(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فرارو

(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن!

فراروخبرگزاری فرارو |
من حلقه را بیرون آوردم، آن را در دهانم گذاشتم و با یک لیوان آب بلعیدم. همان وقت فهمیدم چه کاری کردم، اما تصور می‌کردم که این بخش هم جزو خواب من بوده، چون در واقع چه کسی حلقه‌ی نامزدی‌اش را می‌بلعد، پس دوباره خوابیدم!

فرارو-یک زن کالیفرنیایی می‌گوید که خواب دیده حلقه نامزدی‌اش را خورده است، و وقتی بیدار شده فهمیده که واقعا آن را بلعیده است!

به گزارش فرارو، جنا ایوانز درباره این حادثه در فیس بوک خود نوشت و جزئیات یک سری اتفاقات عجیب و غریبی را که خنده‌های فراوان و یک عمل جراحی در پی داشت، تشریح کرد.

خانم ایوانز نوشت: ما حدود یک ساعت و نیم به سختی خندیدیم، به مادرم تلفن کردم، آنقدر خندیدیم تا اینکه به گریه افتادیم، در گوگل جستجو کردم ببینم بزرگسالان دیگری هم حلقه بلعیده‌اند، چون بچه‌ها این کار را می‌کنند، اما ظاهرا برای بزرگسالان کمتر متداول است.

وی سپس به پزشک مراجعه کرد و در آنجا پرتونگاری (Xray) انجام شد. آنها حلقه را در معده او دیدند و قبل از تصمیم‌گیری، بهتر دیدند کار را به دست یک متخصص گوارش بسپارند.

ایوانز نوشت: من به بخش مراقبت‌های فوری رفتم و تلاش کردم تا توضیح دهم چرا آنجا هستم، زیرا به سختی همزمان می‌خندیدم و گریه می‌کردم. دکتر دستور داد از معده‌ام Xray بگیرند و وقتی با یک پزشک دیگر بازگشت معلوم بود که کاملا شوکه شده و به من نشان داد که مطمئن است حلقه در معده‌ام هست.

خانم اوانز بعدا در پست فیسبوک خود توضیح داد که او خواب می‌دید با نامزدش در قطار پر سرعت نشسته است. خوابش جزئیات خاصی نداشت فقط افراد بدی آنجا بودند که به او گفتند باید انگشتر را بخورد.

بنابراین من حلقه را بیرون آوردم، آن را در دهانم گذاشتم و با یک لیوان آب بلعیدم. همان وقت فهمیدم چه کاری کردم، اما تصور می‌کردم که این بخش هم جزو خواب من بوده، چون در واقع چه کسی حلقه‌ی نامزدی‌اش را می‌بلعد، پس دوباره خوابیدم!

(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 9(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 10(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 11(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 12(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 13(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 14(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 15(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 16(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 17(تصاویر) دردسر عجیب حلقه نامزدی‌ برای یک زن! - 18

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

آقای نماینده! واقعی می‌گویید یا با ما شوخی دارید؟

عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
در بسیاری از دانشگاه‌های معتبر دنیا در مقطع دکتری، تدریس به زبان انگلیسی انجام می‌شود. چه دانشجویان خارجی چه دانشجویان مقیم، باید زبان انگلیسی را بلد باشند. مقالات معتبر و علمی جهان به زبان انگلیسی نوشته می‌شود. جاسوس‌ها در کنار زبان مادری، انگلیسی بلد هستند چون با زبان انگلیسی در همه جای دنیا کارشان راه می‌افتد. کاش نمایندگان محترم مجلس برای مخالفت خود با زبان انگلیسی، دلایل بهتری می‌آوردند.

روایتی از کودکانه‌های مسیر پیاده روی اربعین

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
کودکان و معصومیت چهره آنان در مسیر پیاده روی اربعین حسینی در قاب دوربین عکاسان به تصویر کشیده شده استبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ کودکان و معصومیت چهره آنان در مسیر پیاده روی اربعین حسینی در قاب دوربین عکاسان به تصویر کشیده شده است.

