۲۴ تیم پزشکی و درمانی به مناطق محروم ایلام اعزام می‌شوند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. تسنیم
۲۴ تیم پزشکی و درمانی به مناطق محروم ایلام اعزام می‌شوند

۲۴ تیم پزشکی و درمانی به مناطق محروم ایلام اعزام می‌شوند

تسنیمخبرگزاری تسنیم |
جانشین سپاه امیرالمومنین(ع) استان ایلام از اعزام ۲۴ تیم پزشکی، درمانی به مناطق محروم استان ایلام خبر داد.

- اخبار استانها -

سرهنگ قدرت‌الله کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ایلام اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های ساکنان مناطق محروم استان ایلام، مسائل درمانی و پزشکی است که به علت بعد مسافت، عدم دسترسی جاده‌ای و شرایط اقتصادی مراجعه آنان به مراکز درمانی میسر نیست.

جانشین سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام گفت: برای برطرف کردن دغدغه عنوانی سپاه امیرالمومنین (ع) به جهت خدمتگزاری به ساکنان مناطق محروم و همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس ۲۴ تیم پزشکی، درمانی را به مناطق محروم استان ایلام اعزام می‌کند.

وی افزود: ماموریت این تیم‌ها، چکاب کامل، ارائه خدمات ویزیت، دندانپزشکی و سایر خدمات درمانی و عندالزوم بیمارستانی بدون هرگونه دریافت هزینه‌ای است.

کریمیان، در ادامه یادآور شد: امر خدمات درمانی پزشکی به مناطق محروم به‌عنوان رویه همیشگی سپاه امیرالمومنین (ع) استان ایلام بوده، لکن اعزام ۲۴ تیم به مناسبت ایام دفاع مقدس به تمام مناطق محروم استان ایلام است و برنامه فوق‌العاده‌ای در این ارتباط است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

راز گوشت‌های منجمد انسان در فریزر پلیس آگاهی تهران / اینجا تشخیص هویت است! +فیلم و عکس

رکنارکنا23 ساعت قبل
به گزارش گروه حوادث رکنا، اداره تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران قدمتی حدودا ۱۰۷ ساله دارد و در ابتدا مستشاران سوئدی در این مجموعه فعالیت داشتند. سرهنگ حمید مکرم رییس اداره تشخیص هویت تهران در خصوص فعالیت این مجموعه پلیسی به رکنا گفت: با توجه به ارتباط تنگاتنگ دایره تشیخص هویت با پروند‌های جنایی و سرقت برای مدیریت بهتر کارها اداره تشخیص هویت را به ۳ قسمت تقسیم کردیم. به طور مثال برای انتخابات شورایاری تهران، حدود ۳۶ هزار گواهی عدم سوءپیشینه توسط پلیس آگاهی تهران بزرگ صادر و به سه ارگان ارسال شد. رئیس مرکز تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران بزرگ با بیان اینکه روزانه حدود هزار و ۸۰۰ تا ۲ هزار درخواست سوءپیشینه به اداره پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال می‌شود، می‌گوید: حدود ۲۵۰ هزار درخواست در نیمه نخست امسال از پلیس ۱۰+ به اداره ۲۱ پلیس آگاهی تهران بزرگ ارسال شده است. اداره ۲۲ پلیس آگاهی تهران بزرگسرهنگ مکرم در خصوص اداره ۲۲ تشخیص هویت پلیس آگاهی تهران در قسمت تشخیص هویت گفت: صحنه جرم از مهمترین موضوعات تشخیص هویت است زیرا پلیس در این حوزه با افرادی سرو کار دارد که متضرر شدند.

فیلم/ سقوط مرگبار پل در بزرگراه!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز2 روز قبل

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری14 ساعت قبل

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف13 ساعت قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

استقبال کردهای سوریه از ارتش سوریه

تابناکتابناک1 روز قبل
کردهای ساکن مناطق مرزی سوریه و ترکیه امشب مناطق تحت کنترل خود را به ارتش سوریه تحویل دادند. این اقدام کردها با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه و رفع بهانه ترکیه برای اشغال این مناطق به بهانه اقدامات تروریستی بود. کردهای سوریه پس از وقوع جنگ داخلی، بخش قابل توجهی از سوریه را تحت کنترل خود درآورده بودند و با پشتیبانی آمریکا، حاضر به پذیرش اعمال حاکمیت دولت مرکزی سوریه نبودند اما رویدادهای اخیر باعث شد آنها ترجیح دادند تحت حاکمیت مرکزی قرار گیرند تا آنکه برای همیشه تحت حاکمیت ترکیه باشند. حرکت نیروهای ارتش ترکیه در این مناطق و همچنین استقبال شبانه کردها از ارتش سوریه در منبج را می‌بینید.

نظرها

اخبار بیشتر