انتصاب مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. اقتصادی
انتصاب مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

انتصاب مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی

مهرخبرگزاری مهر |
رضا مسرور به عنوان مشاور اقتصادی سازمان تامین اجتماعی منصوب و معارفه شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، مصطفی سالاری اظهار داشت: از آقای مسرور تشکرمی‌کنم که با وجود مسئولیت بالایی که در منطقه آزاد انزلی داشتند، همکاری با ما در سازمان تأمین اجتماعی را قبول کردند.

وی افزود: انتظار می‌رود که سازمان تأمین اجتماعی در مدیریت فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری نقش فعالتری داشته باشد و با کسب منابع درآمدی بیشتر از این حوزه، امکان ارتقاء خدمات و ایفای بهتر تعهدات سازمان فراهم شود.

سالاری ادامه داد: فعالیت‌های اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان تأمین اجتماعی در برخی حوزه‌ها از قبیل هلدینگ‌های تاپیکو و تیپیکو سودآوری بیشتری دارند و در برخی حوزه‌ها از جمله در حوزه گردشگری و هلدینگ هگتا سودآوری مورد انتظار تحقق نیافته است که باید اصلاحات لازم برای بهره‌وری بیشتر سرمایه‌گذاری‌ها صورت گیرد.

مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: امیدواریم از تجربیات ارزشمند و توانمندی آقای مسرور در حوزه اقتصادی سازمان نهایت بهره را ببریم و برای ایشان در کمک به فعالیت‌های سازمان آرزوی موفقیت داریم.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

رضا مسرور، مشاور اقتصادی مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی نیز در این جلسه ضمن تشکر از اعتماد دکتر سالاری، گفت: به عنوان مشاور نقش ایجاد ایده و تفکر را پیگیری و به دنبال تحقق اهداف و سیاست‌های سازمانی خواهم بود. وی بر لزوم بازنگری در برخی فعالیت‌های اقتصادی سازمان تأمین اجتماعی تأکید کرد و افزود: با استفاده از خرد جمعی و بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمان برای پیشبرد برنامه‌ها تلاش خواهیم کرد.

رضا مسرور همچنین روز یکشنبه ۲۴ شهریور ماه به عنوان عضو هیأت مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا) معرفی و شروع به کار کرده است.

وی پیش از این رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بوده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

