جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (۲۷ شهریور ۹۸)
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. چرخان
  4. اقتصادی

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (۲۷ شهریور ۹۸)

چرخانخبرگزاری چرخان |

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (۲۷ شهریور ۹۸) - 1

بازار خودروهای داخلی علی‌الخصوص در زمینه محصولات سایپا و ایران‌خودرو به یک تعادل نسبی رسیده است و در این بین فعالیت‌های گروه سایپا در ارائه شرایط فروش فوری همراه با تسهیلات غیر قابل اغماض است. اما تاخیر در تحویل محصولات این شرکت باعث شده تا بازار واکنش لازم را نسبت به این موضوع نداشته باشد که در ادامه جزئیات جدیدترین شرایط فروش این شرکت را مشاهده می‌کنید!

به گزارش چرخان، گروه خودروسازی سایپا در اطلاعیه‌ای از جدیدترین شرایط فروش محصولات خود رونمایی کرد که مشتریان متقاضیان خرید این محصولات می‌توانند با مراجعه به سایت رسمی فروش این شرکت سفارش خود را ثبت نمایند. گفتنی است که این شرایط فروش از ساعت ۱۰ صبح فردا آغاز خواهد شد و مشتریان می‌توانند از دو حالت فروش نقد و اقساط بهره‌مند شوند.

محصولات ارائه شده در شرایط فروش اقساطی سایپا

اولین خودروی عرضه شده توسط این گروه خودروساز، سایپا ۱۵۱ است که با قیمت نقدی ۴۰ میلیون و ۳۱۳ هزار تومان قابل سفارش بوده و مشتریان از تسهیلات ۴ میلیون تومانی برای خرید این خودرو بهره‌مند می‌شوند. بازپرداخت این تسهیلات نیز در قالب ۳ چک ۴ ماهه خواهد بود.دومین خودروی عرضه شده در این شرایط فروش، تیبا صندوق‌دار با رینگ فولادی است که مشتریان از تسهیلات ۵ میلیون تومانی برای خرید آن بهره‌مند می‌شوند.سومین محصول نیز خودروی تیبا صندوق‌دار به رینگ آلومینیومی است که مشتریان با قیمت کل ۴۶ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان سفارش خود را ثبت می‌کنند که ۵ میلیون تومان از این مبلغ به عنوان تسهیلات به مشتری اعطا می‌گردد.

سایپا برای آن دسته از مشتریانی که قصد خرید نقدی محصولاتش را دارند، شرایط فروش ویژه‌ای برقرار کرده که البته با حذف دو مدل خودروی ساینا، که برای اولین بار است به طور کلی از شرایط فروش این شرکت حذف شده، این بار شاهد عرضه سه خودرو هستیم. البته با توجه به قیمت بازار و شرایط فروش قبلی، احتمالا با استقبال خوبی روبرو نخواهد شد. گفتنی است که سایپا در حالی خودروی تیبا را به صورت نقدی می‌فروشد که فروش‌های مختلف ساینا ثمربخش نبود و شنیده‌ها حاکی از این است که مشتریان علاقه‌ای به خرید نقدی این محصولات ندارند.

محصولات ارائه شده در شرایط فروش نقدی این شرکت:

این رو هم بخون:

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (26 شهریور 98) شهریور ۲۵, ۱۳۹۸اولین خودروی عرضه شده در بخش فروش نقدی، کیا سراتو ۲۰۰۰ است که با قیمت ۲۹۵ میلیون تومان به صورت نقدی قابل خرید خواهد بود.دومین محصول ارائه شده در شرایط فروش نقدی، تیبا با رینگ فولادی است که با قیمت ۴۳ میلیون و ۴۴۳ هزار تومان قابل خرید است.سومین محصول ارائه شده در این شرایط فروش، تیبا با رینگ آلومینیومی است که با قیمت ۴۶ میلیون ۴۴۳ هزار تومان قابل سفارش است.

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (۲۷ شهریور ۹۸) - 11

این شرایط فروش سایپا چند وقتی است که با محصولات این چنینی عرضه می‌شود و تغییر قیمت خاصی در آنها ایجاد نشده است. این در حالی است که طبق مصاحبه مسئولین بایستی قیمت‌گذاری خودروها بر اساس حاشیه بازار باشد که قطعا این‌طور نیست!

