شیوه اعتراض به امتیاز ارزشیابی سالانه معلمان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. میزان‌آنلاین
  4. فرهنگ

شیوه اعتراض به امتیاز ارزشیابی سالانه معلمان

میزان‌آنلاینخبرگزاری میزان‌آنلاین |
خبرگزاری میزان- درصورتی که معلمی به نتیجه ارزشیابی خود اعتراض داشته باشد باید حداکثر تا پایان مهرماه درخواست کتبی خود را با ارایه مستندات به اداره محل خدمت خود تحویل دهد. تاریخ انتشار: 07:00 - 28 شهريور 1398 - کد خبر: ۵۵۰۶۶۰
شیوه اعتراض به امتیاز ارزشیابی سالانه معلمان - 0

به گزارش خبرنگار گروه جامعه خبرگزاری میزان، مدیران مدارس باید فرمی را به عنوان فرم ارزشیابی تکمیل و به اداره‌ی محل خدمت تحویل دهند و در این فرم نمره‌هایی برای بند‌های مختلف آن در نظر گرفته شده است که یک مدیر باید بر اساس مدارک موجود از فرهنگی یا براساس نظرشخصی خود نمره‌ای را مرقوم و سپس مجموع نمرات را به دست آورد و آن را در فرم به عنوان نمره‌ی ارزشیابی معلم اعمال کند.

در ادامه این گزارش به بیان شیوه اعتراض به ارزشیابی سالانه معلمان می‌پردازیم:

درصورتی که معلمی به نتیجه ارزشیابی خود اعتراض داشته باشد باید حداکثر تا پایان مهرماه درخواست کتبی خود را با ارایه مستندات به اداره محل خدمت خود تحویل دهد.

در وبسایت خبری بخوانید: اخبار فرهنگی هنری جهان

کمیته رسیدگی به شکایات ارزیابی کارکنان اداره موظف است حداکثرتا پایان آذر نتیجه بررسی را به صورت مکتوب به ذینفع اعلام کند.

چنانچه ارزیابی شونده به رای کمیته معترض باشد حداکثر تا مدت ۱۵ روز پس از دریافت نظر کمیته رسیدگی به شکایات، میتواند اعتراض خود را به کمیته رسیدگی به شکایات ارزیابی سطح بالاتر ارائه دهد.

گفتنی است هرپرسنلی باید حداکثر تا آخر شهریور امتیاز ارزشیابی خود را به صورت مکتوب مشاهده و امضا کنند.

ارزشیابی سالانه باید در سه نسخه تدوین شود:

نسخه اول در پرونده پرسنلی فرد بایگانی شود.

نسخه دوم در مدرسه بایگانی شود.

