پروژه‌های حوزه راه و خطوط ریلی اولویت بندی شوند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. مهر
پروژه‌های حوزه راه و خطوط ریلی اولویت بندی شوند

پروژه‌های حوزه راه و خطوط ریلی اولویت بندی شوند

مهرخبرگزاری مهر |
زنجان-معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت ساخت زیربناهای وزارت راه و شهرسازی گفت: پروژه های حوزه راه و خطوط ریلی مورد توجه جدی دولت است و این پروژه ها باید اولویت بندی شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، خیرالله خادمی عصر چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند اجرای پروژه‌های راه سازی محور زنجان – بیجار و زنجان – دندی با بیان اینکه پروژه‌های حوزه راه و خطوط ریلی مورد توجه جدی دولت است و این پروژه‌ها باید اولویت بندی شوند، افزود: پروژه‌ها باید اولویت‌بندی شوند و باید از طولانی شدن پروژه‌ها جلوگیری کرد که تا پایان فصل کاری تمام شود.

وی با اشاره به وضعیت موجود در زمینه منابع مالی تمام تلاش وزارت راه و شهرسازی جلوگیری ز تعطیلی روند اجرای پروژه‌ها دانست و ادامه داد: در حال حاضر در زمینه تأمین منابع مالی برای اجرای پروژه‌ها با مشکل مواجه هستیم ولی با این وجود رویکرد دولت جلوگیری از تعطیلی پروژه‌ها است.

خادمی افزود: فرایند تحویل قیر به پیمانکاران حوزه راه سازی آغاز شده است و اجرای این طرح سرعت اجرای پروژه‌های حوزه راه را سرعت می‌دهد.

معاون وزیر راه و مدیر عامل شرکت ساخت زیربناهای وزارت راه و شهرسازی در ادامه با بیان اینکه احداث مسیر ریلی تهران-زنجان-تبریز تحولی بزرگ در حوزه راه در این محور است، گفت: چهار خطه و ۲ خطه کردن مسیر ریلی قزوین و زنجان در دستور کار جدی وزارت راه و شهرسازی قرار دارد.

خادمی افزود: راه‌آهن میانه به تبریز در کریدور اصلی قرار دارد و این محور دسترسی به مرز بازرگان را افزایش می‌دهد.

وی با بیان اینکه مسیر ریلی سنندج محور مهم در غرب کشور است، ادامه داد: تلاش می‌شود تا ۲ سال آینده این محور در شاخه کردستان به بهره‌برداری رسد و تا یک ماه آینده کمیته جانمایی مسیر و ایستگاه‌ها تشکیل و مطالعات آن انجام می‌شود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

ایلناایلنا11 ساعت قبل
دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس با حکم معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی منصوب شد. به گزارش ایلنا، سیدمجتبی حسینی (معاون امور هنری) در حکمی سیده مرضیه شفاپور را به عنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب کرد. در حکم معاون امور هنری برای شفاپور آمده است: به استناد تبصره ۴ ماده یک و ماده ۳ آیین نامه اجرایی قانون ساماندهی مد و لباس به موجب این حکم به عنوان دبیر کارگروه ساماندهی مد و لباس منصوب می‌شوید. سیده مرضیه شفاپور دارای کارشناسی ارشد مدیریت فرهنگی است و در کارنامه فعالیت‌های او رییس امور زنان و خانواده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، دبیر شورای مشاوران وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، رییس خانه مطبوعات وزارت کشور و … به چشم می‌خورد. معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از خدمات مهدی سیف جمالی (سرپرست سابق کارگروه ساماندهی مد و لباس) قدردانی کرد.
قدس آنلاینقدس آنلاین14 ساعت قبل
روسیه سامانه‌های جدیدی را ارائه داد که برای مقابله با وسایل نقلیه هوایی کوچک بدون سرنشین (پهپاد) طراحی شده‌اند. به گزارش قدس آنلاین به نقل از اسپوتنیک، در نمایشگاه ایرشو-۲۰۱۹ دبی، روسیه سامانه‌های «ریپلنت»، «ساپسان-بکاس»، «روبژ-آفتاماتیکا»، «کوپول»، «لوچ» و «پیشال» را ارائه داد که برای مقابله با وسایل نقلیه هوایی کوچک بدون سرنشین (پهپاد) طراحی شده‌اند. سامانه ریپلنت برای فواصل بیشتر از ۳۰ کیلومتر کار می‌کند باعث ایجاد محافظت تاکتیکی در برابر پهپادها می‌شود. سامانه‌های «ساپسان-بکاس»، «روبژ-آفتاماتیکا» و «کوپول» برای محافظت از زیر ساخت‌های مهم و حیاتی طراحی شده‌اند. سامانه‌های قابل حمل «لوچ» و «پیشال» می‌توانند هواپیماهای بدون سرنشین را به ترتیب در فواصل شش و دو کیلومتری نابود کنند.

خبرهایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر

صدا و سیماصدا و سیما2 ساعت قبل
سخنگوی دولت امروز با خبر‌هایی از پشت پرده اغتشاشات اخیر به جمع خبرنگاران آمد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ تاکید ویژه اعضای هیئت دولت امروز علاوه بر کنترل تورم انتظاری ناشی از سهمیه بندی بنزین این بود که قشر‌های مختلف مردم که مشمول حمایت‌های معیشتی هستند به دقت شناسایی شوند تا کسی از این فهرست جا نماند.
خبر فوریخبر فوری55 دقیقه قبل
اسامی فیلم‌های کاندیدا در بخش‌های مختلف جشنواره فیلم رشد اعلام شدند. به گزارش خبر فوری به نقل از ایسنا، در نشست خبری هیات داوران چهل و نهمین جشنواره فیلم رشد، اسامی فیلم‌های کاندیدا در بخش‌های مختلف به شرح زیر اعلام شدند. بخش دانش‌آموزان فیلمسازشش ماه شش ثانیه دور ریختن از هند به کارگردانی بومیکا ابونه سینههسبز آبی از ایران به کارگردانی ریحلنه عین‌الهیحباب از ایران/به کارگردانی دیانا حیدریقوانین وسواسی‌ها از ایران به کارگردانی نرگس رفاهیآه از ایران به کارگردانی سهیل جعفریطغیان از ایران به کارگردانی ماژان کیمیایی و علیرضا احدنوریهزار سال زندگی از ایران به کارگردانی امیرحسین دهقانپاکزی از ایران به کارگردانی سروش کریمیبخش فرهنگیان فیلمسازبابردو از ایران به کارگردانی سیاوش ساعدپناهکاما از ایران به کارگردانی بابک شکریگاگول ۲ از ایران به کارگردانی مهدی شادبا هم، بی هم از ایران به کارگردانی مریم سجادی نجف آبادییک شب در مدرسه از ایران به کارگردانی رضا رادپورپرواز سقوط از ایران به کارگردانی رضا ‌احمدیاریدیا از هند به کارگردانی آنیش ناراتبخش پویانماییاین سو، آن سو از ایران به کارگردانی لیدا فضلیبه دنبال لایک از ژاپن به کارگردانی توبیاس شلژ و پرنت فارستزر زری کاکل زری از ایران به کارگردانی مهین جواهریانسنگ‌های سپید از ایران به کارگردانی فاطمه حسنینقال کوچک از ایران به کارگردانی مهری کیانی انبوهیبخش بلند داستانی۲۳ نفر از ایران به کارگردانی مهدی جعفریقطار آن شب از ایران به کارگردانی حمیدرضا قطبیفرزند زمین از ایران به کارگردانی مژگان بیاتدوچ از ایران به کارگردانی امیر مشهدی عباسآلفونس جیتر بیت از آلمان به کارگردانی مارک شلیتربخش کوتاه داستانیفصل شکار از ایران به کارگردانی آرمین یوسف‌زادهصفر کلوین از ایران به کارگردانی سبحان واقعی و علی فیضسوزن از ایران به کارگردانی یوسف جعفریشیرینی زندگی از مکزیک به کارگردانی هوراسیو رومو مرکادودابر از ایران به کارگردانی سعید نجاتیآرزوی رضا از ایران به کارگردانی سیدسعید نعمتیکاپیتان کینسیس از اسپانیا به کارگردانی کارلوس جفرمترسک از ترکیه به کارگردانی ینر آکباباآبی کمرنگ از ایران به کارگردانی امیرحسین عزیزیبخش مستندبی‌گدار از ایران به کارگردانی علیرضا دهقانمن میخوام به مدرسه بروم از مالزی به کارگردانی پوتری پورناما سوگواده دقیقه بزرگتر از اسپانیا به کارگردانی آیتور گامتزو زابالامرز مه آلود از ایران به کارگردانی آتبین حسینیآواز جغد کوچک از ایران به کارگردانی مهدی نورمحمدیحلال از آمریکا-اندونزی به کارگردانی آزالیا موهار انسیاقوس الکتریکی از ایران به کارگردانی حمید علیداد و باقر سروشکبوتر از اکراین به کارگردانی الکساندر هوی سان