روحانی: در بستن هنر نیست، بازکردنش هنر است +فیلم

اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
این زن که قصد داشت به منطقه مهرآباد مشهد برود نشانی مقصدش را اعلام کرد و با پاسخ مثبت راننده، در صندلی عقب پراید نشست. زن جوان که چاره‌ای جز موافقت نداشت سکوت کرد و بدین ترتیب راننده به سوی جایگاه سوخت رفت اما دو جوان که در تاریکی شب به «شبح آبی» تبدیل شده بودند، نقشه شوم و خطرناکی را در ذهن مرور می‌کردند. «الف» (جوان ۲۹ ساله) که همچنان تیغه چاقو را زیر گلوی مسافر گذاشته بود با آزار و اذیت وی، همه پول‌ها و کارت‌های عابر بانک زن جوان را گرفت او که چشمش به دنبال طلا و زیورآلات زن جوان بود، زنجیر گردنبند و حتی گوشواره‌های طلا را از گوش مسافر بیرون کشید. دقایقی بعد، مسافر جوان که خود را زنده می‌دید، هراسان از کوچه‌های تاریک گریخت و ماجرا را به پاسگاه انتظامی فردوسی اطلاع داد. در ادامه عملیات و طی یک قرار صوری، «الف» (جوان ۲۹ ساله) نیز در تور اطلاعاتی کارآگاهان گرفتار شد و بدین ترتیب پلیس به وحشت «شبح آبی» پایان داد.
ایبناایبنا1 روز قبل
به گزارش ایبنا از روابط عمومی اتاق بازرگانی تهران، مسعود خوانساری رییس اتاق تهران که در رأس هیاتی از فعالان بخش خصوصی و مدیران دولتی برای توسعه همکاری‌های اقتصادی بین ایران و چین به پکن سفرکرده است با معاون اول شورای توسعه تجارت بین‌الملل چین دیدار کرد. شورای توسعه تجارت بین‌الملل چین یکی از بزرگ‌ترین تشکل‌های اقتصادی این کشور است که با ۲۱۶ هزار عضو در ۱۱۰ نقطه‌چین و ۲۰ کشور دنیا نمایندگی دارد. رییس اتاق تهران پیشنهاد داد برای توسعه همکاری‌های اقتصادی و شناخت فرصت‌ها و تبادل اطلاعات اقتصادی و تجاری بین فعالان بخش خصوصی دو کشور سایت مشترکی به دو زبان چینی و فارسی راه‌اندازی شود. رییس اتاق تهران در این دیدار با اشاره به روابط عمیق تاریخی، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی ایران و چین، گفت: چین در طول سال‌های گذشته و باوجود تحریم‌های اقتصادی ناجوانمردانه علیه ایران همیشه اصلی‌ترین شریک اقتصادی ایران بوده است که این خود نشان‌دهنده عمق روابط اقتصادی دو کشور است. با توجه به افزایش تحریم‌های آمریکای در ماه‌های گذشته و فشار به دیگر کشورها ازجمله چین و فعالان اقتصادی چینی برای قطع روابط اقتصادی و بانکی خود با ایران و بروز برخی مشکلات در نقل و انتقالات مالی و بانکی، پیشنهاد می‌شود کمیته داوری برای حل اختلافات و مشکلات فی‌مابین فعالان اقتصادی دو کشور تشکیل شود.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
بانکهای ایرانی مطابق با استانداردهای روز بانکی درجهان دربدترین وضعیت قراردارند و بیشتر انها ورشکسته به حساب می‌آیند اما رییس بانک مرکزی تنها به نوشتن یادداشتهای اینستاگرامی یک طرفه مشغول است و خطر انفجار بانکی را نادیده می‌گیرد. تجربه ثابت کرده است که توجه به اهلیت متقاضیان مهم‌تر از دریافت وثایق بوده و در حال حاضر انواع وثایق نمی‌توانند منابع بانک‌ها را به موقع برگردانند. اکنون بمب ساعتی شده‌اند که زیر ساختمان اقتصاد ایران نصب شده و هر لحظه به سوی انفجار می‌روند. در مسیر خنثی کردن بمب ساعتی بانک‌ها چند راه وجود دارد که بهترین آنها کاهش هزینه‌ها، سپس افزایش درآمدها و پس از آن افزایش پوشش ریسک‌های انباشت شده است. دور شدن از جنگ قیمتی که می‌تواند شبکه بانکی را به بازی پانزی نزدیک کند، باز کردن یخ قطور دارایی بانک‌ها، ساماندهی بدهی دولت به بانک‌ها و … نیز در این مسیر قابل پیش‌بینی هستند.
فارسفارس23 ساعت قبل
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، هیأت وزیران سعودی در جلسه هفتگی خود که با حضور شاه این کشور برگزار می‌شود، این هفته، ‌ ایران را به فریب‌کاری در برنامه هسته‌ای متهم کرد. به نوشته خبرگزاری رسمی سعودی (واس) در جلسه این هفته، ضمن بررسی گزارش‌هایی از آخرین تحولات منطقه و جهان، اعلام شد که دولت سعودی از تلاش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تقدیر و «تقلب و فریب‌کاری ایران در برنامه‌ هسته‌ای خویش و تأخیر در ارائه اطلاعات لازم به آژانس را محکوم می‌کند». دولت سعودی همچنین همکاری کامل ایران با آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و احترام به مصونیت و امتیازات کارشناسان آژانس را خواستار شد. هیأت وزیران سعودی در ادامه از آژانس خواست تا تدابیر راستی‌آزمایی و نظارتی را در ایران تشدید کند. «عبدالله بن خالد بن سلطان عبدالعزیز» نماینده دولت سعودی در سازمان ملل نیز روز پنجشنبه هفته گذشته (۱۸ آبان) در بیانیه‌ای ایران را به «فریبکاری» و مخفی کردن بخش‌های حساس برنامه هسته‌ای خود متهم و ادعا کرد که تهران به دنبال دستیابی به سلاح‌ هسته‌ای است.

نظرها

اخبار بیشتر

پربازدیدترین خبرها

همه

حمایت مرکز افتای ریاست جمهوری از اجرای رمز دوم یکبار مصرف

ایبنا1 روز قبل

عبور منابع سپرده‌ای بانک صادرات از ۱۸۰ هزار میلیارد تومان

ایبنا1 روز قبل

دیر غذا خوردن برای قلب زنان خطرناک است

ایسنا1 روز قبل

چگونه «پارادوکس لوکاس» در اقتصاد ایران ظاهر شد؟

ایلنا9 ساعت قبل

نصرتی: تیم ملی از نظر بازیکن بهترین تیم آسیاست

وانانیوز6 ساعت قبل

شهیندخت مولاوردی: بالا بردن مشارکت زنان در رده‌های مدیریتی سیاسی از اهداف مهم ماست/ فاطمه راکعی: همه با هم تمرین دموکراسی می‌کنیم/ زهرا شجاعی: می‌خواهیم بر تعداد زنان در مجلس افزوده شود/ مصطفی تاجزاده: طرفدار ایجاد تبعیض مثبت به نفع زنان هستیم

اعتمادآنلاین5 ساعت قبل

شناسایی ۲ گلخانه مخدر گل در غرب تهران | شبکه‌ ۱۱ نفره تولید گل متلاشی شد

همشهری2 ساعت قبل

اکران همزمان ۳ فیلم کودک با مطرب؛ کمک به سینمای کودک یا برای بی‌رقیب ماندن مطرب؟؟

سینماپرس1 روز قبل

واکنش‌ها به کودتا علیه دولت بولیوی + فیلم

رکنا1 روز قبل

تمجید فیفا از گل پیمان حسینی

ایمنا1 روز قبل