چرا باید به صورت اینترنتی کتاب خرید؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
  4. اقتصادی
چرا باید به صورت اینترنتی کتاب خرید؟

چرا باید به صورت اینترنتی کتاب خرید؟

ایسناخبرگزاری ایسنا |
همه می‌دانیم که رفتن به کتاب فروشی‌ها و انتخاب کتاب مورد علاقه در زندگی امروزی با وجود این حجم مشغله، ترافیک و... تقریبا غیرممکن است.

به گزارش ایسنا، بنابر اعلام کتاب وب، شاید یکی از سخت‌ترین مراحل کتاب خواندن، خرید کتاب مناسب باشد. اما راه حل ساده است، این راه حل جذاب چیزی نیست بجز کتاب فروشی‌های آنلاین. اما آیا تنها این دلایل کافی است که ما به صورت اینترنتی کتاب مورد نظر خود را خریداری کنیم؟ قطعا خیر، ما برای خرید اینترنتی کتاب به دلایل بیشتری نیاز داریم. اما دلایل ما برای خرید اینترنتی کتاب چیست؟

· مقایسه قیمت‌ها در فروشگاه‌های اینترنتی کتاب با فروشگاه‌های فیزیکی: یکی از مهم‌ترین دلایل برای خرید اینترنتی کتاب، این است که ما می‌توانیم قیمت‌ها را با هم مقایسه کنیم. در حقیقت فروشگاه‌های فیزیکی کتاب هزینه‌های جانبی نیز دارند که باعث می‌شود بر قیمت کتاب‌ها افزوده شود. اما فروشگاه‌های اینترنتی کتاب به ویژه کتاب وب، به همین دلیل می‌توانند قیمت‌های مناسب‌تری را ارائه کنند. علاوه بر این ویژگی، فروشگاه کتاب وب، این امکان را فراهم کرده که مشتریان بتوانند از ارسال رایگان کتاب بهره ببرند.

· صرفه جویی در زمان خود: فروشگاه‌های فیزیکی کتاب قطعا به صورت بیست و چهار ساعته فعالیت نمی‌کنند. شما برای خرید کتاب به صورت حضوری باید در ساعت کاری این فروشگاه‌ها به آن‌ها مراجعه کنید. اما در مورد فروشگاه‌های اینترنتی کتاب اینطور نیست و شما می‌توانید در هر زمانی که دوست داشتید از آن‌ها خرید کنید. علاوه بر این شما در وقت خود نیز صرفه‌جویی کرده‌اید. زیرا دیگر نیازی نیست که زمانی را برای رسیدن به فروشگاه‌های فیزیکی کتاب صرف کنید. تنها وقتی که برای رسیدن به فروشگاه‌های اینترنتی کتاب صرف می‌کنید، جستجو کردن آدرس آن‌ها است.

· می‌توانید نظرات دیگر خوانندگان را مطالعه کنید: شما با خرید کتاب از فروشگاه‌های اینترنتی کتاب می‌توانید به نظرات دیگر کاربران دسترسی داشته باشید. شما از این نظرات می‌توانید برای انتخاب کتاب خود استفاده کنید. به زبان دیگر با خواندن نقد و بررسی دیگر کاربران درباره کتاب مورد نظرتان، دید بهتری نسبت به آن کتاب پیدا خواهید کرد.

چرا باید به صورت اینترنتی کتاب خرید؟ - 5

· تخفیف‌های بزرگ: با شرایط موجود و گران شدن کتاب‌ها، خیلی از کتاب خوانان از قیمت بالای کتاب‌ها گلایه می‌کنند. اما با توجه به این که فروشگاه‌های اینترنتی کتاب، هزینه‌های جانبی بسیار کمی دارند، می‌توانند تخفیف‌های بسیار خوبی را برای کاربران و مطالعه‌کنندگان در نظر بگیرند. این موضوع شاید یکی از بهترین دلایل برای خرید اینترنتی کتاب در شرایط موجود باشد. علاوه بر این تخفیف‌ها فروشگاه کتاب اینترنتی کتاب وب برای کاربران و کتاب خوانان عزیز این امکان را در نظر گرفته تا بتوانند از ارسال رایگان کتاب بهرمند شوند.

· محدودیتی در انتخاب کتاب مورد نظر خود ندارید: واضح است که فروشگاه‌های فیزیکی کتاب فضای محدودی دارند و همین موضوع باعث می‌شود که تعداد کتاب‌هایی که می‌توانند ارائه کنند پائین‌تر از فروشگاه‌های اینترنتی باشد. فروشگاه‌های اینترنتی محدودیتی در فضا ندارند و می‌توانند تعداد بسیار زیادی از کتاب برای خرید اینترنتی در سایت خود قرار دهند.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس

· همه نوع کتاب را در یک جا پیدا کنید: اگر شما بخواهید یک کتاب درسی، یک کتاب رمان و یک کتاب فلسفی را از فروشگاه‌های کتاب فیزیکی خریداری کنید، احتمالا مجبور خواهید شد تا به چند فروشگاه کتاب سر بزنید. اما در مورد خرید اینترنتی کتاب این موضوع صدق نمی‌کند. فروشگاه‌های اینترنتی کتاب همه دسته‌های کتاب را پوشش می‌دهند. شما با خرید اینترنتی کتاب می‌توانید کار خود را ساده کنید.

چرا باید به صورت اینترنتی کتاب خرید؟ - 10

· خلاص شدن از چانه زدن: یکی از ویژگی‌های کتاب فروشی‌های اینترنتی و معتبر مثل فروشگاه کتاب اینترنتی کتاب وب این است که شما دیگر نگرانی ندارید که مبادا سرتان کلاه برود. باید بگوییم که خرید از یک فروشگاه اینترنتی کتاب معتبر به مراتب امن‌تر و مطمئن‌تر از خرید از یک فروشگاه کتاب سنتی است.

· پشتیبانی بهتر برای کتاب‌های خریداری شده: اگر شما هم از کتاب خوانان حرفه‌ای هستید، احتمالا بارها برایتان پیش آمده که کتابی را از فروشگاهی به صورت حضوری خریداری کنید اما هنگامی که به منزل بازگشتید و مشغول مطالعه آن شدید، متوجه شوید که برخی از صفحات به خوبی چاپ نشده یا به کلی موجود نیست. اما اگر شما از فروشگاه کتاب اینترنتی کتاب وب خرید خود را انجام دهید و با این نوع مشکلات روبرو شوید، می‌توانید با مرکز پشتیبانی کتاب وب تماس بگیرید و به راحتی کتابی را که مشکل دارد را مرجوع کنید و کتاب سالم را دریافت کنید.

چرا باید به صورت اینترنتی کتاب خرید؟ - 13

حالا که با مزایای خرید اینترنتی کتاب آشنا شدید به شما پیشنهاد می‌کنید تا از فروشگاه کتاب اینترنتی کتاب وب، بازدید کنید تا به سادگی هر چه تمام‌تر کتاب مورد نظر خودتان را تهیه کنید و از مطالعه آن لذت ببرید. ما در کتاب وب فعالیت خود را از فروردین سال ۱۳۹۷ شروع کرده‌ایم. هدف ما این است که کتاب خوانان با سهولت بیشتری بتوانند کتاب مورد نظر خود را تهیه کنند. در این راستا تلاش کرده‌ایم با ایجاد امکان ارسال رایگان کتاب و امکاناتی دیگر به هدف خود نزدیک شویم. یکی دیگر از اهداف ما این است که همان حس خوب خرید کتاب به صورت حضوری را در خرید اینترنتی تکرار کنیم. کسانی که در فروشگاه‌ها برای انتخاب کتاب آنها را سبک سنگین می‌کنند و این حس را دوست دارند، خریداران اینترنتی نیز باید بتوانند کتاب‌ها را سبک سنگین کنند. از این رو هر چه بیشتر می‌کوشیم خواننده با استفاده از فیلم‌ها، پادکست‌ها، دانلود رایگان کتاب‌ها، اطلاعات موضوعی کتاب‌ها، کتاب دل‌خواهش را بیابد.

انتهای رپرتاژ آگهی

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | روایت خبرگزاری فارس از پایان توهمات روح الله زم

خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.

روحانی: حقوق‌ها غیرعادلانه بود، ولی نجومی نه +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
اقتصادنیوزاقتصادنیوز1 روز قبل
به‌گزارش اقتصادنیوز، امروز لیر ترکیه مانند روز قبل با کاهش قیمت روبرو شد، بطوری که لیر ترکیه که روز قبل تا ۱,۹۵۸ (یک هزار و نهصد و پنجاه و هشت) تومان رسیده بود، امروز - دوشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۸ مصادف با ۱۴ اکتبر ۲۰۱۹ - با کاهش ۰٫۶۱ درصدی به ۱,۹۴۶ (یک هزار و نهصد و چهل و شش) تومان رسید. جدول قیمت ۳ روز اخیر لیر ترکیه قیمت (تومان) مقدار تغییر درصد تغییر تاریخ ۱,۹۴۶ -۱۲ -۰٫۶۲ امروز ۱,۹۵۸ -۱۳ -۰٫۶۷ روز قبل ۱,۹۷۱ -۱۷ -۰٫۸۷ ۲ روز پیش به محض تغییر قیمت جداول بروزرسانی می‌شوند
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
شرکت مدیران خودرو، شرایط فروش ویژه‌ای را برای محصولات «ام وی ام» اعلام کرده است. شرکت مدیران خودرو، شرایط فروش ویژه‌ای را برای محصولات «ام وی ام» اعلام کرده است. به گزارش عصر ایران، بر اساس این طرح ۷ محصول ت MVM در اقساط ۱۲ تا ۶۰ ماهه به خریداران عرضه می‌گردد. نرخ سود تسهیلات تمامی خودروها ۲۱ درصد و زمان تحویل نیز ۳۰ روز کاری و مدل خودرو نیز ۹۸ می‌باشد. جدول فروش به شرح زیر است/ برای مشاهده در جدول در ابعاد بزرگ بر روی آن کلیک نمایید.
ایسناایسنا1 روز قبل
مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری با هشدار درباره کلاهبرداری تماس تلفنی ناخواسته با خارج از کشور، گفته است: مشترکین تلفن همراه باید مراقب تماس با شماره‌های ناشناس و کلیک روی لینک‌های ناشناس باشند. تعداد زیادی از مشترکان تلفن همراه عادت دارند پس از هر تماس ناموفق، اقدام به برقراری تماس با فرد تماس گیرنده کنند؛ به دلیل آن‌که این تماس‌ها از سرشماره‌های بین‌المللی برقرار می‌شود، به محض تماس هزینه‌های سنگینی به مشترک ایرانی تحمیل می‌شود. در این راستا، پیمان قره‌داغی -مدیرکل حفاظت از حقوق مصرف‌کننده رگولاتوری- نیز درباره کلاهبرداری تماس تلفنی ناخواسته با خارج از کشور هشدار داد و گفت: در این نوع از کلاهبرداری مخابراتی که به آن تماس و قطع تماس (wangiri) گفته می‌شود کلاهبرداران یک تماس بی‌پاسخ (missed call) و یا یک لینک اینترنتی به گوشی تلفن مشترکین ارسال می‌کنند. کاربران پس از مشاهده تماس ازدست‌رفته (missed call) روی گوشی با شماره درج‌شده تماس می‌گیرند که این تماس‌ها عموما به مقصد کشورهای خارجی (اغلب کشورهای آفریقایی) هستند. قره‌داغی خاطرنشان کرد: کاربران باید پس از کلیک روی لینک ناشناس درصورت برقراری تماس خارجی، تماس را قطع کنند و درصورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمائی می‌توانند با مرکز تماس اپراتور خود تماس بگیرند.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
امیدواریم با همکاری بخش بهداشت و درمان نیز بتوانیم در سال‌های آینده آمار‌های خوبی از روند پیشرفت داشته باشیم. وی با بیان اینکه ما ۴۰ میلیون بیمه شده در کشور داریم گفت: در سال ۹۶، مراجعه بیمه شدگان ما ۱۹۵ میلیون بار در سراسر کشور بوده است. مدیر عامل بیمه سلامت ایران گفت: رویکرد وزارت بهداشت با توجه به تاکیدات این وزارت، پاسخگویی و تعامل با رسانه هاست و از آنجا که رسانه ملی می‌تواند در این عرصه نقش آفرینی کند می‌خواهیم از این ظرفیت برای ارتقای سواد سلامت و آگاهی مردم استفاده کنیم. موهبتی گفت: در تفاهم نامه همکاری ۵ ساله‌ای که به ا مضای رئیس صداوسیما رسیده قرار شده است که با ارائه اطلاعات و آگاهی به دنبال منطقی سازی رفتار مردم باشیم از جمله در مصرف دارو و یا مراجعه به پزشکان لذا کمیته‌ای برای اجرایی شدن این تفاهم نامه به زودی عملیاتی می‌شود و امیدواریم به زودی محصول این همکاری را ببینیم. آشنایی مردم با ابعاد مختلف خدمات بیمه سلامت در بحث پیشگیری و سلامت و درمان و دارو از جمله محور‌های این تفاهم نامه همکاری است که قرار است در قالب آگهی تلویزیونی (تیزر)، فیلم و سریال و پیام‌های بهداشتی در شبکه‌های صداوسیما به صورت هنری و آموزشی به مردم ارائه شود.

نظرها

اخبار بیشتر