جوایز جشنواره «کانبرا» برای «سس‌اضافه» و «تو هنوز اینجایی»
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. انتخاب
  4. فرهنگ

جوایز جشنواره «کانبرا» برای «سس‌اضافه» و «تو هنوز اینجایی»

انتخابخبرگزاری انتخاب |
فیلم های کوتاه «سس اضافه» و «تو هنوز اینجایی» جوایز جشنواره «کانبرا» استرالیا را دریافت کردند.
جوایز جشنواره «کانبرا» برای «سس‌اضافه» و «تو هنوز اینجایی» - 0

فیلم‌های کوتاه «سس اضافه» و «تو هنوز اینجایی» جوایز جشنواره «کانبرا» استرالیا را دریافت کردند.

بیست و سومین دوره جشنواره فیلم کوتاه «کانبرا» استرالیا با درخشش ۲ اثر کوتاه «سس‌اضافه» به کارگردانی علیرضا قاسمی و «تو هنوز اینجایی» ساخته‌ مشترک کتایون پرمر و محمد روحبخش به پایان رسید.

فیلم کوتاه «سس‌اضافه» به نویسندگی و کارگردانی علیرضا قاسمی موفق شد جایزه بهترین فیلمنامه و بهترین بازی فیلم را از آن خود کند.

«سس‌اضافه» آخرین ساخته‌ علیرضا قاسمی، یک کمدی چهار دقیقه‌ای و روایتگر بازیگر افسرده‌ای است که در شب‌ افتتاحیه‌ تئاترش دست به خودکشی زده است.

در سایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

همچنین فیلم کوتاه «تو هنوز اینجایی» ساخته‌ مشترک کتایون پرمر و محمد روحبخش جایزه‌ بهترین فیلمبرداری برای فرشاد محمدی و بهترین صداگذاری برای رامین ابوالصدق را از آن خود کرد.

بیست و سومین دوره‌ جشنواره‌ «کانبرا» از ۸ تا ۱۵ سپتامبر برابر با ۱۷ تا ۲۴ شهریور ماه میزبان علاقه‌مندان به فیلم کوتاه بود.منبع: مهر

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | بازخوانی هشدار رهبر انقلاب به بهانه دستگیری روح‌الله زم

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در دل ایران، سرزمین‌های بیشماری را می‌توان یافت که رفته رفته رو به زوال می‌روند، روستاهایی که هرکدام در زمانی آباد بوده‌اند ولی کم‌کم با کوچ جمعیت جوان رو به مرگ رفته‌اند اما هنوز هم زیبا هستند و هر کوچه و پس کوچه‌شان داستانی برای گفتن دارد. امروز قصد داریم به یکی از این روستاها سر بزنیم.

نظرها

اخبار بیشتر