مهم‌ترین اهداف سفر وزیر فرهنگ و ارشاد به اردبیل چیست؟
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. خبرآنلاین
  4. فرهنگ
مهم‌ترین اهداف سفر وزیر فرهنگ و ارشاد به اردبیل چیست؟

مهم‌ترین اهداف سفر وزیر فرهنگ و ارشاد به اردبیل چیست؟

خبرآنلاینخبرگزاری خبرآنلاین |
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: مهم‌ترین هدف سفر به استان اردبیل تنظیم تفاهم‌نامه‌های مختلف در حوزه‌های فرهنگی و هنری است‌.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، سید عباس صالحی در جمع خبرنگاران با اشاره به اهداف سفر به استان اردبیل، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین اهداف سفرهای استانی تنظیم تفاهم‌نامه‌ها و تعیین نقشه راه حوزه فرهنگی استان‌ها است.

وی افزود: ضمن عقد تفاهم‌نامه‌های متنوع، برنامه‌های تدوین و تنظیم شده فرهنگی و هنری از طریق منابع مشترک وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و استانداری اردبیل عملیاتی خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: در طی سفر دو روزه خود به استان اردبیل دیدارهای مختلفی را با اصحاب فرهنگی و هنرمندان استان خواهیم داشت و همچنین شرکت در شورای فرهنگی استان اردبیل از دیگر برنامه‌های این سفر است.

در وبسایت خبری بخوانید: بهترین اخبار فرهنگی ادبی ایران و جهان

مهم‌ترین اهداف سفر وزیر فرهنگ و ارشاد به اردبیل چیست؟ - 5

صالحی بیان کرد: طبق برنامه از مراکز فرهنگی و هنری استان اردبیل بازدید خواهیم کرد و خوشبختانه اردبیل از جمله استان‌های موفق حوزه گذر‌های فرهنگی است و اقدامات مطلوبی در راستای احداث گذرهای فرهنگی رخ داده است که این گذرها به اقتصاد فرهنگ و هنر و رویدادهای فرهنگی کمک بسزایی می‌کند.

وی گفت: در ادامه به شمال استان اردبیل و دشت مغان سفر خواهیم کرد و در طی این سفر با عشایر و هنرمندان این منطقه دیدار می‌کنیم که امیدواریم این سفر به بهبود و افزایش رویدادهای فرهنگی استان که یکی از استان‌های کهن ایران بوده کمک کرده باشد.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

سینماپرسسینماپرس20 ساعت قبل
سینماپرس: براتی پور گفت: کسانی که جعلیات را در فضای مجازی منتشر می‌کنند، می‌خواهند چهره قیصرامین پور را خراب کنند. وقتی کسی زبان شعر امین پور را نشناسد؛ یعنی این شاعر را هم نمی‌شناسد تا بخواهد پس از خواندن شعر جعلی که به نام قیصر امین پور منتشر شده است، به اشتباه بیفتد و گمان کند شعر اوست. این شاعر با اشاره به تفاوت کسانی که «قیصر» تخلص می‌کنند با قیصر امین پور، اظهار داشت: کسانی که شعری را در فضای مجازی می‌خوانند، به این نکته توجه کنند، در پایان متن اسم «قیصر امین پور» نوشته شده است یا تنها اسم قیصر را نوشته‌اند. چون در این سال‌ها افراد زیادی را دیدم که به اسم «قیصر» تخلص می‌کردند و «قیصر» نام شاعری آن هاست. اگر زیر شعر ضعیفی اسم «قیصر امین پور» نوشته شده بود، بدانند جزء جعلیاتی است که به نام این شاعر منتشر می‌شود.

فیلم | خیمه سنگین اختاپوس‌ها روی بقایای یک نهنگ

خبرآنلاینخبرآنلاین1 روز قبل
امور مربوط به مهاجرت، درخواست ویزا، فرآیند گرفتن ویزا، اقامت و … از جمله موضوعاتی است که دارای حساسیت بالایی بوده و گاهی انجام اشتباهات جزئی در انجام آن‌ها باعث بروز مشکلات جبران‌ناپذیر برای افراد می‌شود. اگر قصد مهاجرت به خارج از کشور برای کار و تحصیل را دارید یا می‌خواهید برای اهداف کوتاه مدت نظیر تفریح و دیدار خانواده به کشورهای خارجی سفر کنید بسیار مهم است که انجام امور سفر خود را به موسسات باسابقه و معتبر بسپارید.

زوارالحسین در مسیر اربعین

صدا و سیماصدا و سیما11 ساعت قبل
اکنون جهانیان اسلام را به نام اباعبدالله الحسین می‌شناسند؛ به پاس صبر، عزت و پایداری حضرت زینب (س) به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما؛ آمده‌اند به یک قرار جمعی …راهشان پیدا؛ درست مثل خورشیدی که نظاره‌گر بود. هر کسی به طریقی سعی می‌کرد خادمان زائران اربعین باشد؛ موکب به موکب. حالا جهانیان اسلام را به نام اباعبدالله الحسین می‌شناسند؛ به پاس صبر، عزت و پایداری حضرت زینب (س). در مسیر معرفت حسینی می‌شود درس اخلاق، ایثار و آزادگی را فراگرفت. یا اباعبدالله الحسین (ع) در این مسیر قدم‌هایمان را استوار دار.

عاشقانی که جا نماندند

صدا و سیماصدا و سیما14 ساعت قبل
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، عاشقان اباعبداالله الحسین (ع) که از حضور در راهپیمایی نجف تا کربلا جا مانده‌اند امروز صبح به نیابت از زیارت مرقد مطهر امام حسین (ع) و به قصد رجاء از میدان‌های پنجگانه تهران پیاده‌روی خود را به سوی حرم مطهر حضرت عبدالعظیم حسنی (س) آغاز کردند.

حسین (ع)، آغاز زندگی

صدا و سیماصدا و سیما18 ساعت قبل
برنابرنا1 روز قبل
آتیلا پسیانی با نمایش «قصر موروثی خاندان فرانکشتاین» به ایرانشهر می‌آید. به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ آتیلا پسیانی با نمایش «قصر موروثی خاندان فرانکشتاین» به ایرانشهر می‌آید. پسیانی پیش از این نمایش «دیابولیک رومئو و ژولیت» اجرا کرد که با استقبال بسیار خوب تماشاگران روبه رو شد.

نظرها

اخبار بیشتر