ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-رشت/محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا اول مهر
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. فارس
  4. اقتصادی
ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-رشت/محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا اول مهر

ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه قزوین-رشت/محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا اول مهر

فارسخبرگزاری فارس |
مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه هم‌اکنون‌ در محورهای هراز، چالوس‌ و فیروزکوه تردد روان است، گفت: در حال حاضر ترافیک نیمه‌سنگین در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین-رشت محدوده رودبار مشاهده می‌شود.

ایمان محرابی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها اظهار داشت: در حال حاضر رصد تردد خودرو در جاده‌ها از طریق ۲۲۳۲ دستگاه ترددشمار انجام می‌شود، ضمن آنکه دوربین‌های نظارت تصویری در محورهای مواصلاتی آخرین وضعیت ترافیکی محورها را به ما نشان می‌دهد.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: هم‌اکنون‌ در محورهای هراز، چالوس‌ و فیروزکوه تردد روان است و مداخلات جوی گزارش نشده است.

وی بیان کرد: در حال حاضر ترافیک نیمه‌سنگین در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین-رشت محدوده رودبار مشاهده می‌شود.

محرابی‌نیا افزود: هم‌اکنون طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در محور تهران-پردیس مقاطع جاجرود، رودهن و بومهن و در آزادراه تهران-کرج-قزوین بین پل فردیس تا گلشهر، ترافیک نیمه سنگین است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار داشت: ‌ براساس اطلاعات ترددشمارها، در شبانه روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت به روز قبل ۲٫۷ درصد افزایش نشان می‌دهد، در همین مدت جاده‌‌ها کم‌ترین تردد را بین ساعت ۳ تا ۴ صبح داشتند.

وی بیان کرد: آزادراه کرج-تهران‌، آزادراه کرج - قزوین و آزادراه قزوین - کرج در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد را داشته‌اند.

محرابی‌نیا گفت: در حال حاضر محورهایی که به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است، شامل جاده رامیان - اولنگ - شاهرود، محور فرعی شمشک - دیزین، جاده خرم‌آباد - پلدختر، محور اهرم - فراشبند، جاده شهداد - اندوهجرد و محور شهداد - نهبندان است.

* محدودیت ترافیکی جاده‌ها تا روز دوشنبه اول مهرماه

وی اظهار داشت: تردد موتور‌سیکلت تا ساعت ۷ روز دوشنبه اول مهرماه از محورهای کندوان‌، فیروزکوه، هراز و و محور تهران-سمنان -مشهد و مسیر برگشت ممنوع ‌است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محور کندوان تردد خودرو از ساعت ۱۳ روز جمعه ۲۹ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریور ‌از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است؛ با اعلام پلیس راه در جاده، ‌ تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریور، از مرزن‌آباد به سمت کرج یک طرفه است.

محرابی‌نیا اضافه کرد: تردد خودرو از ساعت ۱۳ روز شنبه ۳۰ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۳۱ شهریور از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است؛ با اعلام پلیس راه در جاده، ‌ تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت‌ ۱۷ روز شنبه ۳۰ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۳۱ شهریور از مرزن‌آباد به سمت کرج ‌یک طرفه است.

وی اظهار داشت: در جاده چالوس تردد خودرو از ساعت ۱۳ روز یکشنبه ۳۱ شهریور تا ساعت ‌۲ بامداد روز دوشنبه اول مهر ‌از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، با اعلام پلیس راه در جاده، ‌ تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت‌ ۱۷ روز یکشنبه ۳۱ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه اول مهر از مرزن‌آباد به سمت کرج ‌یک‌طرفه است.

در خبری بخوانید: اخبار اقتصادی امروز در بازار تهران | اخبار تکنولوژی ایران و جهان

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور هراز تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۹ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع است، با اعلام مأموران پلیس راه در جاده، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز جمعه تا ساعت‌ ۲ بامداد روز شنبه ۳۰ شهریور از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء ‌یک طرفه خواهد بود.

وی ادامه داد: ‌تردد خودرو از ساعت ۱۵ روز شنبه مورخ ۳۰ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه مورخ ۳۱ شهریور از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ با اعلام پلیس راه در جاده مذکور، تردد وسایل نقلیه از ساعت ۱۷ روز شنبه تا ساعت ۲ بامداد روز یکشنبه ۳۱ شهریور از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: تردد ‌وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ روز یکشنبه ۳۱ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه اول مهر از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده، با اعلام پلیس راه در محل، تردد خودرو از ساعت ۱۷ روز یکشنبه ۳۱ شهریور تا ساعت ۲ بامداد روز دوشنبه اول مهر از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء‌ یک‌طرفه است.

وی بیان کرد: در محور کندوان تردد تریلر و کامیون و در محور هراز تردد تریلر‌ ممنوع است.

وی اظهار کرد: تردد‌ کامیون غیر از حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲ بامداد روز پنجشنبه ۲۸ شهریور ‌و همچنین از ساعت ۶ روزهای پنجشنبه، جمعه، شنبه و یکشنبه پیش‌رو تا ساعت ۲ بامداد روز بعد در محور هراز ممنوع است.

محرابی‌نیا اظهار داشت‌: همچنین در محور‌ فیروزکوه تردد تریلر غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۸ تا ۲۴ روز جمعه ۲۹ شهریور از قائم شهر به سمت تهران ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۹ شهریور ‌ممنوع است.

محرابی‌نیا بیان کرد: در محور قدیم رشت-قزوین و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملینمواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۹ شهریور ‌ممنوع است.

مسؤول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در محور آستارا-اردبیل و بالعکس تردد تریلر و کامیون غیر از حاملینمواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۹ شهریور ‌ممنوع است.

وی اضافه کرد: در محور سلفچگان-قم ‌باند رفت به سمت قم تردد تریلر و کامیون غیر از حاملینمواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز جمعه ۲۹ شهریور ‌ممنوع است.

انتهای پیام/

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

نوسان در بازار‌های مالی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل

«جوکر» پدیده امروز سینمای جهان، فیلم نفروشی که می‌فروشد!

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل
پس از نگرانی‌هایی که از بروز خشونت پس از نمایش فیلم جدید «جوکر» ایجاد شده است، سینماهای زنجیره‌ای مهم در آمریکا استفاده از هر گونه ماسک، پوششی و اسلحه اسباب بازی که موجب ناراحتی سایر مخاطبان در حین نمایش فیلم شود را ممنوع اعلام کردند. «خواکین فینیکس» پس از «جک نیکلسون»، «هیث لجر» و «جارد تلو»، چهارمین فردی است که در یک فیلم بلند سینمایی در نقش جوکر بازی می‌کند. بحث ساخت فیلم مستقلی بر پایه شخصیت جوکر از سال ۲۰۱۶ آغاز شد. جوکر تاکنون ۵۵۶ میلیون دلار در سرار جهان فروش کرده در حالی که بودجه ساخت آن ۵۵ میلیون دلار است که آن را به دهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۱۹ تبدیل می‌کند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، تازه واردان گیشه نتوانستند ترمز قطار پر سرعت فیلم جوکر را بکشند.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴20 ساعت قبل
ساعت ۲۴ - حمله به ایران برای فرار از رکود از سوی ترامپ به دلیل فراراز رکود مالی بعدی درآمریکا یکیاز بحث برانگیز‌ترین پیش بینی‌های نشریه گاردین است که درشماره‌های تازه این نشریه درج شده است. در این شرایط، رکود جهانی دیگر می‌تواند ایتالیا و سایر کشورها را به خروج از منطقه یورو مصمم سازد. نهم، هنگامی که نرخ رشد اخیرا ۴ درصد بود، ترامپ در حال حمله به فدرال رزرو بود. البته لازم به گفتن نیست که این امر رکود جهانی جهانی را حتی شدیدتر می‌کند. احتمال سیاست‌های پولی غیر متعارف بیشتر با ترازنامه‌های ضعیف و عدم وجود آرا برای کاهش نرخ سیاست محدود خواهد شد.

