دنیا باید تولید مردم ایران را ببیند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. ایمنا
  4. اقتصادی
دنیا باید تولید مردم ایران را ببیند

دنیا باید تولید مردم ایران را ببیند

ایمناخبرگزاری ایمنا |
رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی گفت: تحریم‌ها برروی همه مردم فشار آورده و لازم است در چنین شرایطی تولید به صورت شبانه‌روزی فعال باشد.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پرویز فتاح عصر امروز (پنج‌شنبه) در مراسم اهداء ۵۰۰ فقره املاک علوی بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی استان اصفهان اظهار کرد: امروز از یک مجتمع دامپروری در اطراف اصفهان که ظرفیت ۱۰ هزار راس دام را داشته و در تولید شیر در اصفهان و کشور تاثیرگذار است بازدید کردم.

وی با بیان اینکه مسئولان و رسانه‌ها باید وجود جوانانی که در شرایط تحریم اینگونه در تولید فعال هستند را به مردم نشان دهند، افزود: این مجموعه روزانه ۲۰۰ تن تولید و توزیع کرده شیر مورد نیاز بسیاری از کارخانه‌ها را تامین می‌کند که نمونه خوبی است برای این موصوع که بنیاد مستضعفان تنها به امور ملک و املاک نمی‌پردازد.

رئیس بنیاد مستضعفان با اشاره به اینکه تحریم‌ها برروی همه مردم فشار آورده و لازم است در چنین شرایطی تولید به صورت شبانه‌روزی فعال باشد، ادامه داد: باید به اهل دنیا نشان دهیم که اهل کار هستیم و اصفهانی‌ها در این میان بیشتر اهل کار هستند.

وی افزود: حافظ و همه کاره مملکت مردم هستند و اگر دشمن هرروز ما را تهدید می‌کند اما موفق نمی‌شود، به‌خاطر آن است که مکتب انقلاب یک مکتب مردمی است و بقای آن نیز در گرو مردمی بودن آن است.

در سایت خبری بخوانید: اخبار اقتصادی دلار و بورس | اخبار سیاسی روز ایران و جهان

۹۰ درصد واگذاری‌ها بلاعوض است

رئیس بنیاد مستضعفان ادامه داد: بنیاد مستضعفان با واگذاری ۵۰۰ قطعه زمین به مردم که در آن سهیم بوده یا جزء مایملک بنیاد بوده، موافقت کرده و به نظرم با چنین اقداماتی حق به حقدار و امانت به امانتدار می‌رسد

فتاح با بیان اینکه در بنیاد مستضعفان تصمیم داریم برکات کارها به مردم برسد و سند و زمین مال خودشان شده و مانعی بر سر راه آن‌ها نباشد، خاطرنشان کرد: بازگرداندن امانت به صاحب آن دستور خداوند است و این زمین‌ها به نوعی امانت مردم نزد ما بودند که‌ای کاش این کار را زودتر انجام داده و موانع را از سر راه امور مردم برداشته بودیم.

وی اضافه کرد: تا پیش از این واگذاری تعداد واگذاری‌ها ۸۴ هزار فقره زمین مسکونی یا کشاورزی بود که ۹۰ درصد آن‌ها بلاعوض است؛ در مجموع متراژ این زمین‌ها ۲۷ هزار هکتار و ارزش آن هزار و ۷۵۰ میلیارد تومان خواهد بود. کد خبر ۳۹۰۱۳۷

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم | حیرت کارشناس شبکه ایران اینترنشنال از عملیات دستگیری روح الله زم

همشهریهمشهری14 ساعت قبل

شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایران

الفالف13 ساعت قبل
شکار ویژه … جعبه سیاه جنگ روانی دشمن در اختیار ایرانگروه سیاسی الف، ۲۲ مهر ۱۳۹۸، ۲۰:۳۶ ۳۹۸۰۷۲۲۱۶۴۰ نظر، ۱ در صف انتشار و ۰ تکراری یا غیرقابل انتشار

استقبال کردهای سوریه از ارتش سوریه

تابناکتابناک1 روز قبل
کردهای ساکن مناطق مرزی سوریه و ترکیه امشب مناطق تحت کنترل خود را به ارتش سوریه تحویل دادند. این اقدام کردها با هدف جلوگیری از پیشروی ارتش ترکیه و رفع بهانه ترکیه برای اشغال این مناطق به بهانه اقدامات تروریستی بود. کردهای سوریه پس از وقوع جنگ داخلی، بخش قابل توجهی از سوریه را تحت کنترل خود درآورده بودند و با پشتیبانی آمریکا، حاضر به پذیرش اعمال حاکمیت دولت مرکزی سوریه نبودند اما رویدادهای اخیر باعث شد آنها ترجیح دادند تحت حاکمیت مرکزی قرار گیرند تا آنکه برای همیشه تحت حاکمیت ترکیه باشند. حرکت نیروهای ارتش ترکیه در این مناطق و همچنین استقبال شبانه کردها از ارتش سوریه در منبج را می‌بینید.

اولین اظهارات و تصاویر روح الله زم بعد از دستگیری: نباید به فرانسوی‌ها اعتماد می‌کردم

عصر ایرانعصر ایران12 ساعت قبل
از اعتماد به دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم. عصر ایران - روح الله زم در نخستین اظهاراتش که از تلویزیون ایران پخش شد، از اعتمادی که به دولت فرانسه داشت، ابراز پشمانی کرد. -از اعتمادبه دولت‌ها بخصوص فرانسه پشیمانم. فرانسه ابتدا از من حفاظت کرد ولی دستگیر شدم که فکرش را نمی‌کردم.

نمایشگاه مدیریت سبز

صدا و سیماصدا و سیما21 ساعت قبل

فیلم | اسکورت پوتین در عربستان سعودی | پوتین پس از ۱۲ سال وارد ریاض شد

همشهریهمشهری17 ساعت قبل

نظرها

اخبار بیشتر