نسخه سوم تحویل ذینفع گردد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

خط ویژه ژن‌های خوب برای ورود به دانشگاه

الفالف1 روز قبل
۱۴ نظر، ۱۱ در صف انتشار و ۹ تکراری یا غیرقابل انتشارگروه اجتماعی الف، ۲۴ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۳۰ ۳۹۸۰۷۲۳۱۷۴به گزارش الف، این روزها سهمیه فرزندان و همسران هیات علمی دانشگاه‌ها در کنکور به صورت ویژه در کانون توجه قرار گرفته است. به گواه اعدادی که روزنامه شهروند (مبتنی بر مستندات دریافتی از سازمان سنجش) منتشر کرده از سال ۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷، ۷۱۹۴ نفر از اعضای خانواده‌های هیات علمی دانشگاه در دانشگاه‌های دولتی انتقالی گرفته یا تغییر رشته داده‌اند. تنها دلیل این اتفاق نیز به هیات علمی بودن یکی از والدین برمی گردد. توضیح ابراهیم خدایی، رئیس سازمان سنجش درباره سهمیه هیات علمیمشخص است این سهمیه مبتنی بر رانت شکل گرفته، بسیار تبعیض آمیز و در تضاد با عدالت و رقابت سالم آموزشی است. مسئولان درباره سهمیه هیات علمی‌ها چه می‌گویند؟ در این بین منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری یکی از مدافعان اختصاص سهمیه به نزدیکان اعضای هیات علمی است.
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز18 ساعت قبل
ایسناایسنا23 ساعت قبل
نگاهی که صرفا به دنبال آموزش و انتقال هنر خوشنویسی به نسل‌های جدید است. امروز کسی نمی‌تواند مدعی شود که بهتر یا همانند خوشنویسان دوره قاجاریه و صفویه می‌نویسد. آنچه می‌گویم بیشتر در نسل‌های جدید دیده می‌شود که تلاش می‌کنند دقیقا همانند میرزاغلامرضا بنویسند؛ در حالی که او خودش ۱۵۰ سال پیش هنرمند آوانگاردی بود و شبیه گذشتگان نمی‌نوشت. ولی امروز برخی می‌خواهند شبیه آثار او در ۱۵۰ سال پیش بنویسند و به نظرم با این کار به خود هنرمند هم بی‌احترامی می‌کنند. اگر امروز خود غلامرضا بود، باز هم شبیه ۱۵۰ سال پیش خود نمی‌نوشت!
مهرمهر22 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار مهر، علی آشتاب ظهر چهارشنبه در گفت و گو با رسانه‌ها، اظهار داشت: اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان تفاهم نامه همکاری را به مرکز جهاد دانشگاهی استان منعقد کرده و در قالب آن ۶۳ شرکت تعاونی، به صورت شرکت پشتیبان به این مرکز معرفی شده است. وی، بیان داشت: مراحل آموزش این شرکت‌ها و اعضای آنها طی شده و برنامه بر این است که بعد از طی مراحل آموزش موضوع تهیه امکانات و ابزار و همچنین اتصال آنها به بازار با مدیریت جها دانشگاهی انجام شود. مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی لرستان، افزود: پیش بینی ما این است که با پرداخت تسهیلات به این شرکت‌ها که عددی معادل شش میلیارد تومان است زمینه ایجاد اشتغال برای ۳۹۲ نفر فراهم شود.
کرد آنلاینکرد آنلاین1 روز قبل
عصر کرد - سنندج - مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کردستان گفت: ۹ هزار و ۶۴۸ نفر در بخش دولتی طی ۶ ماهه اول سال جاری از آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در این استان بهره‌مند شدند. سید جمیل احمدی روز چهارشنبه در گفت وگویی اظهار داشت: این آموزش‌های مهارتی در بخش‌های مراکز ثابت و سیار شهری، آموزش به آسیب دیدگان اجتماعی، آموزش در جوار دانشگاه‌ها، کار آموزی در محیط کار واقعی، آموزش در صنایع، آموزش در زندان‌ها، آموزش در پادگان‌ها و آموزش به روستائیان و عشایر انجام شده است. وی با اشاره به اینکه این آموزش‌ها از طریق ۱۲مرکز آموزش فنی و حرفه‌ای بخش دولتی در تمامی شهرستان‌های استان به جویندگان مهارت ارائه شده اضافه کرد: یک هزارو ۹۲ نفر از این آموزش‌ها به کارکنان وظیفه نیروهای مسلح و یک هزار نفر به روستاییان و عشایر ارائه شده است. احمدی با بیان اینکه ارائه آموزش‌های مهارتی به سربازان براساس تفاهم نامه‌های منعقده با نیروهای مسلح در حال اجرا است یادآورشد: این آموزش‌ها نقش موثری در آینده شغلی سربازان دارد و راه ورود آنان به بازار کار را هموار می‌کند. مدیرکل فنی و حرفه‌ای کردستان افزود: حاشیه نشینی در شهرهای بزرگ نیز یکی از معضلات کنونی است و در نظر داریم تا با ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به روستائیان و عشایر زمینه ایجاد کسب و کار را برای آنان فراهم کرده و از مهاجرت غیر ضروری آنان به شهرهای بزرگ جلوگیری شود.
نهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشورنهاد کتاب‌خانه‌های عمومی کشور1 روز قبل
اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان با همکاری اداره آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و هنگ مرزی اترک گنبد به اجرای برنامه مهربانی در مهر در مدرسه هجرت شهرستان گنبد پرداخت. به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان، ویژه برنامه مهربانی در مهر به همت اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان با همکاری اداره آموزش و پرورش، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و هنگ مرزی اترک شهرستان گنبد روز سه شنبه ۲۳ مهرماه، در مدرسه هجرت شهرستان گنبد برگزار شد. شاهنامه خوانی، گلستان خوانی، اجرای سرود توسط دانش آموزان و قصه گویی توسط کتابداران از فعالیت‌های انجام شده در این مراسم بود. در ادامه علی وفایی، معاون اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان، طرح مهربانی در مهر را ابداع نهاد کتابخانه‌های عمومی در حوزه فرهنگی پس از وقوع سیل دانست که با هدف کاهش دردهای کودکان و ایجاد نشاط اجتماعی در بین آنان اجرا شد. گفتنی است، کاروان مهربانی در مهر پس از شهرستان آق قلا و گنبد در شهرستان‌های بندر ترکمن و گمیشان نیز حضور خواهد داشت و به توزیع لوازم التحریر و اقلام فرهنگی و اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی برای کودکان دبستانی می‌پردازد.

نظرها

اخبار بیشتر