ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. دینو
  4. سرگرمی
ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال

دینوخبرگزاری دینو |

به تازگی که سریال ستایش ۳ پخش شد، انتقادات زیادی از سوی بینندگان اتفاق افتاد که این انتقادات عمدتا در رابطه با گریم ستایش بوده است. در ستایش ۱، نقش ستایش کاملا جوان بود اما در ستایش ۲ گریمی پیر و مسن برای ستایش در نظر گرفته شد در حالی که در ستایش ۳ باز هم شاهد ستایشی جوان مانند فصل اول بوده‌ایم.

انتقادات به گریم سریال ستایش ۳

ماجرای انتقادات به گریم سریال ستایش ۳ و واکنش تهیه‌کننده این سریال - 3

این انتقادات به جایی رسید که آرمان زرین کوب، تهیه کننده سریال ستایش ۳ به این انتقادات واکنش نشان داد و در این راستا اعلام کرد این انتقادات در فصل ۲ نیز وجود داشت و ظاهرا برخی گفته بودند که ستایش پیر نشده و فقط عینک به چشم زده است اما در واقع یک زن ۴۰ ساله زیاد پیر و مسن به نظر نمی‌رسد تا لازم به گریم چروک باشد. از سوی دیگر او اشاره کرد که گریم ستایش در ستایش ۳ اصلا جوان نیست و آرامش خاصی در چهره‌اش وجود دارد که به دلیل شرایط زندگی ستایش به این گریم رسیده‌ایم. در واقع کاراکتر ۴۰ ساله ستایش از طریق بازی نرگس محمدی منعکس خواهد شد و نیاز به گریم خاصی نخواهد بود.

خبری: جدیدترین اخبار تفریحی

آرمان زرین کوب همچنین اشاره کرد که برخی برای جوسازی دست به این حاشیه‌ها می‌زنند و به داستان فیلم دقت زیادی نمی‌شود. به طور کلی او از گریم و ستایش ۳ دفاع کرد ولی گفته‌های او مانع انتقاد بینندگان نخواهد شد. در واقع برخی از این انتقادات قابل قبول است. چطور می‌شود که در فصل ۲ شاهد یک گریم پیر باشیم در حالی که در ستایش ۳ با یک زن جوان روبرو هستیم. اگر قرار بر این بود که گریمی واقع گرایانه انتخاب شود باید در گریم فصل ۲ نیز بیشتر دقت می‌شد. در واقع مشکلات ستایش ارتباطی به گریم پیر در فصل ۲ نخواهد داشت. به هر جهت سریال ستایش ۳ با هنرمندی نرگس محمدی، مهدی سلوکی، داریوش ارجمندی، سیما تیرانداز، فریبا نادری و دیگر هنرمندان ساخته شده است. اما نظر شما در رابطه با گریم ستایش ۲ و ستایش ۳ چیست؟

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

تصاویری که فتوشاپ نیستند ولی جعلی به نظر می‌رسند!

3+
انتخابانتخاب1 روز قبل
انتخابانتخاب1 روز قبل
اما به نظر می‌رسد علت این موضوع اعتصاب غذای آنجلینا جولی است. بر همین اساس است که به دلیل اعتصاب غذای آنجلینا جولی، این زن بازیگر وزن زیادی را از دست داده است. برخی از نزدیکان همسر سابق برد پیت می‌گویند که آنجلینا جولی از نوعی اختلال به نام بی اشتهایی عصبی رنج می‌برد. در حالی که هنوز ادعاهای اعتصاب غذای آنجلینا جولی اثبات نشده است، احتمال می‌رود این موضوع حقیقت داشته باشد چرا که پیش از این نیز آنجلینا جولی درگیراعتصاب غذا شده بود. بنابراین، این گمانه زنی‌های اخیر درباره سلامتی آنجلینا جولی فقط یک شایعه دیگر است که انتظار دارد از بین برود.
همشهریهمشهری1 روز قبل
افزایش سرعت ضربان قلب در حال استراحت می‌تواند نشانه‌ای از دچار شدن به یک مشکل قلبی در آینده باشد. برای کاستن سرعت ضربان قلب در حال استراحت به این توصیه‌ها عمل کنید: - هر روز ورزش کنید. - روش‌های کاهش استرس مانند مراقبه یا مدیتیشن را انجام دهید. بهترین زمان برای اندازه‌گیری سرعت ضریان قلب در حال استراحت در هنگام خروج از بستر خواب در بامداد است. برای اندازه‌گیری سرعت ضریان قلب یک یا دو انگشت‌تان را روی مچ یا گردن بگذارید و تعداد ضریان قلب را در ۱۵ ثانیه اندازه بگیرید.

نظرها

(1)

زیاد سخت نگیرید فرض کنید ستایش عمل زیبایی انجام داده و جوانتر شده .

3 هفته قبل

اخبار بیشتر