نیاز فوری و جدی به اتمام مراحل زیر ساختی در مهران
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
نیاز فوری و جدی به اتمام مراحل زیر ساختی در مهران

نیاز فوری و جدی به اتمام مراحل زیر ساختی در مهران

مهرخبرگزاری مهر |
ایلام فرمانده انتظامی ایلام گفت: تسهیل در تردد زائران اربعین حسینی نیازمند عزم جدی و اتمام زیر ساخت های موجود در مهران است.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار نورعلی یاری بعدازظهر چهارشنبه در نشست قرارگاه اربعین در محل پایانه مرزی مهران اظهار داشت: به رغم کمبود منابع مالی موجود، در زمینه توسعه زیر ساخت‌های موجود قدم‌های خوبی برداشته شده اما برای رسیدن به نقطه مطلوب نیازمند خدمتگذاری وعزم همگان هستیم.

وی در ادامه با بیان اینکه در پایانه مرزی گیت‌های عبور زائران، نیازمند نصب سایه بان هستند، افزود: باید مسئولان امر در زمینه تجهیز پایانه مرزی مهران تلاش کافی را انجام دهند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه پروژه پل سازی و راه سازی در مسیر زائران حسینی (ع) از اوجب واجبات است، تصریح کرد: راه اندازی گیت عودت زائران غیر مجاز در مهران بسیار ضروریست.

سرداریاری با بیان اینکه آماده سازی پد هلیکوپتر و فرودگاه قدیم مهران باید در دستور کار باشد، گفت: مدیریت پارکینگ‌ها در مهران مهم است و از شهردار توانمند مهران می‌خواهیم با بسیج امکانات ونیروی انسانی واستفاده از تجربه کارکنان، با توجه بهحجم تردد بسیار زیاد زائران نسبت به توسعه پارکینگ‌ها اقدام کند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به نیازمندی پایانه مرزی مهران به چند دستگاه خودرو آب پاش در جهت خنک نمودن زائران در پشت گیت‌های خروجی، یادآور شد: در بحث حمل ونقل عمومی، باید با تمام ظرفیت ممکن نسبت به جابجائی زائران از مرز بین المللی مهران اقدام کرد.

سردار نورعلی یاری به زائرانی که قصد تردد با وسیل نقلیه شخصی به مهران را دارند توصیه کزد، نسبت به رعایت قوانین ومقررات راهنمائی ورانندگی وباپرهیز از سرعت وشتاب زدگی سفری ایمن را برای خود وخانواده هایشان رغم بزنند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | آمدنیوز و دلایل گسترش فیک نیوز

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین: فیک نیوزها چرا به وجود می‌آیند؟ چرا فعالیت آنها ادامه می‌یابد و چرا با از بین رفتن یکی از آنها دیگری سربرمی‌آورد و چه رویکردهایی در فعالیت حرفه‌ای رسانه‌ای و امنیتی می‌تواند آنها را در افواه و افکار عمومی به حاشیه براند؟ دریافت ۱۲ MB متن: احسان صفاپورتدوین: مهدی کشوریان و محمود دانش آموزتصویر: ساتیار امامی کاوش، بررسی و تحلیل اخبار روز از نگاه همشهری تی‌وی کد خبر ۴۵۹۳۶۱
الفالف20 ساعت قبل
گزیده‌ای از نظرات مخاطبین «الف» را ذیل چهار مطلب پر بحث هفته به انتخاب تحریریه «الف» بخوانید. گروه سیاسی الف، ۲۶ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۳۰ ۳۹۸۰۷۲۵۰۴۷خبر دستگیری رو‌ح‌الله زم، سرشبکه آمدنیوز با واکنش مخاطبین الف همرا شد. برخی دیگر از نظرات را می‌‌خوانید: *شما را بخدا خاوری و شیخ الاسلام و … رو هم اگه میتونین دستگیر کنین. *** «حضور زنان در ورزشگاه‌ها و مطالبه ما از دولت» عنوان یادداشتی بود که درباره وظایف دولت در زمینه ورود زنان در ورزشگاه در الف منتشر شد. تعدادی از نظرات کاربران الف درباره این یادداشت خواندنی است: *احمدی نژاد گفت زنان به ورزشگاه برن ولی همین به اصطلاح معتدلین مخالفت کردند.

(تصاویر) گزارش رسانه خارجی از بیمارستان کودکان در ایران

19+
فراروفرارو1 ساعت قبل
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
یکی از جدیدترین مدل‌های خودرو مرسدس بنز آلمان (CLA۴۵) جواهر نشان در تهران رویت شده است. فرمان این خودرو در سمت راست قرار دارد و بدنه آن به شکلی است که آن را «جواهرنشان» نامیده‌اند. این خودرو با نگین‌های اتمی و کاور مخصوص تزئین شده است.

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب14 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

نوسان در بازار‌های مالی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر