واکنش وزیر صنعت به همکاری با خودروسازان روسی/ چالش برابری دستمزد در قلب اروپا/ رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی: هر سه هفته یک بار پاسخگو خواهم بود/ عربستان در یک شب ۵۰۰ میلیارد دلار از دست داد!
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تابناک
  4. اقتصادی

واکنش وزیر صنعت به همکاری با خودروسازان روسی/ چالش برابری دستمزد در قلب اروپا/ رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی: هر سه هفته یک بار پاسخگو خواهم بود/ عربستان در یک شب ۵۰۰ میلیارد دلار از دست داد!

تابناکخبرگزاری تابناک |
این پیمانه تیتر‌هایی همچون شاخص کل بورس تهران بیش از ۷ هزار واحد سقوط کرد، سهام آسیایی در انتظار تصمیم درباره نرخ بهره دچار نوسان شد، مطالبات گندم‌کاران پرداخت شد، ثبات نسبی قیمت دلار و یورو در بازار ارز، قیمت سکه در بازار کم تقاضای داخلی، طلا در بازار جهانی تغییری نداشت و ثابت ماند و قطع یارانه نقدی ۲۰۰هزار خانوار در شهریورماه را در بر دارد.

تابناک هر روز بسته‌ای خبری از مطالب اقتصادی با اهمیت و مهم ایران و جهان، همچون تغییرات در بازار انرژی، بازار طلا، سکه، مسکن، نفت، خودرو و … تا خبر‌ها و رویداد‌های جذاب اقتصادی را گردآوری می‌کند.

به گزارش «تابناک اقتصادی»؛ این پیمانه تیتر‌هایی همچون شاخص کل بورس تهران بیش از ۷ هزار واحد سقوط کرد، سهام آسیایی در انتظار تصمیم درباره نرخ بهره دچار نوسان شد، مطالبات گندم‌کاران پرداخت شد، ثبات نسبی قیمت دلار و یورو در بازار ارز، قیمت سکه در بازار کم تقاضای داخلی، طلا در بازار جهانی تغییری نداشت و ثابت ماند و قطع یارانه نقدی ۲۰۰هزار خانوار در شهریورماه را در بر دارد.

واکنش وزیر صنعت به همکاری با خودروسازان روسی

رضا رحمانی روز چهارشنبه در خاتمه جلسه هیأت دولت در جمع خبرنگاران گفت: در پاسخ به پرسشی درباره همکاری خودروسازان با روس‌ها، بیان داشت: این موضوع در حد مذاکره افراد و شرکت‌های خودروسازی بوده و در سطح مذاکره دولت با دولت نبوده است. وی تأکید کرد: ‌ هر خودروساز بین‌المللی که بتواند منافع کشورمان را تأمین کرده و محصولاتش از فناوری، قیمت تمام شده و کیفیت مناسبی برخوردار باشد، از همکاری با آن استقبال خواهیم کرد. رحمانی اظهار داشت: ‌ در گذشته، همکاری با خودروسازان اروپای غربی، کره‌ای و ژاپنی مد نظر بود، روس‌ها نیز در برخی خودروها پیشرفت‌های خوبی داشته‌اند، بنابراین همکاری با روس‌ها را رد یا تأیید نمی‌کنیم و همه چیز وابسته به مذاکرات است.

