هشدار حماس به اسرائیل درباره ادامه تجاوزها علیه اسرا
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. سیاسی
هشدار حماس به اسرائیل درباره ادامه تجاوزها علیه اسرا

هشدار حماس به اسرائیل درباره ادامه تجاوزها علیه اسرا

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
سخنگوی جنبش حماس به رژیم صهیونیستی درباره ادامه تجاوزها علیه اسرا هشدار داد.

به گزارش مشرق به نقل از رسانه‌های فلسطینی، فوزی برهوم سخنگوی جنبش حماس گفت که این جنبش رژیم صهیونیستی و اداره زندان‌های اسرائیل را مسئول کامل پیامدها و نتایج ادامه تجاوزها علیه اسرا در زندان‌ها می‌داند.

وی افزود: حماس هرگز اجازه نخواهد داد که حقوق اسرا میدانی برای رقابت‌های انتخاباتی در اسرائیل تبدیل شود.

سخنگوی حماس گفت: ما به عهد و پیمان خود با اسرا پایبند خواهیم ماند و برای دفاع از آنها با تمام قدرت وارد همه نبردها خواهیم شد.

در سایت خبری بخوانید: تازه ترین اخبار سیاسی ایران و جهان از سراسر وب

برهوم خواستار جنبش ملی برای حمایت از اسرا در مقابله با خشونت و جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه آنها و تثبیت حقوق مشروعشان شد.

در پی اعتصاب غذای حدود ۱۵۰ اسیر فلسطینی در زندان «رامون» بحران بار دیگر به زندان‌های رژیم صهیونیستی بازگشته است.منبع: تسنیم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب1 روز قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

فیلم | آمدنیوز و دلایل گسترش فیک نیوز

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین: فیک نیوزها چرا به وجود می‌آیند؟ چرا فعالیت آنها ادامه می‌یابد و چرا با از بین رفتن یکی از آنها دیگری سربرمی‌آورد و چه رویکردهایی در فعالیت حرفه‌ای رسانه‌ای و امنیتی می‌تواند آنها را در افواه و افکار عمومی به حاشیه براند؟ دریافت ۱۲ MB متن: احسان صفاپورتدوین: مهدی کشوریان و محمود دانش آموزتصویر: ساتیار امامی کاوش، بررسی و تحلیل اخبار روز از نگاه همشهری تی‌وی کد خبر ۴۵۹۳۶۱

دعوای رسانه‌ها بر سر دستگیری روح الله زم

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم/ وصف رهبر انقلاب از جاماندگان اربعین: گرچه دوریم به یاد تو سخن می‌گوییم

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
الفالف1 روز قبل
گزیده‌ای از نظرات مخاطبین «الف» را ذیل چهار مطلب پر بحث هفته به انتخاب تحریریه «الف» بخوانید. گروه سیاسی الف، ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۰ ۳۹۸۰۷۲۵۰۴۷خبر دستگیری رو‌ح‌الله زم، سرشبکه آمدنیوز با واکنش مخاطبین الف همرا شد. برخی دیگر از نظرات را می‌‌خوانید: *شما را بخدا خاوری و شیخ الاسلام و … رو هم اگه میتونین دستگیر کنین. *** «حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت» عنوان یادداشتی بود که درباره وظایف دولت در زمینه ورود زنان در ورزشگاه در الف منتشر شد. تعدادی از نظرات کاربران الف درباره این یادداشت خواندنی است: *احمدی نژاد گفت زنان به ورزشگاه برن ولی همین به اصطلاح معتدلین مخالفت کردند.

ترامپ: ترکیه همسایه ماست!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، گاف جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در هنگام بیان اظهاراتی در خصوص توافق آتش بس ترکیه در شمال سوریه گفت ترکیه قدرت نظامی بزرگی دارد. ترکیه دوست ما است. ترکیه همسایه ما است!! و عضوی از ناتو است..

نظرها

اخبار بیشتر