خودزنی‌های وحشتناک
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز
  4. اجتماعی
خودزنی‌های وحشتناک

خودزنی‌های وحشتناک

مشرق‌نیوزخبرگزاری مشرق‌نیوز |
روزی که از دخترم خواستم با برادرزاده ام ازدواج کند هیچ گاه فکر نمی‌کردم که او به مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی آلوده شده است.

به گزارش مشرق، مرد ۵۳ ساله‌ای که هنوز آثار سکته قلبی در وجودش نمایان بود در حالی که به شدت نگران تهدیدهای هولناک برادرزاده‌اش بود با بیان این که خودم را مقصر ازدواج نافرجام دخترم می‌دانم درباره این ماجرا به کارشناس اجتماعی کلانتری پنجتن مشهد افزود: اگرچه تحصیلاتم تا مقطع ابتدایی بود، اما به دلیل تبحری که در امور ساختمانی داشتم در یک بنگاه معاملات املاک مشغول کار شدم و از این طریق امرار معاش می‌کردم تا این که بالاخره خودم یک مرکز معاملات ملکی را راه اندازی کردم این گونه وضعیت اقتصادی و مالی ام تغییر کرد. همه تلاشم این بود که دو دختر زیبایم به سعادت و آسایش برسند چرا که من پسری نداشتم و همه زندگی ام در وجود دخترانم خلاصه می‌شد. آرزوهای زیادی را در ذهن می‌پروراندم و امیدوار بودم روزی خوشبختی دخترانم را به چشم ببینم تا این که حدود سه سال قبل به سکته قلبی دچار شدم و شرایط زندگی ام به کلی تغییر کرد.

در این وضعیت نگرانی از آینده دخترانم تنها چیزی بود که بسیار مرا آزار می‌داد با خودم می‌اندیشیدم اگر پسری داشتم که بعد از من حامی دخترانم بود با خیالی راحت به استقبال مرگ می‌رفتم، اما اکنون فقط با سر و سامان گرفتن زندگی دخترانم می‌توانستم احساس راحتی کنم خلاصه در همین روزها بود که برادرزاده‌ام به خواستگاری «سونیا» آمد.

اگرچه گاهی زمزمه‌هایی از معاشرت برادرزاده‌ام با دوستان نابابش شنیده بودم، اما همیشه فکر می‌کردم دیگران به خاطر حسادت هایشان شایعه سازی می‌کنند تا چهره من یا برادرم را تخریب کنند. در واقع خلافکاری و رفتارهای زشت و خارج از عرف را فقط مخصوص فرزندان دیگران می‌دانستم و هیچ وقت دوست نداشتم این حرف‌ها را پشت سر اعضای خانواده یا بستگانم بشنوم از سوی دیگر نیز در چهره برادرزاده‌ام هیچ گونه آثار و علایمی از اعتیاد نمی‌دیدم. به قول معروف سرم را مانند کبک زیر برف کرده بودم تا چیزی را که انتظار ندارم با چشمانم نبینم. به این موضوع هم فکر نمی‌کردم که آثار اعتیاد بلافاصله در چهره نمایان نمی‌شود. بالاخره بدون هیچ گونه تحقیقی درباره برادرزاده‌ام از دخترم خواستم با «فرزین» ازدواج کند.

سونیا هم بدون تامل پاسخ مثبت داد و این گونه زندگی مشترک آن‌ها آغاز شد در حالی که با خود می‌اندیشیدم دختر بزرگم به خوشبختی رسیده است، اما در زندگی او آشوب و ولوله‌ای به پا بود سونیا در همان روزهای آغازین زندگی مشترک متوجه اعتیاد همسرش به مواد مخدر صنعتی شده بود، ولی به خاطر رعایت حال من از این موضوع چیزی نگفت.

در سایت خبری بخوانید: خبر های آنلاین اجتماعی از سراسر وب

فرزین که با مصرف مشروبات الکلی و مواد مخدر از حالت طبیعی خارج می‌شد بارها دخترم را زیر مشت و لگد گرفته و بدنش را با کمربند سیاه کرده بود به طوری که چند بار به خاطر کتک کاری‌های همسرش در بیمارستان شهید هاشمی نژاد مشهد بستری شده بود. دخترم در طول سه سال زندگی مشترک همواره شکنجه‌های روحی و روانی و جسمی را تحمل می‌کرد، ولی سخنی از آن چه بر او می‌گذشت به من نگفته بود تا شرایط بیماری من وخیم‌تر نشود برادرزاده‌ام نیز با سوءاستفاده از این موضوع او را بیشتر اذیت می‌کرد تا این که چند روز قبل وقتی فرزین بعد از مصرف مواد مخدر دخترم را با سیم داغ کرده و از منزل بیرون انداخته بود یکی از برادرانم متوجه ماجرا شده و سونیا را به منزل ما آورد. من که در یک لحظه آثار کبودی روی صورت و چشمان پراشک دخترم را دیدم حدس زدم که ماجرای تلخی در زندگی او رخ داده است.

این گونه بود که چند دقیقه بعد برادرم پرده از راز سه ساله دخترم برداشت و زندگی سراسر وحشت بار او را برایم بازگو کرد در این لحظه دخترم وقتی اشک‌های مرا دید دستانش را به گردنم حلقه زد و گفت: تاکنون به خاطر شما سکوت کردم، اما حالا چیزی جز طلاق نمی‌خواهم. خلاصه با دخالت بستگان، دخترم مهریه و نفقه‌اش را بخشید و از فرزین طلاق گرفت، اما فرزین در بیرون از محضر با تیغ به طرز وحشتناکی خودزنی کرد و راهی بیمارستان شد. حالا هم من و دخترانم را تهدید به مرگ و اسیدپاشی می‌کند به طوری که می‌ترسم … شایان ذکر است به دستور سرگرد محمد ولیان (رئیس کلانتری پنجتن) اقدامات قانونی در این باره به عمل آمد.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

منبع: روزنامه خراسان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

(ویدئو) آیا شب گذشته چند پمپ بنزین‌ به آتش کشیده شد؟

فراروفرارو1 روز قبل
بعد از اعلام سهمیه‌بندی و نرخ جدید بنزین، ویدئویی در شبکه‌های اجتماعی پخش و ادعا شده مربوط به آتش زدن پمپ بنزین خمینی‌شهر، بعد از اعلام وضعیت تازۀ بنزین است. ویدئوی اختصاصی و جدید ایسنا از همان پمپ بنزین نشان می‌دهد چنین اتفاقی نیفتاده و ویدئوی ادعایی، قدیمی است.

داغ‌های مجازی و خبرهای جعلی …

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
بسته خبری داغ‌های مجازی امشب، با توجه به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و درپی آن بروز برخی اخبار جعلی در فضای مجازی، این خبرها را بررسی کرده است. خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما در بسته خبری داغ‌های مجازی امشب، با توجه به اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و درپی آن بروز برخی اخبار جعلی در فضای مجازی، این خبرها را بررسی کرده است.

بارش نخستین برف پاییزی در تهران

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، اداره کل هواشناسی استان تهران هم درباره احتمال آبگرفتگی معابر و مسیل‌ها و اختلال تردد به ویژه در نواحی کوهستانی به دلیل رخداد مه و لغزندگی هشدار داده است. امروز در بخش‌های شمالی استان (به ویژه ارتفاعات شرقی) بارش باران، برف و کاهش محسوس دما پیش بینی و توصیه شده است از تردد یا اتراق در حاشیه رودخانه‌ها و مسیل‌ها خودداری شود و به علت کاهش محسوس دما، تمهیدات لازم صورت پذیرد. همچنین به علت احتمال ریزش سنگ و لغزندگی هم در جاده‌های کوهستانی موارد ایمنی مدنظر قرار گیرد. از سویی با ورود سامانه بارشی در استان‌های ساحلی دریای خزر کاهش دما در برخی مناطق استان‌های شمالی و ساحلی پیش بینی شده است. این هفته با کاهش ۶ تا ۱۲ درجه‌ای در برخی مناطق استان‌های شمالی کشور هم بارش برف خواهیم داشت و بارش باران در استان‌های ساحلی دریای خزر ۵۰ تا ۸۰ میلی متر خواهد بود.

بارش برف تا سه روز آینده

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
کارشناس سازمان هواشناسی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ گفت: حداقل تا سه چهار روز آینده بارندگی در نوار شمالی کشور و دامنه‌های البرز ادامه خواهد داشت و دمای هوا باز هم کاهش می‌یابد. امیر سرکرده افزود: همچنان بارش در استان‌های گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی و دامنه‌های جنوبی البرز شامل تهران، شمال سمنان، زنجان و شمال استان‌های قزوین و البرز ادامه خواهد داشت.

فیلم | توضیحات نوبخت درباره افزایش نرخ بنزین و یارانه جدید به ۶۰ میلیون نفر در ماه

همشهریهمشهری2 روز قبل

ترافیک سنگین بر اثر بارش برف به روایت خبرنگاران

صدا و سیماصدا و سیما17 ساعت قبل
پیش بینی‌های هواشناسی و اخبار منتشره در هفته گذشته نشان می‌داد که امروز هوای تهران برفی است، اما شهرداری تهران ظاهرا دوباره غافلگیر شده است. ترافیک سنگین بر اثر بارش برف به روایت خبرنگارانترافیک سنگین بر اثر بارش برف به روایت خبرنگارانخبر تکمیل می‌شود. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ پیش بینی‌های هواشناسی و اخبار منتشره در هفته گذشته نشان می‌داد که امروز هوای تهران برفی است، اما شهرداری تهران ظاهرا دوباره غافلگیر شده است. محسن قاسمی فر - ورودی بزرگراه کردستان به سمت جنوبکد ویدیو دانلود فیلم اصلی ناهید اکبرزاده - پل پارک وی، ابتدای مدرسمیترا لبافی - خیابان سئولکد ویدیو دانلود فیلم اصلیروایت یک راننده تاکسی‌های اینترنتی از ترافیککد ویدیو دانلود فیلم اصلیامیر نوایی - بزرگراه یادگار امامکد ویدیو دانلود فیلم اصلی

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری11 ساعت قبل

شهرهای ایران صحنه اعتراض مدنی مردم به‌خاطر افزایش قیمت بنزین شده

خبری14 ساعت قبل

وضعیت برخی خیابان‌ها و جاده‌ها پس از بارش نخستین برف امسال + تصاویر

خبری16 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

۲ درصد مردم دچار زخم‌های مزمن‌‌اند

خبر فوری24 دقیقه قبل

تظاهرات چند صد هزار نفری ضد نخست‌ وزیر جمهوری چک

صدا و سیما25 دقیقه قبل

اعتراضاتی در فرانسه که به آتش زدن خودروها منجر شد + فیلم

باشگاه خبرنگاران28 دقیقه قبل

چرا هنرمندان از کشور خارج می‌شوند؟

اقتصاد آنلاین52 دقیقه قبل

تنفس در هوای آلوده چاق‌کننده است

اقتصاد آنلاین58 دقیقه قبل

واردات بیش از ۹۷ میلیون دلار عدس به کشور

میزان‌آنلاین1 ساعت قبل