کنایه مجری برنامه ثریا به حذف نام شهدا از خیابان‌ها + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران
  4. فرهنگ

کنایه مجری برنامه ثریا به حذف نام شهدا از خیابان‌ها + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
مجری برنامه ثریا کنایه جالبی به مسئولانی که نام شهدا را از خیابان‌ها حذف کردند، انداخت.
کنایه مجری برنامه ثریا به حذف نام شهدا از خیابان‌ها + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، محسن مقصودی مجری برنامه ثریا شبکه یک سیما کنایه جالبی به مسئولانی که نام شهدا را از خیابان‌ها حذف کردند، انداخت.

وی گفت: ما به جای رانندگان، نگران مسئولان هستیم که راه را گم نکنند.

بیشتر بخوانید: روایت تامل برانگیز مجری برنامه ثریا از پیشنهاد یک واحد آپارتمان از طرف یکی از وزارتخانه‌ها + فیلم 

کد ویدیو دانلودفیلم اصلیانتهای پیام/

حذف نام شهدا از خیابان‌ها + فیلم

خبری: اخبار فرهنگی امروز در ایران و جهان

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
راهپیمایی اربعین حسینی، امسال هم مانند سال‌های گذشته نمادی از اقتدار و اتحاد میان مسلمانان شده است. این خبر در حال تکمیل است …طنین لبیک یا حسین میلیونها زائر سیدالشهدا از چهار گوشه جهان در جاده‌های اربعینراهپیمای اربعین حسینی، امسال هم مانند سال‌های گذشته نمادی از اقتدار و اتحاد میان مسلمانان شده است. در این میان دو ملت ایران و عراق، که بیشترین سهم را در این راهپیمایی عظیم از آن خود کرده‌اند، بهره بیشتری از این اتحاد و انسجام برده‌اند. طریق الحسین علیه السلامسالم زاده، از میانه‌های عمودهای طریق الحسین علیه السلام، نمی‌از یم این اتحاد را به تصویر کشیده است. سردار سلامی: سپاه آمادگی دارد با تعطیل کردن همه سرویس‌های حمل و نقل سپاه در همه شهرها، اتوبوس‌ها و امکانات حمل و نقل عمومی برای تسهیل تردد زائران به مرز‌ها گسیل کند.

فیلم | اعتراض و پیاده نشدن مسافران پرواز نجف_تهران

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
یکی از مقاصدی که همیشه برای سفر جذاب بوده است، جنگل‌ها هستند. جنگل‌ها در همه فصلی جاذبه‌ی خاص خودشان را دارند و شما را به وجد می‌آورند. در بهار با سرسبزی خود، در پاییز با تغییر رنگ خود و دیدن هزاران برگ رنگی و در دیگر فصل‌ها نیز به همین صورت! پیشنهاد امروز ما برای شما سفر به شمال است. سفر به جنگلی در شمال که هنوز بکر مانده است و جوری مرموز به نظر می‌آید که انگار در دل خود رازهای تاریک و ترسناکی پنهان کرده است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
جالب است که بسیاری از بازیگران سینمای ایران برای به دنیا آوردن فرزندان خود به خارج از کشور سفر می‌کنند. فریبا نادری بازیگر سریال تلویزیونی ستایش اعلام کرده که دخترش متولد تورنتو کانادا است. جالب است که بسیاری از بازیگران سینمای ایران، برای به دنیا آوردن فرزندان خود به خارج از کشور سفر می‌کنند. در ماه‌های گذشته نیز سفر رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان به کانادا حاشیه‌ساز شد.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز2 روز قبل

اجلاس وزرای بهداشت

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ در اجلاس وزرای بهداشت کشورهای منطقه مدیترانه شرقی مدیران ارشد سازمان جهانی بهداشت شرکت داشتند. در سالهای گذشته ایران به اهداف مهمی در حوزه سلامت دست یافته است.

نظرها

اخبار بیشتر