شاخص کل بورس تهران بیش از ۷ هزار واحد سقوط کرد

شاخص کل قیمت و بازده نقدی بورس اوراق بهادار تهران در پایان معاملات روز چهارشنبه، با کاهش ۷۹۱۵ واحدی معادل ۲٫۶۲ درصد به رقم ۲۹۴ هزار و ۱۶۶ واحد رسید. این در حالی است که در فرابورس شاخص کل با افت ۱۰۳ واحدی به رقم ۳ هزار و ۸۸۶ واحد رسید. همچنین شاخص قیمت (وزنی-ارزشی)، با کاهش ۲۱۲۷ واحدی معادل ۲٫۶۲ درصد به رقم ۷۹ هزار و ۶۳ واحد رسید. شاخص کل هم وزن نیز، با افت ۲۱۲۱ واحدی معادل ۲٫۴۶ درصد، عدد ۸۴ هزار و ۲۴۷ واحد را به نمایش گذاشت. شاخص قیمت (هم وزن) نیز با کاهش ۱۴۱۹ واحدی معادل ۲٫۴۶ درصد به رقم ۵۶ هزار و ۳۹۵ واحد رسید. همچنین شاخص سهام آزاد شناور، ۸۸۹۲ واحد کاهش معادل ۲٫۵۶ درصد را رقم زد و به سطح ۳۳۷ هزار و ۸۴۵ واحد رسید. همچنین شاخص بازار اول با ۵۸۰۱ واحد کاهش معادل ۲٫۶۴ درصد به رقم ۲۱۴ هزار و ۲۲۴ واحد رسید و شاخص بازار دوم نیز، با ۱۵۸۷۶ واحد کاهش معادل ۲٫۵۹ درصد همراه بود و عدد ۵۹۶ هزار و ۲۶۹ واحد را به نمایش گذاشت.

واکنش وزیر صنعت به همکاری با خودروسازان روسی/ چالش برابری دستمزد در قلب اروپا/ رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی: هر سه هفته یک بار پاسخگو خواهم بود/ عربستان در یک شب ۵۰۰ میلیارد دلار از دست داد! - 7

سهام آسیایی در انتظار تصمیم درباره نرخ بهره دچار نوسان شد

سی‌ان‌بی‌سی: روز چهارشنبه در حالی که سرمایه‌گذاران منتظر اعلام نتیجه آخرین تصمیم‌گیری فدرال‌رزرو در مورد نرخ بهره آمریکا بودند، سهام آسیا اقیانوسیه دچار نوسان شدند. این انتظار در بازارها به وجود آمده که فدرال‌رزرو نرخ بهره آمریکا را ۲۵ صدم درصد کاهش می‌دهد. این دومین کاهش نرخ بهره آمریکا در ۲۰۱۹ خواهد بود. سهام شرکت‌های نفتی این منطقه به دنبال سقوط سنگین قیمت‌های نفت خام، به شدت پایین آمدند. سقوط قیمت نفت پس از آن اتفاق افتاد که عربستان سعودی اعلام کرد تولید نفت آرامکو را تا آخر سپتامبر به وضع عادی بازمی‌گرداند. گسترده‌ترین شاخص سهام آسیا اقیانوسیه ام‌اس‌سی‌آی در خارج از ژاپن، ۰٫۱۵ درصد رشد کرد، در حالی که نیکی ژاپن ۰٫۱۸ درصد پایین آمد. کامپوزیت شانگهای چین ۰٫۲۵ درصد رشد کرد، اما هانگ‌سنگ هنگ‌کنگ ۰٫۰۳ درصد افت کرد. ای‌اس‌اکس استرالیا در حالی ۰٫۲۰ درصد پایین آمد که کوسپی کره‌جنوبی با ۰٫۴۱ درصد رشد مواجه شد. در بازار ارز، دلار آمریکا توانست نرخ برابری خود در مقابل ین ژاپن را تقویت کند و به نرخ ۱۰۸٫۱۹ برسد. یوآن چین در برابر دلار آمریکا تقریبا بدون تغییر بود و در نرخ برابری ۷٫۰۸۹۸ واحد معامله شد.

بازار اوراق مسکن؛ رشد «تسه» ها پس از سه روز نزولی

اوراق تسهیلات مسکن دی ۹۶ (تسه ۹۶۱۰) دیروز با صعود ۵/ ۰درصدی به روند نزولی سه روزه خود پایان داد و در نهایت ۴۰۰۹۰ تومان معامله شد. با این حال نیمی از اوراق وام معاملات روز گذشته را صعودی و نیمی دیگر نزولی به پایان بردند. از این روی، میانگین قیمت اوراق مذکور کاهش اندک ۳/ ۰درصدی را تجربه کرد. بازار مسکن شهریور با کاهش بیش از ۶۰ درصدی خرید و فروش مسکن در کل کشور، بیشترین افت خود را دست کم از سال ۱۳۹۲ تجربه کرد. این وضعیت رکودی در بازار مسکن سبب شده تا از قیمت‌های پیشنهادی تا حدودی کاسته شود. با این حال افزایش قیمت مسکن در سال‌های گذشته و در نتیجه عدم کفاف تسهیلات موجود برای خرید سبب شده تا حتی کاهش هزینه خرید اوراق «تسه» نیز محرک جدی به شمار نرود.

مطالبات گندم‌کاران پرداخت شد

محمدباقر نوبخت گفت: تا بیست و هفتم شهریور ماه سال جاری، مقدار ۷ میلیون و ۷۰۵ هزار تن گندم به ارزش ۱۳ هزار و ۳۴۶ میلیارد تومان از کشاورزان گندم‌کار خریداری شده است و با پیگیری‌ صورت گرفته، تاکنون مبلغ۱۳ هزار و ۳۲۵ میلیارد تومان از مطالبات کشاوزان پرداخت شده است. رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور افزود: با احتساب این مقادیر و ارقام، حدود ۹۹,۸ درصد از مطالبات کشاورزان گندم‌کار پرداخت شده و باقی‌مانده مطالبات آنان هم برابر ۲۱ میلیارد تومان تأمین اعتبار شده و در روزهای آینده و حداکثر تا سی ویکم شهریور ماه سال جاری پرداخت خواهد شد.

چالش برابری دستمزد در قلب اروپا

شاخص برابری دستمزد بین زنان و مردان براساس پنج معیار در شرکت‌های فرانسوی محاسبه می‌شود. از جمله این معیارها می‌توان به تفاوت دستمزد زنان با مردان، تفاوت در افزایش دستمزد سالانه بین زنان و مردان، تفاوت بین زنان و مردان در زمینه ارتقای شغلی و افزایش دستمزد پس از مرخصی بعد از زایمان زنان اشاره کرد. یکی دیگر از معیارهایی که در محاسبه این شاخص به آن توجه می‌شود، میزان حضور زنان در میان افرادی است که بیشترین دستمزد را در شرکت‌ها دریافت می‌کنند. آن دسته از شرکت‌های فرانسوی که بیش از هزار کارمند دارند تا روز اول مارس برای محاسبه و انتشار شاخص برابری خود فرصت دارند. این در حالی است که ۹۹ درصد شرکت‌ها تاکنون شاخص خود را منتشر کرده‌اند. از سوی دیگر، شرکت هایی که بین ۲۵۰ تا ۱۰۰۰ کارمند دارند تا روز اول سپتامبر برای اعلام شاخص برابری دستمزد خود فرصت داشتند. به گفته وزیر کار فرانسه ۶۸ درصد شرکت هایی که ۲۵۰ تا ۱۰۰۰ کارمند دارند، پیش از پایان مهلت تعیین شده شاخص برابری خود را اعلام کردند. به نقل از ایبنا، بنا به اعلام وزارت کار فرانسه از ۴۷۷۲ شرکتی که بیش از ۲۵۰ کارمند دارد ۱۷ درصد با استاندارد تعیین شده در زمینه برابری بین زن و مرد فاصله زیادی دارند. بنا به قوانین فرانسه شرکت هایی که در زمینه برابری بین دستمزد زنان و مردان فاصله زیادی با استاندارد تعیین شده دارند باید یا ظرف سه سال شاخص خود را بهبود ببخشند و یا جریمه مالی پرداخت کنند.

خبری: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران

قطع یارانه نقدی ۲۰۰هزار خانوار در شهریورماه

حسین میرزایی، سخنگوی ستاد اجرایی تبصره ۱۴ قانون بودجه ۹۸ گفت: بنا بر تکلیف مجلس شورای اسلامی به دولت در قانون بودجه ۹۸، قرار است سه دهک بالای درآمدی از دریافت یارانه نقدی حذف شوند که در دوره شهریور امسال برای ۲۰۰ هزار خانوار پردرآمد، یارانه نقدی حذف شد. وی افزود: شیوه اجرایی برای حذف یارانه نقدی خانواده‌های پردرآمد مبتنی بر اطلاعات دریافتی از دستگاه‌های مختلف است؛ یعنی افراد برای خرید و یا فروش خودرو به جا‌های مختلف مراجعه کردند، تملک یک خانه به نام آنهاست، شغل و درآمدی دارند و یا جایی اظهارنامه مالیاتی از آن‌ها ثبت شده است، در کل در هر جا اطلاعات افراد متصل به کد ملی آن‌ها جمع آوری و براساس آن وضع مالی افراد سنجیده شده و افرادی که توان مالی بالایی داشتند و جزو سه دهک بالا بودند شناسایی شدند. میرزایی گفت: حساسیت دولت بر این است که حقی از کسی ضایع نشود و سنجش و تخمین توان مالی افراد با دقت بالا انجام شود. وی افزود: بنابراین از روز شنبه برای سرپرستان خانوار‌هایی که یارانه نقدی آن‌ها در این مرحله قطع شده پیامکی با عنوان «خانوار شما مشمول حذف دریافت یارانه نقدی است» ارسال می‌شود که به جای سرشماره، عبارت «یارانه» در آن قید شده است.

