قیمت طلا، سکه و انواع ارز امروز ۹۸/۰۶/۲۷ /دلار ۵۰ تومان ارزان شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فردا نیوز
  4. اقتصادی
قیمت طلا، سکه و انواع ارز امروز ۹۸/۰۶/۲۷ /دلار ۵۰ تومان ارزان شد

قیمت طلا، سکه و انواع ارز امروز ۹۸/۰۶/۲۷ /دلار ۵۰ تومان ارزان شد

فردا نیوزخبرگزاری فردا نیوز |
سکه تمام بهار آزادی در بازار تهران امروز به ۴میلیون و ۳۰ هزار تومان، طلای ۱۸عیار هم ۴۰۷ هزار و ۷۰۰ تومان و قیمت دلار در صرافی‌های بانکی ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.

خبرگزاری تسنیم: امروز در بازار آزاد قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید با ثبات نسبت به روز کاری قبل، ۴ میلیون و ۳۰ هزار تومان و سکه بهار آزادی طرح قدیم ۳ میلیون و ۹۹۴ هزار تومان معامله می‌شود.

در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۶۸ هزار تومان، ربع‌سکه یک‌میلیون و ۲۵۹ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۸۶۹ هزار تومان فروخته می‌شود. قیمت طلای ۱۸ عیار هم ۴۰۷ هزار و ۷۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است. ضمن آنکه هر اونس طلا در بازار‌های جهانی با قیمت ۱۵۰۱ دلار معامله می‌شود.

کاهش چشم گیر قیمت ارز در روز‌های گذشته موجب شد تا قیمت دلار که اول تیرماه ۱۳ هزار تومان بود در کمتر از یک ماه به مرز ۱۱ هزار تومان نزدیک شود. اختلاف قیمت دلار در بازار آزاد و صرافی‌های بانکی به مرز صفر رسیده است. هم اکنون دلار در بازار آزاد با قیمت ۱۱ هزار و ۴۳۰ تومان، درهم امارات با قیمت ۳ هزار و ۱۶۲ تومان و پوند انگلیس ۱۴ هزار و ۳۸۶ تومان فروخته می‌شود.

صرافی‌های بانک‌ها امروز سه‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان است.

فعالان بازار ارز معتقدند: خروج بازیگران بزرگ از بازار ارز، فروشنده شدن بازیگران خرد، رفتار‌های موثر بازار ساز، افزایش عرضه و کاهش تقاضا و راه اندازی بازار متشکل ارزی از مهمترین دلایل کاهش شدید قیمت ارز در روز‌های گذشته به حساب می‌آید.

نوعقیمت لحظه
قیمت دلار11 هزار و 430 تومان
قیمت یورو12 هزار و 698 تومان
قیمت پوند14 هزار و 386 تومان
قیمت درهم امارات3 هزار و 162 تومان
قیمت سکه بهار آزادی3 میلیون و 994 هزار تومان
قیمت سکه طرح جدید4 میلیون و 30 هزار تومان
قیمت نیم سکه2 میلیون و 68 هزار تومان
قیمت ربع سکهیک میلیون و 259 هزار تومان
قیمت سکه گرمی869 هزار تومان
قیمت گرم طلای 18407 هزار و 700 تومان
قیمت گرم طلای 24543 هزار و 600 تومان
قیمت هرمثقال طلایک میلیون و 768 هزار تومان
قیمت هرانس طلادلار1501 دلار
قیمت پلاتیندلار941 دلار
قیمت انس نقرهدلار17.97 دلار

انتهای پیام/صرافی‌های بانک‌ها امروز چهارشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم با ۵۰ تومان کاهش نسبت به روز کاری قبل ۱۱ هزار و ۴۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۳۰۰ تومان خریداری می‌کنند.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

بر همین اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۶۰۰ تومان است.

به گزارش تسنیم، ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند. این صرافی‌ها در طول روز متناسب با نوسان قیمتی در بازار آزاد، خرید و فروش دلار و یورو را با قیمت‌های مختلفی انجام می‌دهند.

گفتنی است، امروز بانک‌های عامل قیمت دلار را ۱۱ هزار و ۲۹۷ تومان و ۴ ریال، قیمت یورو را ۱۲ هزار و ۵۰۱ تومان و ۳ ریال و قیمت پوند انگلیس را ۱۴ هزار و ۱۱۰ تومان و ۴ ریال برای خرید از مردم اعلام کرده‌اند. قیمت دلار نسبت به روز کاری قبل کاهش و یورو و پوند افزایش یافته است.

** توجه داشته باشید که قیمت‌های درج‌شده در این خبر برای دلار، یورو و پوند، قیمت خرید بانک از مردم است نه فروش!

شعب منتخب فروشنده ارز مسافرتی در نظام بانکی فروش ارز مسافرتی را طبق روال روز‌های قبل، بعد از ساعت ۱۱ آغاز کرده و به مسافران یورو را با قیمت ۱۲ هزار و ۶۷۸ تومان می‌فروشند. قیمت ارز مسافرتی نسبت به روز کاری قبل افزایش یافته است.

به گزارش تسنیم، مسافران خارج از کشوری که اسناد و مدارک خواسته‌شده را به شعب بانک‌های عامل ارائه کنند می‌توانند برای کشور‌های همسایه و مشترک‌المنافع حداکثر ۵۰۰ یورو و برای سایر کشور‌ها تا ۱۰۰۰ یورو خریداری کنند.