جریان فناوری کشور در مسیر خدمت رسانی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
جریان فناورانه در فضای علمی کشور روان است و با شتاب فراوان در مسیر خودکفایی و خود اتکایی ادامه دارد. به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ استفاده از شبکه ملی اطلاعات و اجرای ساختارهای کسب و کارهای نوپا در بسته‌های بومی و داخلی راهبردی است که فناوران کشور پیش گرفتند تا از خروج اطلاعات به شبکه‌های خارجی جلوگیری کنند.
صدا و سیماصدا و سیما4 ساعت قبل
آقای میلاد منشی پور در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صداو سیما گفت: برای حمایت از رانندگان تپسی، ​ ۵ درصد از حق کمیسیون شرکت را کاهش داده‌ایم تا سهم راننده بیشتر شود. وی اضافه کرد: پیش از این، حق کمیسیون شرکت تپسی ۱۵ درصد بود و رانندگان ۸۵ درصد از کرایه را برداشت می‌کردند که اکنون برای حمایت از رانندگان، سهم شرکت به ۱۰ درصد کاهش یافت. آقای منشی پور با بیان اینکه روال دریافت خودرو اینترنتی مانند گذشته است گفت: حجم سفر‌ها به روال عادی برگشته است و مردم مشکلی برای دریافت خودرو ندارند. مدیرعامل تپسی افزود: در زمان حاضر مردم می‌توانند به راحتی اپلیکیشن دریافت خودرو اینترنتی تپسی را بر روی گوشی‌های خود نصب کنند و هیچ مشکلی برای دریافت خودرو وجود ندارد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

حسن روحانی در مورد اعتراض مردم به گرانی بنزین چه گفت؟

خبری11 ساعت قبل

اخبار قیمت‌های روز بازار - دوشنبه ۲۷ آبان‌ماه

خبری2 روز قبل

صحبت‌های امروز روحانی درباره وضعیت کشور پس از گرانی بنزین

خبری2 روز قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

آخرین وضعیت طرفداری در روزهای اختلال اینترنت: سرویس نتایج زنده و جدول‌ها در اپلیکیشن و سایت قابل دسترسی شد (بهبودها انجام خواهد شد)، وضعیت پوشش اخبار بهبود یافت، بخش گفتگو (در فهرست قابل دسترسی است) در سایت راه اندازی شد. ادامه در مشروح: …

طرفداریچند ثانیه قبل

واکنش روسیه به استقرار نیروهای آمریکا در عربستان سعودی

الف7 دقیقه قبل

غرامت ۲۰ میلیون یورویی تاتنهام به پوچتینو

تسنیم11 دقیقه قبل

تدبیر مهم رهبر انقلاب برای ورود صنایع دفاعی به ارتقاء صنعت خودروسازی و نفت/ مثال‌های مهمی که «مخاطب بایدها» نیازمند مرور آنهاست +عکس

مشرق‌نیوز11 دقیقه قبل

تمدید قرارداد مدافع پرسپولیس در دستور کار باشگاه

روزنو13 دقیقه قبل

مورالس برای بازگشت به کشورش دست به دامن میانجی‌گران بین‌المللی شد

الف13 دقیقه قبل