تغییر زمان برگزاری جلسات علنی مجلس
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. صدا و سیما
  4. فرهنگ

تغییر زمان برگزاری جلسات علنی مجلس

صدا و سیماخبرگزاری صدا و سیما |
سخنگوی هیات رییسه مجلس: به دلیل حضور نمایندگان در مراسم رژه نیرو‌های مسلح کشورمان در آغاز هفته دفاع مقدس، جلسات مجلس در هفته آتی در روز‌های سه شنبه و چهارشنبه برگزار می‌شود
تغییر زمان برگزاری جلسات علنی مجلس - 0

آقای اسدالله عباسی در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، در خصوص تغییر زمان برگزاری جلسات علنی مجلس در هفته آینده، تصریح کرد: با توجه به درخواست تعداد کثیری از نمایندگان مردم مبنی بر حضور در مراسم آغاز هفته دفاع مقدس و برگزاری رژه نیرو‌های مسلح کشورمان در استان‌های مختلف و همچنین بازگشایی مدارس، مجلس شورای اسلامی هفته آینده؛ روز‌های سه شنبه و چهارشنبه جلسه علنی خواهد داشت.

خبری: مهم ترین اخبار فرهنگی و هنری جهان | اخبار سیاسی روز ایران و جهان

وی افزود: تغییر زمان برگزاری جلسات علنی فقط مختص هفته آینده است و جلسات خانه ملت در هفته‌های پس از آن طبق روال عادی یعنی؛ یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه برگزار خواهد شد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ بدرقه باشکوه آمریکایی‌ها با سیب زمینی!

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز20 ساعت قبل

وضع حمل و نقل کشور، اقتصادی نیست

صدا و سیماصدا و سیما12 ساعت قبل
به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما‏، آقای خیرالله خادمی مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل با حضور در برنامه گفتگوی ویژه خبری دوشنبه شب شبکه دو سیما با تاکید بر لزوم ریلی کردن حمل و نقل ادامه داد: متاسفانه فقط حدود ۱۱ تا ۱۲ درصد بار از طریق ریلی حمل و نقل می‌شود که این باید افزایش یابد. وی با اشاره به اینکه ریل کشور در چشم انداز سال ۱۴۰۴ قرار است به ۲۵ هزار کیلومتر برسد، گفت: اکنون ۱۳ هزار و ۹۰۰ کیلومتر زیرساخت ریلی در کشور وجود دارد. مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربنا‌های حمل و نقل کشور گفت: مجموع اعتباری که در سال برای توسعه شبکه ریلی داده می‌شود حدود ۱۵۰۰ میلیارد تومان است. رئیس کمیته حمل و نقل کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی هم با حضور در این برنامه گفت: یکی از علل اصلی توسعه نیافتن حمل و نقل ریلی، جایگزینی اعتبارات است. او ادامه داد: اکنون ۸۹ درصد ارتباطات و حمل بار و مسافر، زمینی و یک درصد، هوایی و حدود ۱۰ درصد، ریلی است.

استفاده از سلول بنیادی در ترمیم ضایعه نخاعی

صدا و سیماصدا و سیما20 ساعت قبل

فروش صندلی پزشکی

صدا و سیماصدا و سیما19 ساعت قبل

توضیحات علیرضا قربانی درباره آلبوم مشترکش با همایون شجریان+فیلم

ایلناایلنا1 روز قبل
علیرضا قربانی در صفحه شخصی‌اش درباره جزییات انتشار آلبوم مشترکش با همایون شجریان توضیح داد. به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا قربانی به تازگی طی فایلی تصویری از انتشار اثر مشترکش با همایون شجریان خبر داده است. آلبوم مشترک علیرضا قربانی و همایون شجریان به آهنگسازی مهیار علیزاده قرار است پس از پنج سال با نام «افسانه چشم‌هایت» در روز ۱۹ آبان منتشر شود. این اثر جدید را می‌توان یکی از متفاوت‌ترین آثار مشترک دانست که طی این سال‌ها منتشر می‌شود. توضیحات علیرضا قربانی درباره جزییات انتشار آلبوم مشترکش با همایون شجریان؛

فیلم | بازجویی علیرضا نوری‌زاده از شیرین نجفی: تو عاشق زم بودی؟

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
در ۴۰ کیلومتری شمال ایلام منطقه‌ای کوهستانی وجود دارد که دارای آب و هوای معتدل و نیمه مرطوب است. یکی از جاذبه‌های این منطقه، روستایی است به اسم ایوان که انبوهی از جنگل‌های بلوط، زالزالک، بادام کوهی و همچنین انواع گل‎ها و گیاهان را در خود دارد.

نظرها

اخبار بیشتر