عربستان در یک شب ۵۰۰ میلیارد دلار از دست داد!

به نقل از رادیو آلمان، شرکت «آرامکو» در عربستان بعد از حمله به دو پالایشگاه «بقیق» و «خریص» سرنوشت نامعلومی در بازار بورس پیدا کرده است. امین ناصر، مهندس ۶۱ ساله سعودی و مدیرعامل آرامکو، قصد دارد ظرف چند هفته آینده بزرگ‌ترین شرکت نفتی جهان را وارد بازار بورس کند؛ اتفاقی که بازارهای بین‌المللی بورس بی‌صبرانه انتظارش را می‌کشند، چون قرار بوده این بزرگ‌ترین ورود یک شرکت به بازار بورس از نظر حجم سرمایه باشد. شبکه ان‌تی‌وی در گزارشی به قلم ولفرام وایمر می‌نویسد: ریاض امید دارد که ارزش این شرکت بیش از دو هزار میلیارد دلار تعیین شود. با نگاهی به ارزش شرکت لوفت‌هانزا که هفت میلیارد دلار است می‌فهمیم اگر چنین اتفاقی بیفتد ارزش آرامکو حدود ۳۰۰ برابر لوفت‌هانزا خواهد شد؛ اما حملاتی که به پالایشگاه‌های آرامکو صورت گرفته، عربستان را چه از نظر نظامی و چه از نظر اقتصادی تحت تأثیر قرار داده است. این حملات زیان‌های اقتصادی عظیمی به بار آورده‌اند که بر ارزش آرامکو به‌ سرعت تأثیر گذاشته است. تحلیل‌گران پتروشیمی در لندن می‌گویند سرمایه‌گذاران جهان از این پس ریسک سرمایه‌گذاری در این شرکت را بالاتر از گذشته می‌دانند و ارزش سهام آرامکو در شرایط فعلی با خطر ریزش شدید روبه روست. از نظر آنها، حتی اگر اوضاع در این شرکت به‌سرعت به حال عادی بازگردد، ارزش درازمدت این شرکت باید کاملا از نو ارزیابی شود.

به گفته آنها، اکنون دیگر آسیب‌پذیری آرامکو بر همگان روشن شده و کسی ارزش درازمدت این شرکت را بیش از یک‌ونیم هزار میلیارد دلار ارزیابی نمی‌کند. با این وصف، می‌توان گفت که ارزش این شرکت تنها در یک‌شب دست کم ۵۰۰ میلیارد دلار پایین آمده است. قرار بود که اولین ورود آرامکو به بازار بورس در اوایل نوامبر اتفاق بیافتد. شاهزاده عبدالعزیز بن سلمان، وزیر جدید انرژی عربستان، چند هفته پیش گفته بود، این کشور در صدد است، آرامکو را هر چه سریع‌تر وارد بازار بورس کند. حتی بنا بود آرامکو ابتدا فقط وارد بازار داخلی بورس شده و در سال ۲۰۲۰ وارد بازار بین‌المللی بورس (احتمالا لندن) شود. اینک با این حملات همه این طرح‌ها به مخاطره افتاده است.