در سایت خبری بخوانید: بروزترین اخبار اقتصادی ایران و جهان | اخبار تکنولوژی روز ایران و دنیا

شرایط و جزئیات ثبت سفارش در این فروش گروه سایپا

محدودیت کد ملی در این شرایط فروش سایپا فعال خواهد بود و طبق جزئیات اعلامی از سوی این شرکت، آن دسته از مشتریانی که از ابتدای سال ۹۷ تا به امروز از محصولات این شرکت خریدی داشته باشند امکان ثبت نام نخواهند داشت.با توجه به اینکه محدودیت کد ملی در این ثبت نام وجود خواهد داشت، مسئولیت هر گونه اشتباه در ثبت سفارش بر عهده مشتری خواهد بود و مبلغ پرداختی بدون هیچ سود و اضافه‌ای عودت خواهد شد.با توجه به تصمیم مسئولین این شرکت، امکان ثبت نام برای افراد زیر ۱۸ سال امکان پذیر نخواهد بود.امکان خرید انصرافی و صلح در این شرایط فروش فوری وجود ندارد.با توجه به نیاز و درخواست مشتریان، ظرفیت فروش روزانه تعیین شده و در دسترس مشتریان قرار خواهد گرفت.درگاه پرداخت بانکی این شرکت در ساعات خاصی از روز باز خواهد شد که این ساعات با توجه به ساعت time. ir تنظیم شده و بدیهی است که در غیر ساعات اعلامی امکان پرداخت نیز وجود نخواهد داشت.به منظور تسهیل و تسریع در روند ثبت نام بایستی تمامی اطلاعات لازم برای ثبت سفارش در دسترس باشد.پس از ثبت نام و ثبت سفارش امکان تغییر در جزئیاتی مثل کد ملی و نام و نام خانوادگی وجود نخواهد داشت.ظرفیت تعیین شده برای این فروش فوری طبق دستور وزارت صنعت ۲۰ درصد از ظرفیت تولید روزانه شرکت خواهد بود.ثبت سفارش برای خودرها صرفا از محل رنگ‌های موجود خواهد بود.همچنین چک‌های دریافتی در فروش اقساطی صرفا از چک‌های طرح صیاد خواهد بود.گفتنی است که طبق توافق صورت گرفته با ایران‌خودرو، اطلاعات مشتریان دو شرکت خودروساز اشتراک گذاری شده و آن دسته از مشتریانی که در ۱۸ ماه گذشته از محصولات این دو شرکت خریدی داشته‌اند، امکان ثبت سفارش و یا تحویل خودرو نخواهند داشت.

جدیدترین شرایط فروش نقد و اقساط گروه سایپا (۲۷ شهریور ۹۸) - 16

گروه خودروسازی سایپا که در تولید رنو و برلیانس دچار مشکل شده و اعتراضات زیادی به این خودروساز وارد شده، حالا در بحث تولید و تحویل خودروهای فروخته شده قبلی نیز دچار مشکل شده است. از سوی دیگر مشکلات قضایی ایجاد شده برای این شرکت نیز مزید بر علت شده تا همه چیز برای ورود مجلس مهیا باشد و دولت نیز برای سامان دادن به اوضاع سایپا وارد عمل گردد

گزارشات رسیده به چرخان نشان می‌دهد که سایپا برای تحویل خودروهای فروخته شده در همین دو سه ماه اخیر نیز دچار مشکل بوده و علیرغم قول این شرکت برای تحویل ۳۰ روزه محصولات فروخته شده ولی هنوز بعضی از محصولات علیرغم گذشت بیش از یکماه به دست خریداران نرسیده است! حالا باید دید که آیا با این گزارشات و اخبار واصله بازهم مشتریان از شرایط فروش این شرکت استقبال خواهند کرد و یا بازهم شاهد عدم استقبال کافی از محصولات این شرکت خواهیم بود! بدیهی است که قیمت محصولات سایپا در بازار نشان دهنده وضعیت فروش این شرکت هست!اشتراک

