عکس/ لحظه شکار دیدنی آفتاب پرست
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مشرق‌نیوز

در ادامه بخوانید

مرحله چهارم طرح برخورد با سارقان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

جاده‌های منتهی به کربلا، مملو از زائران حسینی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
زائران از مرز خسروی تردد نکننداستاندار کرمانشاه با اشاره به محدودیت زیرساخت‎ها در مرز خسروی، از زائران خواست از مرز‌های دیگر برای سفر به عتبات استفاده کنند. با تراکم بالای جمعیت زائران در مرز شلمچه، به زائران توصیه شده از مرز چذابه استفاده کنند. ۲ درصد زائران هم، هوایی سفر کرده‎اند. زائران پس از زیارت، با حداقل توقف به میهن بازگردندوزیر کشور از زائران اربعین خواست، پس از زیارت، با حداقل توقف در عتبات، به میهن بازگردند. آقای رحمانی فضلی با اشاره به اینکه امسال حجم تردد زائران اربعین افزایش قابل توجهی داشته، گفت: برای تردد زائران، بیش از ۸ هزار دستگاه اتوبوس و سایر خودروهای عمومی، به این ناوگان اضافه می‎شود.
ایلناایلنا10 ساعت قبل
سفیر پیشین ایران در افغانستان گفت: اتفاق‌نظرهای بسیار زیادی میان تهران و اسلام‌آباد وجود دارد اما روابط ریاض با غرب می‌تواند میانجیگری عمران‌خان را به بن‌بست بکشاند. نخست، ایفای نقش میانجی میان ایران - عربستان و دوم، کنشگری برای حل و فصل یا کاهش تنش میان ایران و آمریکا. از این جهت سفر روز سه‌شنبه عمران‌خان به عربستان سعودی می‌تواند اهمیت ویژه‌ای داشته باشد که باید منتظر باشیم تا نتایج آن از سوی اسلام‌آباد مشخص شود. احتمال این وجود دارد که نخست‌وزیر پاکستان تعارض‌های بیشتری از ریاض مشاهده کند و از سوی دیگر باید توجه داشت که وعده‌های سعودی‌ها به دلیل روابط‌شان با غرب ثابت نخواهد بود. همین موضوع ممکن است مشکلاتی برای تحرک‌های وی در مساله ایران - عربستان و ایران - آمریکا به وجود آ‌ورد.
ایسناایسنا15 ساعت قبل
نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی از توافق بانک مرکزی برای حل مشکلات ارزی فعالان اقتصادی کرمان خبر داد. به گزارش ایسنا، «محمدرضا پورابراهیمی» در نشست مشترک فعلان اقتصادی، با مدیران ارشد بخش ارزی بانک مرکزی گفت: موضوعات مربوط به حل مشکلات مرتبط با تعهدات ارزی یکی از مورد بحث در این جلسه است و توافق شد کلیه صادر کننده‌های محصولات کشاورزی گزارشی از نحوه ورود ارز به چرخه اقتصاد را اراه کنند تا با نظر موافق بانک مرکزی نسبت به حل مشکلات آنها اقدام شود. پورابراهیمی در این جلسه بیان کرد: با توجه به لزوم مساعدت برای حل مشکلات فعالان اقتصادی، گزارش کامل تمام فعالان استان در خصوص مباحث ارز از طریق اتاق بازرگانی تهیه خواهد شد و به بانک مرکزی ارائه می‌گردد تا در صورت موافقت با آن، مشکلات برطرف گردند. براساس این گزارش، پناهی معاون ارزی بانک مرکزی نیز در این جلسه گفت: تمام موارد شامل تعهدات ارزی و نحوه تسویه صادرات ماه‌ها و سال‌های اینده را پیگیری خواهد کرد. مشکلات مربوط به تعدادی از واحدهای اقتصادی در استان هم به صورت موردی بررسی شد و با تشیل کارگروه و کمیته‌های مرتبط پرونده آنها به کمیته‌های تخصصی سپرده شد تا طی یک ماه آینده تعیین تکلیف شوند.

افشاگری شبکه آمریکایی از لشکرکشی مگس‌های بن‌سلمان + فیلم

باشگاه خبرنگارانباشگاه خبرنگاران21 ساعت قبل
به گزارش گروه فیلم و صوت باشگاه خبرنگاران جوان، کشور عربستان بیشترین آمار کاربران توئیتر در خاورمیانه را به خود اختصاص داده است. بن سلمان پس از این‌که به ولیعهدی رسید، تصمیم گرفت با استفاده از توئیتر مباحث این شبکه اجتماعی را با عقاید دلخواهش همسو سازد. کمی بعد بن سلمان، سعود القحطانی را به نحوی پلیس توئیتری قرار داد تا به کمک آن بر افکار عمومی نظارت بهتری پیدا کند. یکی از شبکه‌های آمریکایی به تازگی مستندی درباره بخش سایبری عربستان سعودی که تحت نظر بن سلمان اداره می‌شود، منتشر کرده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید. بیشتر بخوانید: بررسی نقش «مرکز اعتدال» در تحولات اخیر عراق + فیلمانتهای پیام/افشاگری داغ شبکه آمریکایی؛ لشکر مگس‌های بن‌سلمان!
مهرمهر15 ساعت قبل
محسن جلیل در گفتگو با خبرنگار مهر، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته، ۱۴ تصادف رانندگی در محورهای درون شهری و برون شهری به مرکز پیام گزارش شده و این حوادث ۱۵‌ مصدوم داشته است. جلیل با بیان اینکه با وقوع هرکدام از این حوادث بلافاصله اعزام تیم‌های امدادی به مناطق هدف را داشتیم، عنوان کرد: ‌۸ تصادف درون شهری و ۶ تصادف برون شهری طی ۲۴ ساعت گذشته به مرکز دیسپچ گزارش شد. سرپرست اورژانس استان گفت: تصادفات شهری ۲۴ ساعت گذشته استان ۷ مصدوم و حوادث جاده‌ای ۸ مصدوم برجای گذاشت. وی ابراز داشت: همچنین دهها ماموریت با محوریت حوادث مختلف توسط اورژانس استان در ۲۴ ساعت گذشته انجام گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر