پایان موفقیت آمیز تعمیرات دو تانکر فرآورده بر در ایزوایکو
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایسنا
پایان موفقیت آمیز تعمیرات دو تانکر فرآورده بر در ایزوایکو

پایان موفقیت آمیز تعمیرات دو تانکر فرآورده بر در ایزوایکو

ایسناخبرگزاری ایسنا |
‌تعمیرات دو تانکر فرآورده بر در مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران در بندرعباس با موفقیت به پایان رسید.

‌به گزارش ایسنا، ‌مدیر فنی، اجرایی شرکت عظیم گسترش هرمز در این خصوص گفت: این دو تانکر ۴۵ هزار تنی و ۳۵ هزار تنی و با طول ۱۸۰ متر و ۱۷۵ متر در مدت ۲۵ روز تعمیر شد.

یوسف جاهد افزود: تعمیر این دو تانکر شامل تعمیرات عمومی و تخصصی از جمله تعویض لوله‌ها، سند پلاست، تعمیر موتور‌های اصلی، الکتروموتور‌ها، ژنراتور و تجهیزات ایمنی است.

وی با بیان اینکه اکنون با تلاش متخصصان این مجتمع زمان تعمیرات شناور‌ها از چند ماه به ۲۵ روز کاهش‌یافته است، تصریح کرد: در این مجتمع توان تعمیرات انواع شناور‌های غول‌پیکر و کوچک وجود دارد.

مدیر فنی اجرایی شرکت عظیم گسترش هرمز با اشاره به اینکه حدود ۸۰۰ متخصص در تعمیر این دو تانکر فعالیت کردند، اضافه کرد: تا پایان سال و اوایل سال آینده ۱۲ شناور برای تعمیرات به این مجتمع وارد می‌شود.

همچنین در ادامه مدیرعامل مجتمع کشتی‌سازی و صنایع فراساحل ایران در بندرعباس گفت: تعمیرات هر شناور در ایزوایکو ۲۰ تا ۲۵ درصد صرفه‌جویی ارزی دارد.

حمیدرضا رضاییان اصل در پایان اظهار کرد: پیش‌ازاین تانکر‌های فرآورده بر در خارج کشور تعمیر می‌شد، اما اکنون دانش و تخصص تعمیرات در ایزوایکو بومی‌شده است.

به گزارش ایسنا، طی ماه‌های گذشته نفتکش غول‌پیکر ۳۲۰ هزار تنی در شرکت عظیم گسترش هرمز این مجتمع با موفقیت تعمیر شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اعتمادآنلایناعتمادآنلاین16 ساعت قبل
اعتمادآنلاین| علی وقف چی، سخنگوی کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی، در خصوص نصب کنتور روی چاه‌های کشاورزی اظهار کرد: تکلیف قانونی دولت بر این بود که برای جلوگیری از مازاد مصرف چاه‌ها تسهیلاتی جهت نصب کنتور‌ها روی چاه‌های کشاورزی ارائه دهد و هزینه مربوط به آن را از کشاورزان دریافت کند که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. او ادامه داد: اعتقاد دارم اگر دولت قصد دارد در زمینه‌ای سرمایه گذاری کند مردم نباید در این مسئله دخالت کنند؛ در ارتباط با نصب کنتور‌ بر چاه‌ها هم وظیفه دولت بود از بودجه عمومی اقدام به نصب این کنتور‌ها کند. وقف چی بیان کرد: در حال حاضر کشاورزان ما قادر به پرداخت هزینه این کنتور‌ها به صورت یک جا نیستند، بعلاوه وقتی مردم از دولت اقدامات جدی نمی‌بینند به طبع مقاومت می‌کنند. با کشت محصولات مازاد شاهد این هستیم که این محصولات روی دست کشاورز می‌ماند؛ اگر نتوانیم منابع آبی کشور را کنترل کنیم و ندانیم چه محصولاتی را باید در کشور زیر کشت ببریم، موفق نخواهیم بود. منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

فیلم | علت مخالفت دولت با تعطیلی پنجشنبه‌ها

همشهریهمشهری9 ساعت قبل

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.
ایلناایلنا1 روز قبل
رئیس‌جمهوری آمریکا با صدور بیانیه‌ای جزئیات تحریم‌های کشورش علیه ترکیه را اعلام کرد. به گزارش ایلنا به نقل از بلومبرگ، «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهوری آمریکا طی بیانیه‌ای جزئیات تحریم‌های کشورش علیه ترکیه را اعلام کرد. وی تاکید کرد که «کاملا آماده» است که اقتصاد ترکیه را نابود کند.

خلاصه بازی بحرین ۱-۰ ایران (مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲)

طرفداریطرفداری5 ساعت قبل

دیشموک؛ شهری پر از رسم و رسوم‌های غلط

الفالف1 روز قبل
به گزارش فارس، بر اساس سرشماری سال ۹۵ جمعیت دیشموک بیش از ۲۶ هزار نفر است و این شهر دارای ۹۰ روستا و ۳۸ دهیاری است. اما این منطقه کوچک در استان کهگیلویه و بویراحمد دارای مشکلات فراوانی است، مشکلاتی که هرازگاهی نام دیشموک را در کل ایران سر زبان‌ها می‌اندازد. سلمان بینا عضو شورای شهر دیشموک در همین خصوص به خبرنگار فارس گفت؛ مسوولان دیشموک بیشتر از آنکه به فکر مردم باشند بیشتر کارشکنی می‌کنند. عضو شورای شهر دیشموک بیان کرد: مدیران دیشموک در بسیاری حوزه‌ها خصوصا فرهنگی کارشکنی می‌کنند و کلی رسم و رسوم غلط در این منطقه است که امام جمعه به تنهایی در حال از بین رفتن این رسم و رسوم غلط کرد. وی با تشکر از همراهی رسانه‌ها در انعکاس رنج‌ها و محرومیت‌های دیشموک عنوان کرد: دیشموک نیازمند جاده، اب و برق و امکانات اولیه است ضمن اینکه در سفر عضو فراکسیون زنان مجلس به دیشموک اشتغالزایی زنان پیشنهاد داده شد.

نظرها

اخبار بیشتر