انتقاد صریح بازیگر زن سینما از ازدواج نکردن هنرپیشه‌های ایرانی+ فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. فرهنگ

انتقاد صریح بازیگر زن سینما از ازدواج نکردن هنرپیشه‌های ایرانی+ فیلم

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
در اینجا{سینماگران} کارشان را بهانه می‌کنند برای ازدواج نکردن. مل گیبسن(هنرپیشه هالیوودی) ۱۲ یا ۱۳ فرزند دارد.

سرویس فرهنگ و هنر مشرق - در سینمای ایران، بسیاری از هنرپیشه‌های مطرح مجرد هستند و وقتی اصحاب رسانه از آنان سئوال می‌کنند که چرا ازدواج نمی‌کنند، عمدتا درگیر بودن در پروژه‌های مختلف را به عنوان بهانه مطرح می‌کنند. زهرا داوودنژاد بازیگر سینما درباره این سبک زندگی بازیگران اخیرا در گفت و گویی به صراحت می‌گوید: در کل دنیا با اینکه محدودیت‌های شرعی، دینی و اجتماعی ما را ندارند و در یک جایگاه شهرت خیلی‌ خیلی وسیع‌تری به سر می‌برند {در حد بین‌المللی}، ازدواج می‌کنند و حداقل دو تا سه تا و هفت تا بچه دارند. مل گیبسن (هنرپیشه هالیوودی) ۱۲ یا ۱۳ فرزند دارد. چرا ازدواج، بقا و پرورش انسان، برای آنها با این همه دبدبه و کبکبه ممانعتی ندارد، چون می‌توانند وقت نداشته باشند. اما در اینجا {سینماگران} کارشان را بهانه می‌کنند برای ازدواج نکردن. خانم مریل استریپ این دغدغه‌ها را ندارد؟ وقتی او در سینمای هالیوود کار می‌کند و ۱۸ بار کاندیدای اسکار شده، ازدواج نکرده؟ بچه‌دار نشده است؟

در سایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سینماپرسسینماپرس14 ساعت قبل
سینماپرس: سعید هنرآموز مجری طرح «دراماتورژ» با اشاره به کارگردانی این اثر به شکل گروهی درباره مضمون نمایش که درباره ورود عنوان‌های جعلی به تئاتر است، صحبت کرد. به گزارش سینماپرس، سعید هنرآموز مجری طرح و سرپرست گروه تئاتر «ه» درباره اجرای نمایش «دراماتورژ» به مهر گفت: این اثر نمایشی از ۱۷ مهرماه اجرای خود را در سالن شماره ۲ عمارت نوفل لوشاتو آغاز کرده است. هنرآموز یادآور شد: نمایش «دراماتورژ» درباره ساخت عنوان‌های جعلی، تعاریف غلط از یک سمت مثل دراماتورژ و بی سوادی است. بسیاری از اهالی تئاتر ما واقعا نمی‌دانند دراماتورژ کیست، چه نقشی در یک پروژه تئاتری دارد و اصلا چه نمایش‌هایی نیازمند دراماتورژ هستند و از این عنوان به غلط استفاده می‌کنند. نمایش کمدی «دراماتورژ» با بازی هامون سیدی و صحرا اسداللهی داستان مردی را روایت می‌کند که برای تست بازیگری به یک پلاتو سر می‌زند.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز20 ساعت قبل
نمایش‌هایی که به صحنه اضافه می‌شوند- نمایش هفت کودک یهودی به کارگردانی مصطفی اسفندیاری از ۲۸ مهرماه تا ۲۴ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو میزبان مخاطبان می‌شود. - نمایش قارچ به نویسندگی و کارگردانی سپیده کیانی از ۳۰ مهرماه تا ۱۵ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه ایران تماشا به صحنه خواهد رفت. - نمایش ساعت نوشته امانوئل روبلس و به کارگردانی حمیدرضا هدایتی تا ۳۰ مهرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۵ دقیقه در تالار حافظ اجرا می‌شود. - نمایش فرونشست به نویسندگی و کارگردانی سعید زارعی تا ۳ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۷:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه به نمایش در می‌آید. - نمایش جمعه‌کشی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل خلج تا ۲۱ آبان‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۸۰ دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.
برنابرنا1 روز قبل
مهناز افشار نمی‌داند در ایران ممنوع‌الفعالیت است یا نه اما می‌گوید با اینکه رسما چیزی در این باره به او اعلام نشده از برخی صاحبان فیلم‌ها شنیده که ممنوع‌الفعالیت است. به گزارش گروه روی خط رسانه خبرگزاری برنا؛ مهناز افشار درباره مسائل گوناگونی از جمله شایعاتی که درباره ممنوع‌الفعالیتی‌اش وجود دارد گفت: پیشنهادهای زیادی در سینما و تئاتر داشتم. آماده بودم که برگردم چون اینجا هم مشغول درس خواندن هستم. اما از دوستانی که صاحبان این فیلم‌ها بودند شنیدم که من در ایران ممنوع الفعالیت هستم. قطعا اگر با فیلم، فیلمنامه و تیمی که دوست دارم مواجه شوم کار خواهم کرد.

گفتگو با رضا نریمانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

عاشقانی که جا نماندند

صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عاشقان اباعبداالله الحسین (ع) که از حضور در راهپیمایی نجف تا کربلا جا مانده‌اند امروز صبح به نیابت از زیارت مرقد مطهر امام حسین (ع) و به قصد رجاء از میدان‌های پنجگانه تهران پیاده‌روی خود را به سوی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (س) آغاز کردند.

نظرها

اخبار بیشتر