ابتدا به یک منزل مسکونی در حوالی شهرک شهید رجایی منتقل و در ادامه آن‌ها برای انتقال به محل مراجعه کرده‌اند.

در ادامه ماجرا به اطلاع قاضی حسینی، معاون دادستان و سرپرست دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۴ مشهد رسید و در پی آن دستور توقیف خودرو و محموله مذکور صادر شد و همچنین دو متهم تحویل مراجع قضایی شدند. تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

کتک کاری وحشیانه معلم عصبانی با دانش آموز در کلاس درس + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، انتشار فیلمی از رفتار غیر انسانی و خشونت بار معلم عصبانی با یک دانش آموز ۱۵ ساله واقع در دبیرستان ایالت تگزاس آمریکا با واکنش تند کاربران شبکه‌های اجتماعی همراه شد. بیشتر بخوانید: حمله فیل عصبانی به یک خودرو هنگام عبور از جاده + فیلمانتهای پیام/معلم عصبانی به جان دانش آموز افتاد!

ویدیو؛ حرکت غیرمنتظره کریستیانو رونالدو پس از تعویض در دیدار مقابل میلان و رفتن به رختکن

طرفداریطرفداری1 روز قبل

مکانیک‌هایی با ناخن‌های فرنچ شده | ویدئوی حرف‌های کیانا و نیلوفر را ببینید

همشهریهمشهری1 روز قبل
علی آقا صاحبکار آنهاست؛ صاحبکار کیانا یاراحمدی و نیلوفر فرهمند، شاگردان مکانیکی. اعضای خانواده‌ام نزدیک ۱۵سال است که ماشین‌هایشان را پیش علی آقا می‌آورند و به او اطمینان داشتم. ما هم سعی می‌کردیم در مغازه علی آقا باشیم و جای دیگری نرویم. علی آقا را کیانا به من معرفی کرده بود. از وقتی شما آمده‌اید مشتری‌های علی آقا بیشتر شده یا کمتر؟ کیانا: علی آقا خیلی مشتری دارد.

خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدت

الفالف1 روز قبل
خاطره رهبر انقلاب از دوران تبعید در ایرانشهر و برگزاری هفته وحدتگروه اجتماعی الف، ۱۹ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۵۱ ۳۹۸۰۸۱۹۱۷۹رهبر معظم انقلاب در سخنرانی که در مهرماه سال ۹۰ در جمع مردم ایرانشهر بیان داشتند از خاطرات دوران تبعید و برگزاری هفته وحدت در بین مسلمانان این شهر صحبت کردند.

چقدر از اموال بابک زنجانی مصادره شد؟ +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

تازه‌های امروز شورای شهر تهران

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
رئیس و برخی اعضای شورای شهر تهران به سوالات مردم در باره مترو، قطع درختان و موضوعات فسادخیز در شهرداری پاسخ گفتند. به گزارش حبرگزاری صدا و سیما، رئیس و برخی دیگر از اعضای شورای شهر تهران به برخی دغدغه‌های مردم تهران در باره خرابی واگن‌های مترو، برخورد با موضوعات فسادخیر در شهرداری، قطع درختان و خشکاندن باغها در برخی مناطق تهران با هدف ساخت برج‌های سربه فلک کشیده پاسخ گفتند.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها