ایران با وجود تحریم‌های ظالمانه به قدرت نظامی تبدیل شده است
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. برنا
  4. فرهنگ
ایران با وجود تحریم‌های ظالمانه به قدرت نظامی تبدیل شده است

ایران با وجود تحریم‌های ظالمانه به قدرت نظامی تبدیل شده است

برناخبرگزاری برنا |
امیر دریادار حبیب‌الله سیاری:

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، امیر دریادار «حبیب‌الله سیاری» روز پنجشنبه در اجلاسیه امیران و ۱۴۰۰ شهید ارتش استان مرکزی افزود: بیانیه گام دوم انقلاب زمانی توسط رهبر فرزانه به مردم اعلام شد که دشمن درصدد بود دستاوردهای ۴۰ ساله نظام اسلامی را کم اهمیت جلوه دهد.

وی ادامه داد: مفهوم محوری در بیانیه گام دوم انقلاب اقتدار، خودباوری، استقلال و آزادی جمهوری اسلامی ایران است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت: بزرگداشت دفاع مقدس با هدف آشنایی نسل جوان و نوجوان کشور با رشادت و ایثارگری‌ شهدا و رزمندگان در این دوران برگزار می‌شود و فرهنگ ایثار و شهادت باید همواره برجسته شود.

امیر دریادار سیاری افزود: خمیرمایه و فلسفه فرهنگ ایثار و شهادت برخاسته از قیام عاشورایی است و آموزه‌های ارزشمندی را در خود دارد.

وی بیان کرد: ارزش زنده نگهداشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و همه مردم و مسئولان در این مهم باید کوشا باشند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی افزود: دشمنان ایران اسلامی با دسیسه به دنبال تغییر سبک زندگی مردم و فراموشی یاد و خاطره شهیدان در جامعه هستند و می‌خواهند فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه از بین ببرند.

امیر دریادار سیاری ادامه داد: مسئولان و مردم با برگزاری یادواره شهدا اجازه تحقق این توطئه شوم را به دشمن نمی‌دهند.

وی خاطرنشان کرد: برگزاری اجلاسیه‌ها انجام عملیات در جبهه نرم علیه دشمنانی است که ارزش‌ها و ایثارگری‌های جامعه را نشانه گرفته‌اند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: برگزاری این اجلاسیه‌ها به دشمنان اسلام و قرآن نشان می‌دهد ملت ایران اسلامی همانند دوران دفاع مقدس در جنگ نرم دشمنان با قدرت از آرمان‌های امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامی دفاع می‌کنند.

امیر دریادار سیاری ادامه داد: دشمنان ایران اسلامی از ابتدای پیروزی انقلاب با انجام توطئه‌های مختلف از جمله انجام اختلاف‌های قومیتی کوشیده‌اند به کشور ضربه بزنند اما با هوشیاری و حضور مردم در صحنه ناکام هستند.

وی ایجاد موج ترور در کشور را از دیگر توطئه‌های دشمنان علیه انقلاب اسلامی در ۴۰ سال اخیر دانست و افزود: دشمن باید بداند که بیش از ۱۷ هزار شهید ترور مردم را در ادامه راه انقلاب اسلامی مصمم‌تر کرده است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: دشمنان اسلام و قرآن با هدف جلوگیری از پیشرفت و شکست انقلاب اسلامی انواع تجهیزات نظامی از جمله تانک، هواپیما و انواع موشک‌های زمین به زمین و زمین به دریا را در اختیار صدام قرار دادند و در مقابل با تحریم ملت ایران از فروش سیم خاردار به کشور خودداری کردند.

خبری: جدیدترین اخبار فرهنگی و هنری | برترین اخبار سیاسی ایرانی و خارجی

امیر دریادار سیاری ادامه داد: به برکت راهبری داهیانه امام راحل (ره)، رهبر معظم انقلاب و خون شهدا جمهوری اسلامی ایران با وجود تحریم‌ها و توطئه دشمنان هر روز اقتدار علمی و نظامی کشور بیشتر می‌شود.