نوع ارزقیمت
قیمت دلار صرافی بانکی11 هزار  و 400 تومان
قیمت دلار در بازار آزاد11  هزار و 430 تومان
قیمت یورو12 هزار  و 698 تومان
قیمت درهم امارات3 هزار و 162 تومان
قیمت پوند14 هزار و 386 تومان
قیمت ارز مسافرتی12 هزار و 678 تومان
قیمت خرید دلار در بانک‌ها11 هزار و 297 تومان
قیمت خرید یورو در بانک‌ها12 هزار و 501 تومان
قیمت خرید پوند در بانک‌ها14 هزار و 110 تومان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

جزئیاتی از طولانی‌ترین پرواز جهان | نیویورک تا سیدنی بدون توقف

همشهریهمشهری21 ساعت قبل
بلومبرگ نوشت: این پرواز آزمایشی ۲۰ ساعته از رکورد پرواز سنگاپور به نیویورک که تاکنون طولانی‌ترین پرواز بدون توقف جهان بود، عبور خواهد کرد. این هواپیما که ساعت ۹ جمعه شب (به وقت شرق آمریکا) نیویورک را ترک می‌کند و ساعت ۷ صبح یکشنبه (به وقت استرالیا) به سیدنی می‌رسد، حامل شمار زیادی از پزشکان و دانشمندان خواهد بود. هواپیمایی کانتاس همچنین در نظر دارد پرواز دیگری را از لندن به سیدنی انجام دهد که یک ساعت بیشتر از پرواز نیویورک-سیدنی طول می‌کشد. در حال حاضر هیچ هواپیمایی قادر نیست چنین مسیرهای طولانی را بدون توقف و با ظرفیت کامل مسافران و بار طی کند. اما دو هواپیمایی که شرکت‌های ایرباس و بوئینگ در حال تکمیل آن‌ها هستند، قرار است این توانایی را داشته باشند.

:: قاسم زاده- همایش فرصت‌های روابط بازرگانی ایران و انگلیس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، در نشست هیات اعزامی از اتاق بازرگانی ایران و انگلیس (متشکل از شرکت‌های ایرانی)، اعضای اتاق بازرگانی انگلیس و ایران (شرکت‌های انگلیسی)، شماری از بازرگانان ایرانی ساکن در انگلیس، ‌ نمایندگانی از وزارت تجارت بین الملل انگلیس و هیاتی از گروه تجارت وزارت خارجه، چالش‌های توسعه روابط بازرگانی دو کشور و چشم انداز آن را بررسی کردند. در این نشست که به دعوت حمید بعیدی نژاد، سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلیس برگزار شد، هیات ایرانی متشکل ۳۵ شرکت در زمینه خوراک دام، طیور و آبزیان که برای همکاری با شرکت‌های انگلیسی به لندن سفر کرده است، در جریان سیاست‌های اقتصادی دو کشور قرار گرفت. -باصداها به ترتیب):۱ – لرد لامونت – رئیس اتاق بازرگانی انگلیس و ایران۲- ریچارد دالتون – قائم مقام اتاق بازرگانی انگلیس و ایران۳ – حمید بعیدی نژاد – سفیر جمهوری اسلامی ایران در انگلستان

(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران

19+
فراروفرارو22 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین15 ساعت قبل
کارشناس فروشبدون نیاز به تخصص و سرمایهکسب درآمد بدون سقفمحیط شغلی حرفه‌ای و آرام با کادری مجربهمراهی تجربه و جوانی در کنار همفایلینگ اختصاصیهمکارانی جوان و پرتلاشواقع در بهترین نقطه منطقهنزدیکی به ایستگاه مترو، تاکسی و اتوبوسامنیت شغلی بالامحدوده کاری شهرک غرب و سعادت آبادقابل توجه تمامی اقشار بخصوص افراد جوان و با انگیزه و با پشتکاراگر تمایل به فعالیت در بیزینسی پر درآمد در یکی از بهترین مناطق ایران دارید با ما تماس بگیرید! متقاضیان واجد شرایط میتوانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن زیر تماس حاصل نمایند. موبایل ۰۹۳۰۳۱۹۵۵۷۲

فیلم | فرمول محاسبه خسارت تصادفات چه تغییری کرد؟

همشهریهمشهری17 ساعت قبل
اقتصاد آنلایناقتصاد آنلاین15 ساعت قبل
مشاور تحصیلی:۱-دارای روابط عمومی بالا۲-فعال و پویا۳-جویای یادگیری و دارای روحیه کار تیمی۴-ترجیحا دارای مدرک کارشناسی یا حداقل دانشجوی کارشناسیبرای استخدام تنها دارابودن استعداد کافیست و همه موارد به شما آموزش رایگان داده می‌شود. (در زمان آموزش حقوق دریافت خواهید کرد) شیفت عصر: از ساعت۱۷ الی۲۳ اقا یا خانم محدودیتی برای استخدام نخواهند داشت****حقوق ثابت ثابت یک +پورسانتشیف صبح: از ساعت۸الی۱۷ فقط خانم استخدام خواهد شد (به دلیل زنانه بودن محیط کار) ***حقوق ثابت یک میلیون و سیصد هزارتومان + پورسانتجهت کسب اطلاعات بیشتر و تکمیل فرآیند استخدام (از ساعت ۸ الی ۲۰) به آدرس اعلام شده در آگهی مراجعه و یا با شماره‌های درج شده در آگهی تماس حاصل نمایند. (ساعت پاسخگویی تماس ۱۷-۸) اطلاعات تماس: heyvagroup۱@gmail. comآدرس: خیابان آزادی تقاطع شادمان پلاک ۴۰۹ (ساختمان ۱۱۰) واحد ۲۶تلفن: ۰۲۱۶۶۰۳۰۸۸۳

نظرها

اخبار بیشتر