فیلم | رهبر کره شمالی سوار بر اسب در کوه مقدس

همشهریهمشهری9 ساعت قبل

لزوم واگذاری خودروسازان به بخش خصوصی

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
وزیر صمت: شرکت‌های خودرو ساز به شخص واگذار نمی‌شوند، اما برنامه وزارت صمت، واگذاری شرکت‌های خودروساز به بخش خصوصی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ آقای رضا رحمانی در حاشیه جلسه هیئت دولت، با اشاره به اینکه خروج برخی خودرو‌ها از خط تولید به ویژه خودور‌های پرتیراژ در دستور کار شرکت‌های خودرو ساز قرار دارد، افزود: از خانواده پراید و پژو خروجی خواهیم داشت، البته خودرویی مناسب، جایگزین آن خواهد شد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلیوزیر صمت با اشاره به اینکه ما از همه کالا‌های تولید داخل حمایت می‌کنیم افزود: هم اکنون ساخت داخل و خوداتکایی در برخی کالا‌ها از جمله لاستیک سنگین و پارچه‌های مورد نیاز کشور، در اولویت حمایت‌ها قرار دارد. وی با بیان اینکه، شرکت‌های خودرو ساز، پیگیر اجرای این برنامه هستند گفت: ما نیز این موضوع را پیگیری و حمایت می‌کنیم، در مرحله نخست نیز خودرو پراید در مدلی که تعهدی برای آن وجود ندارد از چرخه تولید خارج می‌شود. وزیر صمت با اشاره به اینکه ما از همه کالا‌های تولید داخل حمایت می‌کنیم افزود: هم اکنون ساخت داخل و خوداتکایی در برخی کالا‌ها از جمله لاستیک سنگین و پارچه‌های مورد نیاز کشور، در اولویت حمایت‌ها قرار دارد. کد ویدیو دانلود فیلم اصلی آقای رحمانی در خصوص وضعیت زیرساخت‌های شهرک‌های صنعتی بخصوص شهرک‌های صنعتی اطراف تهران گفت: ما در بخش زیر ساخت‌های این شهرک‌ها، به ویژه در خصوص تامین برق با مشکل جدی مواجه هستیم البته در خصوص آب، خط انتقال در حال احداث و در مورد برق نیز نیاز به احداث پست است که وزارت نیرو به دلیل کمبود بودجه، امکان رفع این مشکل را ندارد.

کدام سناریوی بازداشت زم واقعی است؟ از تعقیب و مراقبت در اردن تا عملیات ربایش در بغداد + فیلم

نامه‌نیورنامه‌نیور14 ساعت قبل
نامه نیوز- گروه سیاست: بازداشت روح‌الله زم (مدیر کانال جنجالی ضد نظام آمدنیوز) و نحوه دستگیری او هنوز در هاله‌ای از ابهام است. هنوز اخبار ضد و نقیضی در ارتباط با نحوه دستگیری و فریب زم منتشر می‌شود. شرکت‌های هوایی در همان آغاز در پاسخ به خبرنگاران ضمن استعلام نام روح‌الله زم، مدعی شدند که هیچ مسافری با این نام نداشته‌اند. ۳: سناریوی عملیات فریب در عراقیکی از محتمل‌ترین سناریوهایی که در روزهای اخیر مطرح شده است، ماجرای بازداشت روح‌الله زم در شهر نجف است. این سناریو البته تا حدی مورد تایید همسر خود روح‌الله زم نیز قرار گرفت.
مهرمهر11 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری پیش از ظهر چهارشنبه در مراسم تجدید میثاق کارکنان سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با آرمان‌های امام راحل طی سخنانی با اشاره به اینکه اگر دشمن به مرزهای ما آسیب برساند و شروع کننده جنگ باشد، پایان دهنده جنگ نخواهد بود گفت: دشمن فرامنطقه‌ای از توان قدرت سخت ایران هراس دارد. سیاری در ادامه با تاکید بر اینکه سازمان عقیدتی سیاسی باید توان مقابله با قدرت جنگ نرم و سخت دشمنان را داشته باشد اظهار داشت: ملت ما از همه سختی‌ها عبور می‌کند، در جنگ، اراده مردم پای کار است و باید به این توانمندی‌ها توجه کنیم و ما با فشار اقتصادی تسلیم دشمن نمی‌شویم. معاون هماهنگ‌ کننده ارتش گفت: همه کشورها برای دفاع از خود در برابر تهدیدات خارجی و توسعه پایدار داخلی دارای نیروهای مسلح هستند و مهمترین ماموریت‌های سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی، ارتقای معنوی و بصیرت افزایی نیروهای نظامی و مصون کردن نیروها در مقابل هجمه‌های دشمنان است. وی بیان داشت: نیروهای نظامی ایران در مقابله با جنگ نرم دشمنان باید از پتانسیل‌های فرهنگی و مذهبی استفاده کنند همانطور که طی ۸ سال جنگ تحمیلی ارتش جمهوری اسلامی ایران با صفات و ارزش‌های والایی همچون شهادت طلبی، ایثارگری و ولایت‌مداری توانست در مقابل بسیاری از زیاده‌خواهی‌های دشمنان بایستد و آنان را شکست دهد. سیاری افزود: مهمترین مولفه‌های قدرت نرم ما، اسلامی بودن و مکتبی بودن ما است لذا ما تنها به سلاح تکیه نداریم بلکه با تکیه بر مردم و پیروی از رهبری دارای قدرت نرم نیز هستیم و تا زمانی که با آموزه‌های اسلامی کار می‌کنیم قدرت نرم ما در اوج قرار دارد.

نظرها

اخبار بیشتر