ترامپ از استعفای وزیر انرژی آمریکا خبر داد

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا این خبر را یک روز قبل از فرا رسیدن ضرب الاجل تعیین شده دموکرات‌ها در مجلس نمایندگان آمریکا برای ریک پری به منظور ارائه اسناد مرتبط با تحقیق مرتبط با استیضاح رئیس جمهور آمریکا مطرح کرد. ترامپ در گفتگو با خبرنگاران در تگزاس گفت: ریک یک کار خارق العاده در بخش انرژی انجام داد، اما اکنون زمان آن فرا رسیده است و سه سال زمانی طولانی است. تاریخ دقیق استعفای پری مشخص نیست. پری که مدت زمانی طولانی فرماندار تگزاس بود، اوایل این ماه اعلام کرد برنامه‌ای برای استعفا کردن از سمت خود ندارد. او گزارش رسانه‌ها را در این باره رد کرد که انتظار می‌رود او در ماه نوامبر از سمت خود استعفا کند. طی هفته‌های اخیر، او خود را درگیر تحقیقات در ارتباط با استیضاح رئیس جمهور آمریکا دید که ریاست جمهوری ترامپ را تهدید می‌کند. سه کمیته در مجلس نمایندگان آمریکا در روز دهم ماه اکتبر (۱۸ مهر) یک احضاریه برای پری صادر کردند تا او اسناد مربوط به نقشش در تلاش‌های ترامپ برای تحت فشار قرار دادن ولودیمیر زلنسکی رئیس جمهور اوکراین برای انجام دادن تحقیقاتی درباره رقیب سیاسی ترامپ را در انتخابات سال ۲۰۲۰, ارائه کند. سیاست ترامپ در قبال اوکراین در کانون تحقیقات مرتبط با استیضاح او قرار دارد و این موضوع از گفتگوی تلفنی روز ۲۵ ژوئیه (۳ مرداد) نشأت می‌گیرد که ترامپ طی آن زلسنکی را برای تحقیق درباره جو بایدن معاون پیشین رئیس جمهور و پسرش هانتر تحت فشار قرار داد. میک مالوینی سرپرست کارکنان کاخ سفید در روز پنجشنبه اعلام کرد ترامپ پری را مأمور همکاری با رودی جولیانی وکیل شخصی خود در ارتباط با سیاست واشنگتن در قبال اوکراین کرد.
ساعت ۲۴ساعت ۲۴1 روز قبل
باگ موجود در اپلیکیشن Mail مانع از بازگشایی دعوت‌نامه مربوط به قرار ملاقات در برنامه نصب شده روی آی‌فون می‌شد. این مشکل در iOS ۱۳٫۱.۳ برطرف شده است. بعلاوه پیش‌تر با تنظیم گوشی روی ساعت تابستانی، داده‌های اپلیکیشن Health به‌درستی نمایش داده نمی‌شدند و این مشکل نیز با نصب به‌روزرسانی جدید برطرف خواهد شد. کاربران پس از نصب به‌روزرسانی جدید احتمالا شاهد اجرای بهتر اپلیکیشن‌ها از طریق Game Center و اتصال مطمئن‌تر هدست‌ها و سمعک‌های بلوتوثی خواهند بود. اپل به منظور رفع باگ‌ها و ارتقاء عملکرد گجت‌های خود اقدام به انتشار iOS ۱۳٫۱.۳ و iPadOS ۱۳٫۱.۳ نموده استسایر مشکلات برطرف شده در به‌روزرسانی iOS ۱۳٫۱.۳ به شرح زیر هستند: عدم امکان دانلود یادداشت‌های صوتی و اپلیکیشن‌ها پس از بازیابی آن‌ها از آی‌کلادعدم اتصال اپل واچ به آی‌فونعدم نمایش اعلان‌ها بر روی اپل واچقطع ناگهانی اتصال بلوتوث در خصوص برخی دستگاه‌هافهرست مشکلات رفع شده در به‌روزرسانی جدید iPadOS ۱۳٫۱.۳ نیز به شرح زیر است: ناتوانی کاربران از بازگشایی یک دعوت‌نامه در اپلیکیشن Mailعدم امکان دانلود یادداشت‌های صوتی و اپلیکیشن‌ها پس از بازیابی آن‌ها از آی‌کلادقطع ناگهانی ارتباط بلوتوثی با برخی دستگاه‌هااتصال مطمئن‌تر هدست‌ها و سمعک‌های بلوتوثی به دستگاهجهت اطلاع از عرضه احتمالی به‌روزرسانی جدید برای گجت اپلی خود کافیست به مسیر Settings > General > Software update مراجعه نمایید.
صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
آقای محمد کشتی آرای در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صداوسیما؛ با اشاره به اینکه هر انس طلا امروز در بازار‌های جهانی، ۱۴۸۹ دلار عرضه شد گفت: امروز هرمثقال طلا یک میلیون و ۷۵۶ هزار تومان در بازار‌های داخلی به فروش رسید. وی گفت: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی امروز ۳ میلیون و ۹۷۵ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۳۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۲۳۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز ۸۴۰ هزار تومان معامله شد. نائب رئیس اتحادیه طلا و جواهر تاکید کرد حباب سکه به ۸۰ هزار تومان رسیده استوی گفت: امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۰۵ هزار و ۳۰۰ تومان به فروش رسید. آقای کشتی آرای با اشاره به کاهش تقاضا در بازار و افت قیمت ارز در یک هفته گذشته گفت: این رویه سبب ثبات قیمت در بازار طلا و سکه شده و البته این شرایط در طول یک هفته، رکورد جدیدی در بازار است. وی با اشاره به ادامه روند ثبات قیمت در بازار طلا و سکه افزود: داد و ستد‌ها هم اکنون در حالت حداقلی است و با توجه به مناسبت‌های پیش رو، این رویه ادامه دار است.

نظرها

اخبار بیشتر