نظر حماس درباره تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
  4. سیاسی
نظر حماس درباره تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی

نظر حماس درباره تشکیل کابینه جدید رژیم صهیونیستی

مهرخبرگزاری مهر |
سخنگوی جنبش حماس تاکید کرد که هر دولتی در رژیم صهیونیستی تشکیل شود اشغالگر خواهد بود.

به گزارش خبرگزاری مهر، عبداللطیف القانوع سخنگوی جنبش حماس در گفتگو با المیادین تاکید کرد: هر دولتی تشکیل شود دولت اشغالگر به شمار می‌آید و باید با آن با اراده ملی یکپارچه مبارزه کرد.

وی افزود: مقاومت ملت فلسطین تمام نقشه‌های خصومت آمیز دولت آتی اسرائیل را خنثی خواهد کرد.

القانوع تصریح کرد: مقاومت فلسطین با اقتدار کامل تا آزاد سازی اسیران و تمام سرزمینمان باقی خواهد ماند.

وی افزود: انتخابات در اسرائیل به ما ارتباطی ندارد و تمام دولتهای اسرائیل روی یک سکه هستند.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

انتخابانتخاب20 ساعت قبل
ستاره سابق تیم ملی فوتبال ترکیه مخالفت خود را با حمله نظامی ارتش ترکیه به شمال سوریه اعلام کرد. به گزارش ایسنا و به نقل از مراسلون، ارتش ترکیه از چهارشنبه هفته قبل حمله نظامی خود به شمال سوریه را آغاز کرده و نام «چشمه صلح» را برای این عملیات انتخاب کرده است. واکنش‌ها به حمله نظامی ترکیه همچنان ادامه دارد. با وجود آنکه بازیکنان فوتبال ترکیه در روزهای اخیر با سلام نظامی خود این حمله را تایید کردند اما «هاکان شوکر» ستاره سابق تیم ملی ترکیه به مخالفت با رجب طیب اردوغان و حمله نظامی او پرداخت. او به خاطر موضع گیرهای سیاسی مخالف خود علیه دولت ترکیه در تبعید و در آمریکا به سر می‌برد.

این فیلم نشت نفت از کشتی SABITI را تکذیب می‌کند

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
همیشه قصه‌های ایرانی همراه با لطافت، شور و پند آموزی بوده است اما جریان این قصه ایرانی بسیار متفاوت‌تر است، هم لطیف است، هم شورانگیز است و هم پندآموز اما فرق اساسی آن با سایر قصه‌ها و افسانه‌ها، واقعی بودن آن است. تبریز از قدیم‌الایام شهر بسیار بزرگ و تاثیرگذاری در ایران بوده است. شهری که یکی از طویل‌المدت‌ترین پایتخت‌های ایران بوده است و اتفاقات بسیاری را در دل خود دارد که جاذبه‌های معروف آن خود گواه این پیشینه هستند.

اقتصاد ایران به اصلاح ساختار نیاز دارد

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
فسادهای اقتصادی که به طور سریالی در کشور پدید می‌آید هم مورد توجه همگان است. مهدی غضنفری وزیر اسبق صمت هم در ارتباط تلفنی با این برنامه گفت: مشکلات اقتصادی فعلی بیانگر ناتوانی در این بخش است گویا سیاست‌های اقتصاد مقاومتی در حد یک شعار باقی مانده است. رسیدن به اهداف سیاست‌های مقاومتی یک شیوه حکمرانی منظم می‌خواهد که متاسفانه درکشور وجود ندارد و شیوه مورد استفاده ما درحال حاضر فاقد یک ساختار منسجم است. دیگر کشورهای دنیا قبل از ما به اجرای صحیح اقتصاد مقاومتی رسیده‌اند و وام را به عرضه مسکن می‌دهند. آقای سعدوندی هم در سوی دیگر استودیو گفت: یکی از مشکلات بزرگ در ساختار نظام این است که کسانی که قرار است سیاست‌های اقتصادی را اصلاح کنند منادیان حفظ وضع موجودند.

آقای نماینده! واقعی می‌گویید یا با ما شوخی دارید؟

عصر ایرانعصر ایران19 ساعت قبل
در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا در مقطع دکتری، تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود. چه دانشجویان خارجی چه دانشجویان مقیم، باید زبان انگلیسی را بلد باشند. مقالات معتبر و علمی جهان به زبان انگلیسی نوشته می‌شود. جاسوس‌ها در کنار زبان مادری، انگلیسی بلد هستند چون با زبان انگلیسی در همه جای دنیا کارشان راه می‌افتد. کاش نمایندگان محترم مجلس برای مخالفت خود با زبان انگلیسی، دلایل بهتری می‌آوردند.

فیلم | رهبر کره شمالی سوار بر اسب در کوه مقدس

همشهریهمشهری16 ساعت قبل
مهرمهر18 ساعت قبل
خبرگزاری مهر، گروه بین الملل رامین حسین آبادیان: عملیات «چشمه صلح» ترکیه در شمال سوریه با گذشت چند روز از آغاز آن، همچنان ادامه دارد. این همکاری باید بر مبنای توافق آدانا مورخ سال ۱۹۹۸ باشد». با این حال، «رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه طی ماه‌های اخیر همواره به صورتی عجیب بر لزوم بازگشت سوریه به توافق آدانا تأکید داشته است! این اظهارات عجیب اردوغان در واقع با هدف تحریف تعهدات آنکارا در چارچوب توافق مذکور صورت می‌پذیرد. در همین راستا، «شریف شحات» عضو سابق پارلمان سوریه می‌گوید: «اردوغان خواستار اجرای توافق آدانا است اما او اولین کسی بود که با ورود هزاران تروریست به سوریه، این توافق را نقض کرد».

نظرها

اخبار بیشتر