ثبات نسبی قیمت دلار و یورو در بازار ارز

روز گذشته، بر اساس اطلاعات سامانه سنا بانک مرکزی، هر اسکناس دلار آمریکا به نرخ ۱۱۳۰۰ تومان خریداری شد و به قیمت ۱۱۴۰۰ تومان به متقاضی دریافت دلار آمریکا فروخته شد. همچنین هر اسکناس یورو در بازار، به نرخ ۱۲۶۰۰ تومان از مردم خریداری شد و به قیمت ۱۲۷۰۰ تومان به متقاضی دریافت یورو فروخته شد.

قیمت سکه در بازار کم تقاضای داخلی

قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، روز سه‌شنبه ۲۷ شهریور ۹۸ در معاملات بازار آزاد تهران به ۴ میلیون و ۵۰ تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۷۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۰۰ هزار تومان است.

طلا در بازار جهانی تغییری نداشت و ثابت ماند

بهای هر اونس طلا برای تحویل فوری در معاملات روز چهارشنبه بازار سنگاپور ثابت بود و در ۱۵۰۲ دلار و ۷۰ سنت ایستاد. در بازار معاملات آتی آمریکا، هر اونس طلا با ۰٫۲ درصد کاهش، به ۱۵۱۰ دلار و ۷۰ سنت رسید.

رئیس جدید سازمان خصوصی‌سازی: هر سه هفته یک بار پاسخگو خواهم بود

رئیس کل جدید سازمان خصوصی‌سازی با بیان اینکه در زمینه تحقق اهداف سیاست اصل ۴۴ قانون اساسی چند بحث اصلی وجود دارد که باید در مسیر اجرایی قرار گیرد، گفت: نخستین بحث مسأله شفافیت در قیمت‌گذاری و واگذاری‌هاست، بر این اساس ابزارهای موجود برای معرفی سیاست‌های اصل ۴۴ نشان می‌دهد که قیمت‌گذاری و واگذاری سهام باید از طریق بورس و فرابورس و داخل یک اتاق شیشه‌ای کاملا شفاف انجام شود. علیرضا صالح اعلام کرد: یکی از بحث‌هایی که انتظار داریم به طور حتم در دستور کار قرار گیرد دو شرط اصلی هستند که این شروط وجود شفافیت در قیمت‌گذاری، واگذاری و فرآیندها و همچنین اطلاع رسانی در راستای ایجاد رقابت است. وی با بیان اینکه واگذاری که این دو شرط را رعایت کند از قابلیت پاسخگویی برخوردار است، گفت: قانون مداری، انضباط، شفافیت و تصمیم‌ گیری در امور واگذاری از محورهای اصلی فعالیت ما است که به طور حتم آنها را رعایت خواهیم کرد. صالح در پایان اظهار داشت: هر سه هفته یک بار در دفتر دولت در مجلس به پرسش‌های نمایندگان در خصوص اقدامات انجام شده در سازمان خصوصی سازی پاسخگو خواهم بود.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

پمپ بنزین‌ها قبل و بعد از اعلام قیمت تازه بنزین

تابناکتابناک22 ساعت قبل
با اعلام رسمی دولت، وضعیت تازه قیمت و سهمیه‌بندی بنزین و حامل‌های انرژی مشخص شد. بر این اساس، برای خودروهای شخصی (هر نفر تنها یک خودرو) ماهانه ۶۰ لیتر بنزین در کارت سوخت شارژ می‌شود. قیمت هر لیتر بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و نرخ آزاد بنزین سه هزار تومان خواهد بود. تصاویر پمپ بنزین‌ها قبل و بعد از اعلام قیمت تازه بنزین را می‌بینید؛ شرایطی که با گذشت یک روز همچنان در برخی پمپ‌های بنزین تداوم دارد.

