کشف یک مزرعه ماری‌جوانا در پارک ملی پابند +عکس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اجتماعی
کشف یک مزرعه ماری‌جوانا در پارک ملی پابند +عکس

کشف یک مزرعه ماری‌جوانا در پارک ملی پابند +عکس

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
مدیرپارک ملی پابند از کشف یک مزرعه ماری‌جوانا د‌رمناطق جنگلی این پارک خبر داد.

خبرگزاری فارس: مدیرپارک ملی پابند از کشف یک مزرعه ماری‌جوانا د‌رمناطق جنگلی این پارک خبر داد.

علی کلانه مدیرپارک ملی پابند از کشف ۸۰۰ بوته ماری‌جوانا د‌ر مناطق جنگلی این پارک خبر داد و گفت: این بوته‌ها در فضایی به مساحت بیش از هزار متر مربع کاشته شده بود.

کشف یک مزرعه ماری‌جوانا در پارک ملی پابند +عکس - 2

وی با بیان اینکه از مدتی پیش محیط‌بانان این پارک ملی به عبور و مرور مشترک برخی از افراد در پارک مشکوک شده بودند اظهار داشت: پس از مدتی بررسی تردد مظنونین در پارک در یک منطقه صعب العبور مزرعه کاشت ماری‌جوانا را کشف کردیم.

در خبری بخوانید: اخبار اجتماعی این هفته در ایران و سایر نقاط جهان

مدیرپارک ملی پابند با اشاره این نکته که بنابر بر قانون عبور و مرور افراد به پارک‌های ملی باید با محدودیت‌هایی مواجه باشد، محصور نبودن و کمبود نیرو و امکانات کنترل مناطق را از دلایل عبور و مرور بی‌ضابطه افراد به این مناطق دانست.

کلانه گفت: متخلفان شناسایی شده به مراجع زی‌ربط معرفی شده‌اند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

دسترسی آسان به وکیل

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ یکی از مهمترین مشکلات مردم در پیگیری پرونده‌های قضایی که شاید از علل طولانی شدن رسیدگی‌ها بوده، بی اطلاعی از مبانی قانونی است. در سال‌های اخیر دادن مشاوره و وکیل رایگان به مردم در اولویت‌های دستگاه قضا قرار گرفته که البته بخشی از آن در مرکز وکلای قوه قضائیه دنبال می‌شود. حالا انتظار می‌رود با مشاوره‌های حقوقی رایگان، دسترسی را به وکیل آسانتر می‌کند پرونده‌ها در مراجع قضایی با دقت و سرعت بیشتری پیگیری شوند.

گشت مشترک تعزیرات و دادستانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کوچه شهرستانی، بازار انواع مواد غذایی؛ با گشت ویژه تعزیرات و دادستانی امروز در میدان امام حسین (ع) محصولات فاسد و غیرقابل استفاده در محل معدوم شد و پرونده به مراجع قضایی ارجاع شد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ امروز به کوچه شهرستانی، بازار انواع مواد غذایی در میدان امام حسین (ع) با گشت ویژه تعزیرات و دادستانی سری زدیم و پس از بازدید، محصولات فاسد و غیرقابل استفاده در محل معدوم و پرونده‌ها به مراجع قضایی ارجاع شد.

برپایی نمایشگاه عکس‌های اربعین با تصاویری از قاب نگاه عکاس مسیحی + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران1 روز قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، یک عکاس مسیحی اهل اسپانیا، حال و هوای پیاده روی اربعین را در قالب تصاویری متفاوت، به تصویر کشیده و نمایشگاهی از عکس‌های او در تهران در حال برگزاری است. انتهای پیام/

زنان خلبان در ایران/ از تجارت‌چی تا جهانداری (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
تجارت‌چی اولین زنی بود که پرواز کرد. اما حالا دو زن یک هواپیمای مسافربری غول پیکر را از تهران به مشهد بردند و ۳۳۱ مسافر را به مقصد رسانده‌اند.

روایتی از کودکانه‌های مسیر پیاده روی اربعین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کودکان و معصومیت چهره آنان در مسیر پیاده روی اربعین حسینی در قاب دوربین عکاسان به تصویر کشیده شده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کودکان و معصومیت چهره آنان در مسیر پیاده روی اربعین حسینی در قاب دوربین عکاسان به تصویر کشیده شده است.
تسنیمتسنیم19 ساعت قبل
فاطمه مهاجرانی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم درباره مصوبه اخیر مجلس مبنی بر حذف تنوع مدارس و حذف مدارس سمپاد اظهار‌ کرد: هر مصوبه‌ای که به قانون تبدیل شود ما از آن تبعیت می‌کنیم اما این مصوبه مجلس ابتدا باید به تأیید شورای نگهبان برسد. وی متذکر شد: بسیاری از موضوعات را مجلس مصوب کرده اما به تأیید شورای نگهبان نرسیده است. رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان افزود: باید بپذیریم که مدارس سمپاد به عنوان یک نیاز در جامعه فعالیت می‌کنند و همانگونه که برای دانش‌آموزان با نیازهای ویژه «استثنایی» برنامه و مدرسه خاص داریم باید برای دانش‌آموزانی که بهره هوشی آنها بالاتر از نرم است، برنامه و مدرسه ویژه داشته باشیم. وی یادآور شد: دانش‌آموزان تیزهوش مانند دانش‌آموزان مدارس استثنایی به خدمات ویژه‌تری نیاز دارند و اگر به نیازهای آنها توجه نکنیم در حق این دانش‌آموزان ظلم شده و تبعات بی‌توجهی به آنها بر عهده ما خواهد بود. انتهای پیام/

نظرها

اخبار بیشتر