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | فرمول محاسبه خسارت تصادفات چه تغییری کرد؟

همشهریهمشهری17 ساعت قبل

(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران

19+
فراروفرارو22 ساعت قبل
انتخابانتخاب23 ساعت قبل
خبرگزاری مهر نوشت: یارانه نقدی ۴۰۰ هزار نفر از «یارانه‌بگیران غیرنیازمند» از بامداد جمعه و همزمان با واریز یارانه نقدی مهرماه قطع شد و مجموع کسانی که یارانه نقدی شان قطع شده به یک میلیون و ۱۰۰ هزار نفر رسید. یکصد و چهارمین مرحله یارانه نقدی بامداد جمعه شب به حساب سرپرستان خانوار واریز شد که در ادامه حذف غیرنیازمندان از لیست یارانه‌بیگران، یارانه نقدی ۱۰۰ هزار خانوار که حدود ۴۰۰ هزار نفر را شامل می‌شود از مهرماه قطع شد. قرار است در هر ماه گروهی از جامعه که مستحق دریافت یارانه نقدی نیستند، از فهرست یارانه‌بگیران حذف شوند. قانونگذار در تبصره ۱۴ قانون بودجه ۹۸ کل کشور، دولت را مکلف به قطع یارانه نقدی غیرنیازمندان کرده است. برای پیگیری برقراری یارانه به دستگاه‌ها مراجعه نکنیدنکته دیگر اینکه، هیچ یک از دستگاه ‌های ذیربط برای برقراری یارانه نقدی خانوارهایی که یارانه آنها قطع شده، پاسخگو نخواهند بود، بنابراین در صورت قطع یارانه نقدی باید منتظر پیامک باشید و در غیر این صورت برای پیگیری سوالات خود با شماره ۰۲۱۶۳۶۹ تماس حاصل کنید.

:: قاسم زاده- همایش فرصت‌های روابط بازرگانی ایران و انگلیس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، در نشست هیات اعزامی از اتاق بازرگانی ایران و انگلیس (متشکل از شرکت‌های ایرانی)، اعضای اتاق بازرگانی انگلیس و ایران (شرکت‌های انگلیسی)، شماری از بازرگانان ایرانی ساکن در انگلیس، ‌ نمایندگانی از وزارت تجارت بین الملل انگلیس و هیاتی از گروه تجارت وزارت خارجه، چالش‌های توسعه روابط بازرگانی دو کشور و چشم انداز آن را بررسی کردند. در این نشست که به دعوت حمید بعیدی نژاد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس برگزار شد، هیات ایرانی متشکل ۳۵ شرکت در زمینه خوراک دام، طیور و آبزیان که برای همکاری با شرکت‌های انگلیسی به لندن سفر کرده است، در جریان سیاست‌های اقتصادی دو کشور قرار گرفت. -باصداها به ترتیب):۱ – لرد لامونت – رئیس اتاق بازرگانی انگلیس و ایران۲- ریچارد دالتون – قائم مقام اتاق بازرگانی انگلیس و ایران۳ – حمید بعیدی نژاد – سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلستان
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین1 روز قبل
به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، اسپر روز جمعه به وقت محلی به خبرنگاران گفت: هیچ یک از نیروهای زمینی آمریکا در اجرای منطقه امن مشارکت نخواهند کرد اما با ترکیه و «نیروهای سوریه دموکراتیک» (قسد) در ارتباط خواهیم ماند. وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود اظهار کرد که خروج آمریکا از شمال شرقی سوریه ادامه خواهد یافت. ترکیه چهارشنبه ۱۷ مهرماه در عملیاتی با نام «چشمه صلح» به بخش‌های کردنشین شمال شرق سوریه حمله کرد. آنکارا هدف از این اقدام را مقابله با حزب کارگران کردستان (پ. ک. ک) و یگان‌های مدافع خلق (ی. پ. گ) و ایجاد منطقه امن برای بازگرداندن و اسکان آوارگان سوری عنوان کرده است. آمریکا و ترکیه به توافق رسیده‌اند تا طرف‌‌های درگیر در حمله شمال سوریه برای مدت پنج روز آتش‌ بس برقرار کنند.

نظرها

اخبار بیشتر