وزیر راه و شهرسازی وارد فرودگاه آبادان شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خوزستان آنلاین
  4. سیاسی

وزیر راه و شهرسازی وارد فرودگاه آبادان شد

خوزستان آنلاینخبرگزاری خوزستان آنلاین |
وزیر راه و شهرسازی وارد فرودگاه آبادان شد - 0

بزرگنمایی:

پیام خوزستان - آبادان- وزیر راه و شهرسازی به بازدید از پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه، وارد فرودگاه آبادان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد اسلامی در سفر یک روزه خود به خوزستان، به منظور بررسی وضعیت پایانه‌های مرزی استان، صبح امروز پنجشنبه وارد فرودگاه آیت الله جمی آبادان شد.

وی ابتدا از پاینه مرزی شلمچه بازدید به عمل آورده و سپس با بازدید از پایانه مرزی چذابه، وضعیت این پایانه را نیز پیش از اربعین حسینی مورد بررسی قرار خواهد داد.

در خبری بخوانید: پربازدیدترین خبر های سیاسی در ایران و جهان

وزیر راه و شهرسازی ظهر امروز در ادامه سفر، بازدید از محور دهلران-اندیمشک-مهران را در برنامه کاری خود دارد.

وزیر راه و شهرسازی وارد فرودگاه آبادان شد - 10

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

اولین افشاگری روح‌الله زم| محمد حسین رستمی؛ همکار داخلی آمدنیوز کیست؟ +فیلم و عکس

آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل
رستمی که ظاهرا بین احمدی نژاد و مشایی تفکیک قائل بود و اخبار و پرونده‌های متعددی در مورد مشایی منتشر کرده بود. «محمد حسین رستمی» جوان ۳۴ ساله‌ای با هیبت کاملا حزب‌اللهی بود که چندی قبل خبر بازداشت شوک آورش به اتهام جاسوسی برای رژیم صهیونیستی رسانه‌ای شد. به گفته خودش کار رسانه‌ای را از ۱۴سالگی آغاز کرده است و البته تعریفش از کار رسانه‌ای به افشاگری خلاصه می‌شود! از «جریان انحرافی» تا «ظریف» سوژه‌های افشاگری وب سایت عماریون به مدیریت رستمی بود. رستمی چندی قبل با انتشار یک عکس جعلی مدعی شده بود که همسر دوم ظریف به جرم جاسوسی بازداشت شده است.

فیلم/ گزارش جدید صداوسیما در مورد روح الله زم

انتخابانتخاب15 ساعت قبل
بخش خبری ۲:۳۰ امشب گزارش جدیدی داشت از دعوای بین ادمین دوم کانال آمدنیوز شیرین نجفی، مسئول فنی این کانال و چند نفر دیگر در ارتباط با روح الله زم بر سر نحوه بازداشت او.

رمزگشایی از جعبه سیاه دشمنان از زبان «روح الله زم»

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | آمدنیوز و دلایل گسترش فیک نیوز

همشهریهمشهری1 روز قبل
همشهری آنلاین: فیک نیوزها چرا به وجود می‌آیند؟ چرا فعالیت آنها ادامه می‌یابد و چرا با از بین رفتن یکی از آنها دیگری سربرمی‌آورد و چه رویکردهایی در فعالیت حرفه‌ای رسانه‌ای و امنیتی می‌تواند آنها را در افواه و افکار عمومی به حاشیه براند؟ دریافت ۱۲ MB متن: احسان صفاپورتدوین: مهدی کشوریان و محمود دانش آموزتصویر: ساتیار امامی کاوش، بررسی و تحلیل اخبار روز از نگاه همشهری تی‌وی کد خبر ۴۵۹۳۶۱

ناگفته‌های جدید روح الله زم

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل

ترامپ: ترکیه همسایه ماست!

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، گاف جدید دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در هنگام بیان اظهاراتی در خصوص توافق آتش بس ترکیه در شمال سوریه گفت ترکیه قدرت نظامی بزرگی دارد. ترکیه دوست ما است. ترکیه همسایه ما است!! و عضوی از ناتو است..

نظرها

اخبار بیشتر