«پیامک از دیار باقی» روی آنتن می‌رود
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ
«پیامک از دیار باقی» روی آنتن می‌رود

«پیامک از دیار باقی» روی آنتن می‌رود

برناخبرگزاری برنا |
در کانال بالکان شبکه سحر؛

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ این سریال داستان مرد کلاهبردار و خسیسی به نام منصور سیم خواه است که برای فرار از دست طلبکاران، ضمن ایجاد یک دعوای ساختگی، خود را به مردن می‌زند. او را به خاک می‌سپارند و این آغاز ماجراهایی برای منصور و اطرافیانش است.

این سریال که جایگزین مجموعه «جلال الدین» از اولین دقایق روز جمعه ۲۹ شهریور ۳۰ دقیقه به وقت تهران خواهد شد در ۱۴ قسمت ۴۵ دقیقه‌ای بر روی آنتن است.

در وبسایت خبری بخوانید: آخرین اخبار فرهنگ و هنر

حسین ظریف میرزائیان زبانگردانی و زیرنویس به زبان بوسنیایی این مجموعه را عهده دار است و محمدرضا شریفی نیا، افسانه بایگان، حامد کمیلی، حمید لولایی، رضا شفیعی جم، افشین سنگ چاپ، شیلا خداداد، نادر سلیمانی، رامین راستاد، شهره لرستانی، منوچهر آذری و …. در آن به نقش آفرینی پرداخته‌اند.

سریال «پیامک از دیار باقی» به نویسندگی محسن تنابنده هر شب بر روی آنتن کانال بالکان شبکه سحراست.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل
مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز1 روز قبل
مشرق- بشیر دهان از امام جعفر صادق علیه السلام روایت کرده است که فرمود: کسی که به قصد زیارت قبر امام حسین علیه السلام از خانه خود بیرون می‌آید، به ازای هر گامی که برمی‌دارد به تدریج از گناهانش آمرزیده می‌شود و قدم به قدم پاکتر می‌گردد تا به قبر مطهر برسد. در آن هنگام خداوند به او خطاب می‌کند که: ای بنده من! از من بخواه تا خواسته‌ات را برآورم، مرا بخوان تا تو را اجابت کنم، مرا بخوان تا تو را حاجت روا کنم، هر چه می‌خواهی بخواه تا تو را عنایت کنم. بشیر دهان می‌گوید: امام صادق علیه‌السلام در دنباله گفتارش فرمود: و بر عهده خداوند است که آنچه را که وعده کرده است وفا نماید. متن حدیث: عن بشیر الدهان عن أبی عبد الله ع قال إن الرجل لیخرج إلی قبر الحسین ع فله إذا خرج من أهله بأول خطوة مغفرة لذنوبه ثم لم یزل یقدس بکل خطوة حتی یأتیه فإذا أتاه ناجاه الله فقال عبدی سلنی أعطک ادعنی أجبک اطلب منی أعطک سلنی حاجتک أقضها لک قال قال أبو عبد الله علیه السلام و حق علی الله أن یعطی ما بذل؛ «ثواب الاعمال، صفحه ۱۹۵»
ایلناایلنا22 ساعت قبل
اینترنت فضا را برای دسترسی افراد به اطلاعات بازمی‌کند و موجبات عدالت رسانه‌ای را فراهم می‌کند. امیدواریم بتوانیم به مسئولان این آگاهی را برسانیم که برای دسترسی آزاد اطلاعات چه کارهایی باید انجام داد. سعیدرضا عاملی (دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی) در این نشست گفت: موضوع دسترسی آزاد به اطلاعات موضوع جهانی است که بازتاب دهنده نیاز بشری به اطلاعات است. بر همین اساس در بهمن ۸۷ مصوبه دسترسی آزاد به اطلاعات به مجلس رفت و سال بعد این مصوبه تصویب شد. این موضوع سبب هدایت تمام جوامع می‌شود و من خوشحال هستم که جمهوری اسلامی ایران دارای قانون دسترسی آزاد اطلاعات برای مردم است.

فیلم | بازخوانی هشدار رهبر انقلاب به بهانه دستگیری روح‌الله زم

خبرآنلاینخبرآنلاین17 ساعت قبل
در دل ایران، سرزمین‌های بیشماری را می‌توان یافت که رفته رفته رو به زوال می‌روند، روستاهایی که هرکدام در زمانی آباد بوده‌اند ولی کم‌کم با کوچ جمعیت جوان رو به مرگ رفته‌اند اما هنوز هم زیبا هستند و هر کوچه و پس کوچه‌شان داستانی برای گفتن دارد. امروز قصد داریم به یکی از این روستاها سر بزنیم.
فارسفارس22 ساعت قبل
وی افزود: دانش عمومی را مقوله مهم برای دسترسی به اطلاعات می‌دانم چراکه دانش موجود در مردم کشور باعث چرخش مردم سالاری می‌شود که به طور مثال می‌توان به رای دادن در مناسبات مختلف اشاره کرد. عاملی تصریح کرد: دسترسی ازاد به اطلاعات در ۲۳ماده توسط مجلس انجام شد اما در نگاه دیگر در نقشه توسعه شهر تهران ذخیره بزرگ اطلاعات است که اگر در اختیار مردم قرار گیرد عدالت اتفاق می‌افتد. عاملی ادامه داد: در اینترنت دسترسی به انسان‌ها و اشیا موضوع اتصال است که گستره زیادی از اطلاعات در فضای مجازی انجام می‌شود دامنه اطلاعات گسترده‌تر از اطلاعات رسمی است. یکپارچگی اطلاعات یک دامنه بزرگی از اطلاعات را تشکیل می‌دهد که در یک سیتره قرار دارد در واقع انقلاب دیجیتالی که قبل از سال ۲هزار اتفاق افتاد اطلاعات تبدیل به ارایه خدمات شد که امروز اطلاعات مستلزم چرخش زیرساختی است که در این زمینه زیر ساخت فناوری اطلاعات مهم است چه فناوری نرم و چه فناوری سخت. حجت الاسلام عاملی با بیان اینکه در توسعه وب تحولاتی ایجاد شده که باعث نزدیک شدن جهانی شده است به طوری که به راحتی می‌توان به هر نوع اطلاعات دست یافت، گفت: پیوند اطلاعات عمومی با هوش بزرگ و نانو تکنولوژی شدن هوش؛ پیوند اطلاعات عمومی با فناوری‌های هوشمند؛ یگانگی و شگفتی فناوری؛ پیوند اطلاعات عمومی باتوسعه فضای مشارکتی؛ اطلاعات دسترس پذیر و غیر دسترس پذیر و اطلاعات سطح عمومی؛ سطح اختصاصی مربوط به بومرنگ اجتماعی کشورها و سطح اختصاصی لایحه‌های دسترسی به اطلاعات است که باید بیش از گذشته به آنها توجه شود.

درگیری مدیر با کارکنان؛ از پر بیننده‌ترین‌ها

صدا و سیماصدا و سیما23 ساعت قبل
داغ‌های مجازیدرگیری مدیر با کارکنان؛ از پر بیننده‌ترین‌هافیلمی از درگیری و کتک کاری یک مدیر با کارمندانش که به دلیل مطالباتشان تجمع کرده بودند به یکی از پر واکنش‌ترین فیلم‌ها در فضای مجازی تبدیل شده است

نظرها

اخبار بیشتر