اعتراف هولناک دختر ۲۷ ساله که عروس موقت مرد میلیاردر کرجی بود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. حوادث

اعتراف هولناک دختر ۲۷ ساله که عروس موقت مرد میلیاردر کرجی بود

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: دختر جوان و پسر مورد علاقه‌اش برای تصاحب پول‌های پیرمرد تنها سناریوی هولناکی را رقم زدند. متهمان پس از جنایت، جسد پیرمرد را در حیاط ویلای اجاره‌ای در چالوس دفن کردند.

اعتراف هولناک دختر ۲۷ ساله که عروس موقت مرد میلیاردر کرجی بود - 1

به گزارش رکنا، رسیدگی به پرونده قتل یک پیرمرد از اواخر اردیبهشت امسال و به دنبال ناپدید شدن مرموز مرد ۶۲ ساله‌ای در کرج در دستور کار تیم اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی البرز قرار گرفت.

یکی از بستگان مرد ۶۲ ساله با حضور در پلیس آگاهی گفت: مهران به تنهایی در گوهردشت کرج زندگی می‌کرد و از چند روز قبل کسی از او خبر ندارد. مقابل خانه‌اش رفتم، اما همسایه‌ها اعلام کردند چند روز است او را ندیده‌اند.

پس از این شکایت تیمی از ماموران تحقیقات خود را آغاز کردند و متوجه شدند مهران مرد پولداری است که از چند سال قبل با اجاره خانه‌ای در گوهردشت به تنهایی در آنجا زندگی می‌کرد. تحقیقات پلیسی از همسایه‌های مرد تنها نشان داد از مدتی قبل دختر جوانی به خانه این مرد رفت و آمد داشته است.

با کشف این سرنخ تحقیقات روی دختر جوان متمرکز شد تا این‌که هویت او به نام سهیلا ۲۷ ساله شناسایی شد. ماموران سرانجام آدرس سهیلا را به دست آوردند و او را دستگیر کردند. دختر جوان در تحقیقات مدعی شد مدتی عقد موقت مهران بوده و خبری از سرنوشت او ندارد.

کارآگاهان که به اظهارات سهیلا مشکوک شده بودند، به بازجویی از او ادامه دادند تا این‌که روز پنجشنبه هفته گذشته لب به اعتراف باز کرد و گفت: پس از آشنایی با مهران او پیشنهاد کرد، عقد موقت او شوم که قبول کردم. وقتی وارد زندگی اش شدم، متوجه پول‌های زیادی شدم که در حسابش داشت. وسوسه شدم این پول را سرقت کنم و موضوع را به پسری که به او علاقه داشتم، گفتم. تصمیم گرفتیم مهران را بکشیم و پول‌هایش را تصاحب کنیم. برای اجرای نقشه، پسر جوان به نام سعید را به مهران معرفی کردم و به دروغ گفتم سعید پزشک است.

خبری: حوادث واقعی و تکان دهنده در ایران

سهیلا درباره روز قتل گفت: آن روز تعدادی قرص متادون و مرگ موش را در مشروب مخلوط کرده و به مهران دادم. بعد از خوردن آن حالش بد شد و خواست او را به بیمارستان ببرم. با سعید تماس گرفتم و او به خانه مهران آمد. بعد از دیدن وضعیت پیرمرد ادعا کرد با یک آمپول حالش خوب می‌شود. مهران هم به تصور این‌که سعید پزشک است اجازه داد به او آمپول تزریق کند.

پسر مورد علاقه‌ام مقداری سم را به جای آمپول به مهران تزریق کرد که باعث مرگش شد. بعد از مرگ پیرمرد، جسدش را داخل صندوق عقب خودرو گذاشته و با سعید به چالوس رفتیم. در آنجا ویلایی را اجاره کرده و شبانه جسد را در حیاط آنجا دفن کردیم. یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در حساب مهران بود و می‌خواستیم آن را خارج کنیم که ماجرا لو رفت و دستگیر شدیم.

سرهنگ محمد نادربیگی، رئیس پلیس آگاهی استان البرز در این باره گفت: با اعتراف دختر جوان، ماموران همدستش را دستگیر کردند و او پس از انتقال به اداره آگاهی اظهارات دختر را تایید کرد.

وی افزود: پس از اعتراف متهمان، ماموران راهی ویلای موردنظر در چالوس شدند و جسد مقتول را کشف کردند. متهمان با دستور قضایی در بازداشت هستند و تحقیقات درباره ادعای آن‌ها ادامه دارد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا18 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

تصاویر جدید هوایی از سیل وحشتناک در ژاپن

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل

فیلم/ سیلاب شدید در گیلان

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
به دنبال بارندگی شدید شب گذشته در مناطق مختلف استان گیلان، هم اکنون شهرهای رودسر، لنگرود، تنکابن، املش و صومعه سرا درگیر سیلاب و آبگرفتگی هستند.

کلاهبرداری میلیونی مرد عرب‌نما از دختر جوان در یکی از هتل‌های تهران+فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز20 ساعت قبل
چندی قبل دختر جوانی با حضور در پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران از کلاهبرداری یک جوان عرب نما در یکی از هتل‌های شمال تهران خبر داد. همین سرنخ کافی بود تا پسر جوان در عملیات پلیسی دستگیر شود و این جوان که اصالتا ایرانی است با توجه به تسلط داشتن زبان انگلیسی توانسته بود در نقش یک عرب اعتماد دختر جوان را جلب و سپس اقدام به خالی کردن حساب دختر جوان کرده است. میثم ۳۰ ساله که مادرش از کشورهای عربی است ادعا می‌کند که دختر جوان قصد سرکیسه کردن مرا داشت و من خودم دست به کار شدم و برای ادب کردن دخترفریبکار حسابش را خالی کردم. الان به چه جرمی دستگیر شدی؟ خالی کردن حساب دختر جوان. بنا بر این گزارش، کسانیکه در دام این فریبکار عرب نما گرفتار شده‌اند برای پیگیری به پایگاه سوم پلیس آگاهی تهران مراجعه کنند
خبر فوریخبر فوری10 ساعت قبل
افشای جنایتاین دختر پس از بهبودی نسبی به ماموران گفت: شوهر عمه‌ام اعتیاد شدید داشت و چند بار به خاطر قاچاق مواد مخدر به زندان افتاده بود. شوهر عمه‌ام در زندان بود که عمه‌ام از او طلاق گرفت. از چند ماه قبل من هم به آرایشگاه زنانه رفتم و کنار عمه‌ام کار می‌کردم. شوهر عمه سابقم یکی از دوستانش را که فروشنده تفنگ بود به من معرفی کرد. با اعتراف‌های پسر دانشجو شوهر عمه سابقش به نام فرهاد بازداشت شد و معاونت در قتل را گردن گرفت.

نظرها

اخبار بیشتر