روند حمایت از «وبصادر» را تا رسیدن به جایگاه واقعی ادامه می‌دهیم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. اقتصاد آنلاین
  4. اقتصادی
روند حمایت از «وبصادر» را تا رسیدن به جایگاه واقعی ادامه می‌دهیم

روند حمایت از «وبصادر» را تا رسیدن به جایگاه واقعی ادامه می‌دهیم

اقتصاد آنلاینخبرگزاری اقتصاد آنلاین |
مدیرعامل گروه مالی سپهر صادرات ایران با اشاره به چشم انداز مثبت بازار سرمایه، بر حمایت از سهام بانک صادرات ایران تا رسیدن به ارزش ذاتی و جایگاه واقعی آن تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، بهروز خدارحمی درباره روند مثبت شاخص و همچنین دلایل عرضه و رشد ارزش سهام «وبصادر» در ماه‌های اخیر به پایگاه خبری بورس ٢٤ گفت: اولویت ما نقد شوندگی «وبصادر» بود تا سهامداران نگران نقدشوندگی سهم نباشند و اقداماتی که در راستای نقدشوندگی سهم عملیاتی کردیم، منجر شد تا خیال سهامداران از نقد شوندگی تا حدی زیادی راحت شود. در عین حال برخی عرضه‌ها که بنا به دلایل قانونی انجام شد، منجر به تغییر روند سهام و فاصله گرفتن از ارزش ذاتی آن شد.قیمت سهام بانک صادرات باید به جایگاه واقعی خود برسدخدارحمی گفت: با توجه به پتانسیل‌های موجود در سهام بانک صادرات ایران و اقدامات و رایزنی هایی که در دست اجرا داریم سهامداران خیالشان از بابت عرضه‌ها راحت خواهد شد و سهم در مسیر حرکت درست خود قرار می‌گیرد. از سهام حمایت خواهیم کرد تا زمانی که قیمت سهم در مسیر درست خود قرار گیرد. در روزهای مثبت ورود نمی‌کنیم اما در روزهای منفی روند سهم را حمایت می‌کنیم چرا که روند افزایش قیمت سهام بانک صادرات در مقاطعی متناسب با شاخص کل افزایش نیافته و باید به جایگاه واقعی اش برسد. پس از آن که سهام ما جایگاه واقعی خود را یافت، در این مرحله عرضه و تقاضاست که روند قیمتی سهم را تعیین خواهد کرد و همچنین عملکرد مجموعه و گزارشات منتشر شده تعیین کننده خواهد بود.وی درباره عبور شاخص از ارتفاع ٣٠٠ هزار واحد هم گفت: صرف نظر از اخبار سیاسی و بین المللی در روزهای اخیر، مدت هاست که کلیه بازارهایی که پتانسیل رشد داشتند به حد اشباع و حتی بالاتر رسیدند و بازار هایی مثل ارز هم برای سرمایه گذاری با محدودیت هایی روبرو است و جذابیت لازم را برای سرمایه گذاری ندارند.نقدینگی از سایر بازارها به بازار سرمایه در حال تزریق است …خدارحمی گفت: سایر بازارها مانند بازارهای خودرو، مسکن، طلا و … در حال تخلیه حباب قیمتی هستند؛ با توجه به شرایط حاکم بر این بازارها رشد بازار سرمایه دور از ذهن نبود. در این بازه زمانی و پس از رشد‌های اخیر، شاهد اقبال سرمایه گذاران و ورود نقدینگی‌های جدید به بازار هستیم. البته باید این موضوع نیز مد نظر قرار گیرد تا حرکت نقدینگی به سمت درست باشد و سهم‌های بنیادی و ارزنده مقصد سرمایه گذاری‌ها باشد.شاخص کل همچنان جای رشد دارد

