اگه آیه‌ آخر سوره‌ کهف رو قبل از اینکه بخوابین بخونین، می‌تونین سر وقت بلند شین
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. سیاسی

اگه آیه‌ آخر سوره‌ کهف رو قبل از اینکه بخوابین بخونین، می‌تونین سر وقت بلند شین

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- برادرا ! سعی کنین صبح‌ها زودتر از خواب بلند بشین. شما اگه آیه‌ آخر سوره‌ کهف رو قبل از اینکه بخوابین بخونین، می‌تونین سر وقت بلند شین. تاریخ انتشار: 00:03 - 27 شهريور 1398 - کد خبر: ۵۵۰۵۱۵
اگه آیه‌ آخر سوره‌ کهف رو قبل از اینکه بخوابین بخونین، می‌تونین سر وقت بلند شین - 0

گروه سیاسی خبرگزاری میزان؛ شهید «محمد بروجردی» در سال ۱۳۳۳ در روستای دره‌گرگ از توابع بروجرد متولد شد و در یکم خرداد سال ۱۳۶۲ در جریان دفاع مقدس به شهادت رسید.

خبرگزاری میزان برش‌هایی از زندگی این قهرمان کشورمان که در کتاب «میرزا محمد پدر کردستان» به کوشش علی اکبری گردآوری شده است را منتشر می‌کند.

روایت یازدهم؛ جلالی

در حین صحبت‌هایش برای بچه‌ها گفت: برادرا! سعی کنین صبح‌ها زودتر از خواب بلند بشین. شما اگه آیه‌ آخر سوره‌ کهف رو قبل از اینکه بخوابین بخونین، می‌تونین سر وقت بلند شین.

صبح با صدای بروجردی از خواب بلند شدم. داشت همان شعر معروف را که همیشه می‌خواند، زمزمه می‌کرد: ای غنچه‌ی خوابیده چو نرگس، نگران خیز؛ از خواب گران، خواب گران، خواب گران، خیز

خبری: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

از جا برخاستم. با تعجب نگاهی به من کرد و از من پرسید: چی شده؟ مگه آیه رو نخوندی؟ گفتم: چرا خوندم! گفت: پس چرا دیر از خواب بیدار شدی؟ نگاهی به ساعتم کرد و گفتم: دیر از خواب بلند نشدم، نیت کردم سر اذان بلند شم، سر اذان هم بیدار شدم!

لبخند زد و گفت: خدا خیرت بده! من گفتم آیه‌ آخر سوره‌ کهف را بخونی که برای نماز شب بیدار بشی، برای اذان صبح می‌خوای بلند نشی؟

خندیدم و گفتم: حاج آقا! ما اگه بخوایم برای نماز شب بیدار شیم، باید کل سوره‌ کهف رو بخونیم، نه آیه آخرش رو!

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
به گزارش ایسنا، شرکت ملی نفت کش ایران تصاویر مربوط به آسیب دیدگی بدنه نفتکش SABITI را که بامداد جمعه ۱۹ مهر در دریای سرخ مورد حمله و اصابت دو فروند موشک قرار گرفت، منتشر کرد. محل برخورد موشک به بدنه نفتکش سابیتی، خروج نفت از محل آسیب دیدگی مشهود است

فیلم | لحظاتی هولناک که طوفان ژاپن خانه و ماشین‌ها را هم می‌برد!

خبرآنلاینخبرآنلاین8 ساعت قبل
سفر به شهرهای جنوبی ایران همیشه جذاب است. شهرهایی که به خاطر گرم بودن آب و هوایشان مسافران را مجبور می‌کنند در فصل‌های خنک‌تری به این شهرها سر بزنند. سفر امروز ما سفر به بوشهر ایران است، بوشهری که جای جای آن دیدنی است. در این استان شهری قرار دارد که در فاصله‌ی ۹۵ کیلومتری شمال شرقی بوشهر و در حوزه‌ی آبریز رود حله قرار گرفته است: شبانکاره که از شهرهای تاریخی ایران است.

نخستین تصاویر از حضور رهبر انقلاب در دانشگاه امام حسین (ع)

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین13 ساعت قبل

واکنش رهبرانقلاب به شعار «الحسین یجمعنا» در ایام راهپیمایی اربعین

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین12 ساعت قبل
به گزارش گروه چندرسانه‌ای خبرگزاری میزان، رهبر معظم انقلاب در مراسم دانش آموختگی دانشجویان دانشگاه امام حسین (علیه السلام) در واکنش به شعار «الحسین یجمعنا» در ایام اربعین فرمودند: شعار پر معنای «الحسین یجمعنا» یک حقیقت ناب است چرا که حسین این اجتماع بی نظیر را به راه انداخته است و همه را به سمت سرچشمه معنویت و آزادگی به حرکت درآورده است.

فیلم | انتقاد شدید یک داور بین المللی از رفتار انتخاباتی فدراسیون تاج

خبرآنلاینخبرآنلاین18 ساعت قبل
خرید ملک در ترکیه یکی از روش‌های مناسب جهت مهاجرت و اقامت در کشور ترکیه می‌باشد. کشور ترکیه با موقعیت جغرافیایی و تاریخی خود جزء ۵ گزینه اصلی ایرانیان برای مهاجرت به شمار می‌آید. زیرا این کشور به دلیل دارا بودن ویژگی‌های خاص از قبیل توسعه روز افزون، آب و هوای متنوع، موقعیت قرارگیری استراتژیک بین سه قاره توانسته است سرمایه گذاران، مهاجران و دانشجویان را به خود جذب کند.

افشاگری داغ شبکه آمریکایی؛ لشکر مگس‌های بن‌سلمان!

میزان‌آنلاینمیزان‌آنلاین1 روز قبل
خبرگزاری میزان- با شکل‌گیری اعتراضات در عراق و جهت‌دهی سعودی‌ها از طریق فضای توئیتر برای افزایش تنش‌ها، موضوع دخالت آن‌ها در امور سیاسی کشور‌ها دوباره مورد بحث قرار گرفت. یکی از شبکه‌های آمریکایی به تازگی مستندی را در مورد بخش سایبری عربستان سعودی که تحت نظر بن سلمان اداره می‌شود، منتشر کرد. این مستند از عملیات روانی سعودی‌ها در توئیتر و تاثیر گذاری بر روی افکار عمومی در برهه‌های خاص پرده برداشته است.

نظرها

اخبار بیشتر