پرداخت درآمد گرانی بنزین جدای از یارانه‌هاست

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
وی گفت: حدود ۱۹ میلیون خانوار معادل بیش از ۶۰ میلیون نفر حائز شرایط دریافت درآمد حاصل از گرانی بنزین هستند و ممکن است افرادی که از دریافت رایانه انصراف داده باشند مبلغ تعیین شده برای هر خانواده بر اساس درآمد اصلاح قیمت بنزین را دریافت کنند. وی افزود: از این به بعد سازمان برنامه و بودجه در ماه حدود چهار هزار میلیارد تومان پرداخت یارانه، ۲۴ هزار میلیارد تومان پرداخت حقوق کارکنان و کارمندان و دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان پرداخت حمایت معیشتی دارد. نوبخت با بیان اینکه هر کس خود را متقاضی دریافت درآمد حاصل از اصلاح قیمت بنزین می‌داند تقاضای خود را برای بررسی به وزارت رفاه ارائه دهد گفت: درآمد حاصل از افزایش نرخ بنزین از حدود ۶۴ میلیون لیتر بنزین سهمیه‌ای و ۳۰ میلیون لیتر بنزین آزاد و سوپر است. وی افزود: با سهمیه بندی بنزین پیش بینی حدود سه هزار میلیارد تومان صادرات بنزین می‌کنیم. وی گفت: پرداخت یارانه‌ها فردی بود، اما پرداخت درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین در جهت کمک به خانواده هاست.

بازارهای مالی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سرمایه‌گزاران می‌توانند با بررسی سود و زیان شرکت‌ها، سبدی متنوع از سهام تهییه کنند، زیرا کارشناسان معتقد هستند شرایط متعادل کنونی بهترین موقعیت برای سرمایه‌گزاری است.

آمادگی برخورد با عاملان افزایش غیرقانونی قیمت‌ها

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: پیش بینی من اینست که ۸ الی ۱۰ درصد شاهد کاهش مصرف باشیم. وکیل‌زاده افزود: بنزین سوپر به صورت سهمیه‌ای نیست و به صورت آزاد عرضه می‌شود. تابش افزود: هیچ نواع افزایش قیمت کالایی نداریم و با هر گونه افزایش برخورد جدی می‌شود. وی درباره تاثیر افزایش قیمت بنزین بر حمل و نقل کالایی گفت: حمل و نقل کالای بین شهری بیشتر با گازوئیل است. تابش گفت: اجرای سیاست اصلاح قیمت بنزین نباید هزینه‌ای اضافی به خانوار تحمیل کند.

اعتراض به افزایش قیمت بنزین در برخی شهرهای ایران

16+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز10 ساعت قبل
مهرمهر18 ساعت قبل
طبق قانون، ۵۰ درصد منابع حاصل از هدفمندی یارانه‌ها باید به صورت نقدی به مردم پرداخت شده و ۵۰ درصد دیگر در بخش‌های دیگر مانند سلامت و تولید توزیع شود. وی ادامه داد: در زمان آقای احمدی‌نژاد برای افزایش قیمت بنزین ۶ ماه دولت و وزرا با مردم صحبت کردند. درخواست استانداران برای به تعویق افتادن طرح افزایش قیمت بنزینعضو هیئت رئیسه مجلس اظهارداشت: استانداران و فرمانداران نیز خواستار به تعویق افتادن اجرای این طرح بودند. دستگاه‌های امنیتی نیز نسبت به افزایش قیمت بنزین هشدار داده بودند. وی تصریح کرد: برخی معتقدند دولت برای جبران کسری بودجه قیمت سوخت را افزایش داده است، این در حالی است که دولت همه پول افزایش قیمت بنزین را به صورت یارانه نقدی پرداخت خواهد کرد.

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری12 ساعت قبل

شهرهای ایران صحنه اعتراض مدنی مردم به‌خاطر افزایش قیمت بنزین شده

خبری14 ساعت قبل

وضعیت برخی خیابان‌ها و جاده‌ها پس از بارش نخستین برف امسال + تصاویر

خبری17 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نرخ آپارتمان در منطقه صادقیه + جدول

الف40 دقیقه قبل

آیا کفش پاشنه بلند واقعا ضرر دارد؟

ایسنا54 دقیقه قبل

احتمال دارد قالیباف سرلیست اصولگرایان شود/ ناطق‌نوری علاقه‌ای به اعلام نظراتش ندارد

ایسنا55 دقیقه قبل

فدراسیون فوتبال مسئول تیم‌ملی است نه مجلس/ مدیریت درست نداریم

ایسنا55 دقیقه قبل

۲ درصد مردم دچار زخم‌های مزمن‌‌اند

خبر فوری1 ساعت قبل

تظاهرات چند صد هزار نفری ضد نخست‌ وزیر جمهوری چک

صدا و سیما1 ساعت قبل