۲ خودرو با ۲۸۷ کیلوگرم موادمخدر در یزد توقیف شد
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. رکنا
  4. اجتماعی

۲ خودرو با ۲۸۷ کیلوگرم موادمخدر در یزد توقیف شد

رکناخبرگزاری رکنا |
حوادث رکنا: رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی یزد گفت: با تلاش ماموران در ۲ عملیات جداگانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸۷ کیلوگرم مواد افیونی شامل ۱۳۰ کیلوگرم تریاک و بقیه حشیش از ۲ دستگاه خودرو عبوری در این استان کشف شد.

به گزارش رکنا، سرهنگ علی‌ افخمی افزود: در این مورد ۲ متهم دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مقام قضایی شدند.

وی ادامه داد: متهمان قصد انتقال مواد یادشده را از جنوب کشور به استان‌ تهران داشتند.

از ابتدای سال ۱۳۹۸ تاکنون افزون بر ۱۱ تن انواع موادمخدر در استان یزد کشف شده است.

جاده‌های یزد نقش مؤثری در برقراری ارتباط استان‌های جنوبی و شرقی ایران با مرکز کشور دارد و با توجه به موقعیت آن در مسیر کریدور شمال - جنوب و شرق و غرب برای انتقال کالای قاچاق و موادمخدر مورد سوء استفاده قرار می‌گیرد.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

در سایت خبری بخوانید: اخبار کوتاه اجتماعی در ایران و جهان | اخبار و تازه های علم و تکنولوژی

خواندن خبر در سایت منبع

موضوع‌های مشابه

در ادامه بخوانید

گاف عجیب سریال «ستایش ۳» / ببینید

برنابرنا1 روز قبل

مرد عراقی بخاطر زائران ایرانی از قاتل پسرش گذشت / همه مسافران شوکه شدند + فیلم

رکنارکنا23 ساعت قبل
به گزارش رکنا، «حسن قلی‌زاده» که تاکنون سه بار در پیاده‌روی اربعین شرکت کرده، می‌گوید: دو مرد عراقی جلوی اتوبوس ما را گرفتند تا از زائران حسینی میزبانی کنند. یک کدام که دیرتر رسیده بود، از دیگری خواست از خون فرزندش که به دست پسر او به قتل رسیده بود، بگذرد تا فرصت میزبانی را واگذار کند. مرد عراقی در کمال تعجب پذیرفت. برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.
تابناکتابناک20 ساعت قبل
خدایا من تو را گواه مى‌گیرم که من دوست دارم هر که او را دوست دارد و دشمنم با هر که او را دشمن دارد پدرم و مادرم به فدایت اى فرزند رسول خدا. اشهد انک کنت نورا فى الاصلاب الشامخة والارحام المطهرة، گواهى دهم که تو به راستى نورى بودى در پشت پدرانى بلند مرتبه و رحم‌هایى پاکیزهلم تنجسک الجاهلیة بانجاسها و لم تلبسک المدلهمات من ثیابها، که آلوده‌ات نکرد اوضاع زمان جاهلیت به آلودگی‌هایش و در برت نکرد از لباس‌هاى چرکینشو اشهد انک من دعائم الدین و ارکان المسلمین و معقل المؤمنین، و گواهى دهم که به راستى تو از پایه‌هاى دین و ستون‌هاى محکم مسلمانان و پناهگاه مردمان با ایمان هستیو اشهد انک الامام البر التقى الرضى الزکى الهادى المهدى، و گواهى دهم که تو به راستى پیشواى نیکوکار با تقوا و پسندیده و پاکیزه و راهنماى راه یافته‌اىو اشهد ان الائمة من ولدک کلمة التقوى و اعلام الهدىو گواهى دهم که همانا امامان از فرزندانت روح و حقیقت تقوا و نشانه‌هاى هدایتوالعروة الوثقى والحجة على اهل الدنیا و اشهد انى بکم مؤمنو رشته‌هاى محکم (حق و فضیلت) و حجت‌هایى بر مردم دنیا هستند و گواهى دهم که من به شما ایمان دارمو بایابکم موقن بشرایع دینى و خواتیم عملى و قلبى لقلبکم سلم، و به بازگشتتان یقین دارم با قوانین دینم و عواقب کردارم و دلم تسلیم دل شما استو امرى لامرکم متبع و نصرتى لکم معدة حتى یاذن الله لکم، و کارم پیرو کار شما است و یاریم برایتان آماده است تا آن که خدا در ظهورتان اجازه دهدفمعکم معکم لامع عدوکم صلوات الله علیکم و على ارواحکم، پس با شمایم نه با دشمنان شما، درودهاى خدا بر شما و بر روان‌هاى شماو اجسادکم و شاهدکم و غائبکم و ظاهرکم و باطنکم. و پیکرهایتان و حاضرتان و غائبتان و آشکارتان و نهانتان. آمین رب العالمین. آمین اى پروردگار جهانیان.

(ویدئو) عجیب‌ترین اسپیکر دنیا

فراروفرارو18 ساعت قبل

فیلم/ حجت‌الاسلام رئیسی: نام امام حسین (ع) رمز وحدت مسلمان‌ها است

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل

ادامه بارش در مناطق شمالی

صدا و سیماصدا و سیما1 روز قبل
خانم معصومه احمدی در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود: در استان مازندران بارش‌ها شدید هستند و احتمال بالا آمدن آب رودخانه‌ها و گرفتگی معابر در استان‌های ساحلی وجود دارد و هوای نسبتا سرد در شمال کشور ماندگار است. وی گفت: در غرب، شمال غرب، شمال شرق و همچنین در دامنه‌های البرز بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق و وزش باد را پیش بینی می‌کنیم. در آذربایجان غربی و شرقی، اردبیل، زنجان، کردستان، کرمانشاه، بخش‌های شمالی استان لرستان، مرکزی و بخش‌هایی از استان قم و دامنه‌های جنوبی البرز از جمله قزوین، البرز، تهران و سمنان برای امروز احتمال بارندگی وجود دارد. کارشناس هواشناسی افزود: در شمال شرق مانند خراسان شمالی و نواحی شمالی خراسان رضوی بارندگی پیش بینی شده است این شرایط تا سه شنبه ادامه دارد. خانم احمدی گفت: در بخش جنوبی نیز از جمله بخش‌هایی از استان کرمان، نواحی جنوبی استان هرمزگان و جنوب و جنوب شرق استان فارس و بوشهر احتمال بارندگی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی شده است. وی افزود: در شرق کشور نیز وزش باد پدیده غالب است و آسمان تهران نیز همراه با بارش خفیف پیش بینی شده و دما امروز به حدود ۲۴ درجه می‌رسد.

نظرها

اخبار بیشتر