وی گفت: مردمی کردن جنگ و تبدیل جنگ به دفاع مقدس توسط امام خمینی (ره) موجب شد همگان به صحنه آمده و با ایثارگری در برابر هجمه دشمنان ایستادگی کنند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: دفاع از اسلام و انقلاب در برابر دشمن تا دندان مسلح توسط مردم و جوانان، حفظ انقلاب پس از ۴۰ سال توطئه دشمنان دستاورد بزرگی است و درگام دوم انقلاب همه باید برای اعتلای کشور پای کار باشند.

امیر دریادار سیاری گفت: در طول ۲۰۰ سال گذشته هرکجا جنگی رخ داده است قسمتی از کشور جدا شده و تنها جنگی که اتفاق افتاد و ذره‌ای از خاک و آب کشور به بیگانه داده نشد دوران دفاع مقدس بود.

وی افزود: ایران اسلامی با وجود تحریم‌ها ی ظالمانه به قدرت نظامی تبدیل شده و از توانمندی بالایی در ساخت تجهیزات دفاعی برخوردار است.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران توانمندی نیروهای مسلح، اتحاد و همدلی و حمایت قاطع ملت ایران از ولایت فقیه را از جمله داشته‌های مهم در برابر بدخواهان دانست و افزود: تمامی این دستاوردها به فرموده امام راحل (ره) به برکت خون شهدا در کشور ایجاد شده است.

استاندار مرکزی نیز در پیامی به این اجلاسیه ارتش جمهوری اسلامی ایران را ظرفیت دفاعی مهم کشور عنوان کرده که در دوران انقلاب و دفاع مقدس همواره کنار مردم بوده است.

سید «علی آقازاده» افزود: رژیم بعثی عراق زمانی در دوران جنگ تحمیلی با حمایت ۴۰ کشور به جمهوری اسلامی ایران حمله کرد و رتش جمهوری اسلامی ایران با غیرت و شجاعت در کنار سپاه پاسداران و مردم مقابل متجاوزان ایستاد و با تمام توان از انقلاب و کشور دفاع کرد.

پیام فرماندهی کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این اجلاسیه توسط امیر سرتیپ دوم ستاد «محمدرضا فولادی» رئیس سازمان حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس ارتش جمهوری اسلامی قرائت شد.

در این اجلاسیه از تمثال امام خمینی (ره)، تمبر اجلاسیه امیران و ۱۴۰۰ شهید ارتش استان مرکزی و ۲ کتاب با عناوین بازمانده (شرح حال آزادگان) و رمان شما اینجا چکار می‌کنید رونمایی شد.

استان مرکزی ۶ هزار و ۲۰۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

متاسفانه نتوانستیم «آدم‌سازی» کنیم/حرف زیاد است، ‌ اما …

ایسناایسنا1 روز قبل
ایشان حکومت اسلامی را همراه با واژه «جمهوری» بیان کردند و این جمله تاریخی را که «من رأی به جمهوری اسلامی می‌دهم، و از شما تقاضا دارم که رأی به جمهوری اسلامی بدهید، نه یک کلمه کم، نه یک کلمه زیاد. جمهوری اسلامی.» در روز رای‌گیری برای استقرار جمهوری اسلامی بیان کردند. این افراد باید توجه داشته باشند که آمریکا و دشمنان جمهوری اسلامی اجازه نمی‌دهند این اتفاق بیفتد. از آفت‌های حکومت اسلامی این است که کارگزاران و مسؤولانش به زندگی تجملی، لوکس و اشرافی روی آوردند. روحیه خاصی در آن فضا بر جامعه حاکم بود، در همین فضا بود که ۹۸٫۲ درصد مردم به جمهوری اسلامی رای دادند.

برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین

صدا و سیماصدا و سیما13 ساعت قبل
وی با اشاره به اینکه مدیریت مصرف سوخت و حمایت اجتماعی از تصمیمات مهم این جلسه بود، گفت: ابتدا آقای رحمانی فضلی وزیر کشور و آقای نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه گزارشی به جلسه ارایه کردند. آقای ربیعی افزود: سران قوا از تلاش‌های وزیر کشور برای اجرای طرح تشکر و هرکدام طی صحبت‌های جداگانه بر همکاری همه جانبه همه دستگاه‌ها و نهاد‌های کشور برای اجرای موفق این طرح ملی تاکید کردند. وی همچنین یکی دیگر از مباحث این جلسه را تحقق و اهداف این طرح دانست و گفت: در این جلسه ایجاد عدالت اجتماعی و برخوردار شدن ۶۰ میلیون نفر از خانواده‌های کم درآمد از منابع حاصل از اصلاح قیمت بنزین، مورد تاکید مجدد قرار گرفت. سخنگوی دولت افزود: از اهداف مهم ما در این طرح مبارزه با قاچاق سوخت بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت. آقای ربیعی گفت: همچنین بحث مدیریت مصرف سوخت و مقاوم سازی اقتصاد ناشی از این طرح، مباحثی بود که در این جلسه مطرح شد.

شعار علیه روحانی در سخنرانی احمدی‌نژاد+عکس

24+
آفتاب‌نیوزآفتاب‌نیوز1 روز قبل

طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین

مازن آنلاینمازن آنلاین1 روز قبل
پیام مازند - معاون رئیس‌جمهوی و رئیس سازمان برنامه و بودجه با اشاره به شمول بیش از ۶۰ میلیون شهروند ایرانی از طرح حمایتی دولت برای جبران افزایش قیمت بنزین، گفت: طرح حمایت معیشتی و اصلاح قیمت و سهمیه بندی بنزین در راستای اجرایی شدن مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سه قوه اجرا می‌شود. دریافت ۶۵ MB۴۴*۴۳برچسب‌هابنزین محمدباقر نوبخت دولت ایرانپروندهٔ خبریسهمیه‌بندی و نرخ جدید بنزین

با جراح حاذق مغز و اعصاب

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا وسیما؛ دکتر رضا جباری جراحی حاذق است که هم در تعداد جراحی‌ها و هم در اخلاق و مرام پزشکی رکورد دارد.

از فردا طرح معیشتی را برای خانوارها می‌ریزیم

مهرمهر16 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر

تازه‌ترین خبرها

همه

درآمد حاصل از افزایش قیمت بنزین به چه کاری اختصاص می‌یابد؟

خبری12 ساعت قبل

شهرهای ایران صحنه اعتراض مدنی مردم به‌خاطر افزایش قیمت بنزین شده

خبری14 ساعت قبل

وضعیت برخی خیابان‌ها و جاده‌ها پس از بارش نخستین برف امسال + تصاویر

خبری17 ساعت قبل

به دلیل اختلال در اینترنت سراسری کشور، پوشش لحظه به لحظه اخبار و فعالیت سرویس‌های دیگر طرفداری مانند نتایج زنده دچار مشکل شده است. همکاران هر لحظه که بتوانند فعالیت‌های معمول خود را از سر خواهند گرفت. البته بخش شبکه اجتماعی طرفداری در دسترس است.

نرخ آپارتمان در منطقه صادقیه + جدول

الف20 دقیقه قبل

۲ درصد مردم دچار زخم‌های مزمن‌‌اند

خبر فوری44 دقیقه قبل

تظاهرات چند صد هزار نفری ضد نخست‌ وزیر جمهوری چک

صدا و سیما46 دقیقه قبل

اعتراضاتی در فرانسه که به آتش زدن خودروها منجر شد + فیلم

باشگاه خبرنگاران49 دقیقه قبل

یوناما به مداخله در امور «انتخابات افغانستان» متهم شد

میزان‌آنلاین1 ساعت قبل

چرا هنرمندان از کشور خارج می‌شوند؟

اقتصاد آنلاین1 ساعت قبل