نامه‌ای از مدیر اجرایی یونیسف برای همه کودکان
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. فرهنگ
نامه‌ای از مدیر اجرایی یونیسف برای همه کودکان

نامه‌ای از مدیر اجرایی یونیسف برای همه کودکان

ایمناخبرگزاری ایمنا |
مهتاب کرامتی، بازیگر سینما، که سفیر یونیسف در ایران است، در صفحه شخصی خود، بخش هایی از نامه مدیر اجرایی یونیسف به همه کودکان را منتشر کرده است.

مهتاب کرامتی با انتشار این عکس در اینستاگرامش آورده است:

نسل شما کودکان و نوجوانان امروز با چالش‌ها و تحولات جهانی جدیدی رویارو است که برای والدینتان غیر قابل تصور بود. بنابراین در حالی که به سی سال قبل تا امروز، از زمان تصویب پیمان نامه حقوق کودک می‌نگریم، باید سی سال آینده را نیز مد نظر قرار دهیم. ما باید درباره مسائلی که تبدیل به بزرگ‌ترین نگرانی‌های شما شده‌اند، از زبان خودتان بشنویم و همکاری با شما را برای یافتن راه حل هایی متناسب با قرن بیست و یکم برای مشکلات قرن بیست و یکم آغاز کنیم.

هنریتا فور، مدیر اجرایی یونیسف، در نامه‌ای برای همه کودکان.

نامه‌ای از مدیر اجرایی یونیسف برای همه کودکان - 3

کد خبر ۳۹۰۰۷۰

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

نماهنگی از مداح ترک زبان: من الغریب الی الحبیب

عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
حضرت سید الشداء (ع) مصادف با روز دوم محرم، نامه‌ای به حبیب ارسال کرد و نوشت: من الغریب الی الحبیباز حسین بن علی به حبیب بن مظاهر، واما بعد …حبیب خودت را به ما برسان، بیا ای حبیب ما، بیا دیر میشود …نماهنگ متفاوت حامد صفاری مداح ارومیه‌ای اهل بیت عصمت و طهارت، به مناسبت اربعین حسینی با شعر فارسی، ترکی و عربی، ابراز احساسات معنوی و عاشقانه با حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) است که با عنوان «الی الغریب» با مضمون شتافتن به سوی امام حسین (ع) که خود را غریب نام برده است.

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

راهپیمایی اربعین نماد اتحاد مسلمانان

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل

تنوع مدارس

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل

فیلم | بازخوانی هشدار رهبر انقلاب به بهانه دستگیری روح‌الله زم

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در دل ایران، سرزمین‌های بیشماری را می‌توان یافت که رفته رفته رو به زوال می‌روند، روستاهایی که هرکدام در زمانی آباد بوده‌اند ولی کم‌کم با کوچ جمعیت جوان رو به مرگ رفته‌اند اما هنوز هم زیبا هستند و هر کوچه و پس کوچه‌شان داستانی برای گفتن دارد. امروز قصد داریم به یکی از این روستاها سر بزنیم.

نظرها

اخبار بیشتر