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

وی درباره تدوام رشد شاخص کل بازار سرمایه هم گفت: اگر شاهد حرکت و اقبال سرمایه گذاران به سمت سهام بنیادی باشیم با توجه به کم ریسک بودن این سهم‌ها، فعلا صعود بازار سهام ادامه دار خواهد بود، بررسی گزارش‌های شش ماهه، در نظر گفتن «پی بر ای» سهام بنیادی و انتخاب سهام درست منجر به تداوم رشد بازار خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جام نیوزجام نیوز23 ساعت قبل
رتبه دوم جهانی ایران در کارت خوانآمار و ارقام نشان می‌دهد ۷٫۳‌میلیون کارت خوان فعال درکشور وجود دارد که از این لحاظ، ایران پس از چین رتبه دوم جهانی را به خود اختصاص داده است. کارت خوان‌ها چقدر کاغذ مصرف می‌کند؟ بررسی رسیدهای صادر شده در دستگاه‌های کارت خوان در سال گذشته نشان‌می‌دهد طول استاندارد هر رسید که تمام مندرجات ضروری را در خود جا داده باشد، حدود هشت سانتی‌متر است. البته یادتان نرود که این رقم فقط برای دستگاه‌های کارت خوان است. راه‌حل کم کردن هزینه کارت خوان هااختیاری کردن دریافت رسید، تعیین کف رقم تراکنش برای صدور رسید، استفاده از روش‌های صدور رسید غیرکاغذی و فراهم آوردن زمینه پرداخت بدون حضور کارت از جمله این مدل‌های پیشنهادی است. در این طرح استفاده کنندگان کارت خوان‌ها علاوه بر این که کارمزد مشخصی پرداخت می‌کنند، دستگاه‌ کارت خوان را می‌خرند و ماهانه هزینه‌ ای هم برای تعمیر و نگهداری از دستگاه می‌پردازند.
صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل
امیدواریم با همکاری بخش بهداشت و درمان نیز بتوانیم در سال‌های آینده آمار‌های خوبی از روند پیشرفت داشته باشیم. وی با بیان اینکه ما ۴۰ میلیون بیمه شده در کشور داریم گفت: در سال ۹۶، مراجعه بیمه شدگان ما ۱۹۵ میلیون بار در سراسر کشور بوده است. مدیر عامل بیمه سلامت ایران گفت: رویکرد وزارت بهداشت با توجه به تاکیدات این وزارت، پاسخگویی و تعامل با رسانه هاست و از آنجا که رسانه ملی می‌تواند در این عرصه نقش آفرینی کند می‌خواهیم از این ظرفیت برای ارتقای سواد سلامت و آگاهی مردم استفاده کنیم. موهبتی گفت: در تفاهم نامه همکاری ۵ ساله‌ای که به ا مضای رئیس صداوسیما رسیده قرار شده است که با ارائه اطلاعات و آگاهی به دنبال منطقی سازی رفتار مردم باشیم از جمله در مصرف دارو و یا مراجعه به پزشکان لذا کمیته‌ای برای اجرایی شدن این تفاهم نامه به زودی عملیاتی می‌شود و امیدواریم به زودی محصول این همکاری را ببینیم. آشنایی مردم با ابعاد مختلف خدمات بیمه سلامت در بحث پیشگیری و سلامت و درمان و دارو از جمله محور‌های این تفاهم نامه همکاری است که قرار است در قالب آگهی تلویزیونی (تیزر)، فیلم و سریال و پیام‌های بهداشتی در شبکه‌های صداوسیما به صورت هنری و آموزشی به مردم ارائه شود.
ایبناایبنا23 ساعت قبل
وی افزود: تجارت براساس اخبار روزانه می‌تواند به نتایج سرمایه‌گذاری ضعیفی منتج شود و از سوی دیگر استرس روحی به سرمایه‌گذار وارد کند. این بانک در ادامه تاکید کرد: روند انبساطی اقتصاد آمریکا طولانی‌ترین روند از اواسط قرن نوزده است که ۱۲۶ ماه به طول انجامیده و به معنی آن است که رکود اقتصادی همین حوالی منتظر است! به تدریج احتمال رکود اقتصادی وجود خواهد داشت که البته احتمالا در ۱۲ ماه آینده نخواهد بود. این بانک همچنین توصیه کرده است برای سال ۲۰۲۰ باید به سمت دارایی‌هایی مثل طلا، اوراق قرضه و سهام کم‌نوسان حرکت کرد تا ریسک‌های کاهش رشد اقتصادی را مدیریت کرد. این بانک آمریکایی همچنین توصیه کرده است که سهام با ارزش در بخش‌های فناوری اطلاعات و بخش‌های مالی هم انتخاب خوبی برای سرمایه‌گذاری است.
ایسناایسنا1 روز قبل
استاندار مرکزی با بیان اینکه برخی رسانه‌ها برداشت نادرستی از موضوع واگذاری هپکو داشته‌اند، گفت: سهام هپکو بصورت موقت به خصوصی سازی بازگشته است. به گزارش ایسنا، سیدعلی آقازاده در جمع خبرنگاران در مورد خبری که شب گذشته درخصوص بازگشت هپکو به دولت در فضای مجازی منتشر شد، گفت: برداشت نادرستی از موضوع واگذاری سهام هپکو در برخی رسانه‌ها صورت گرفته است. وی در این خصوص اظهار کرد: بنده درخواستی از رییس جمهور داشتم مبنی بر اینکه قرارداد سهامدار عمده هپکو با خصوصی سازی فسخ شود تا راه برای واگذاری این سهام به یک گروه صالح‌تر هموار شود. این سهام به صورت موقت به خصوصی سازی به عنوان متولی سهم ۶۰ درصدی و نماینده دولت برگشته، چراکه قرارداد فسخ شده است. آقازاده گفت: در این مدت مدت متولی سهام، سازمان خصوصی سازی است که با مکانیسم‌های دقیقی که در حال انجام است امید است یک گروه، شرکت، کنسرسیوم یا فردی که بتواند هپکو را با توجه به ظرفیت‌های بالای هپکو و نیازهای کشور به محصولات این شرکت اداره کند، برای واگذاری سهام این شرکت تعیین شود.
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل

نمایشگاه مدیریت سبز

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

نظرها

اخبار بیشتر