از خواب تابستانی کتاب‌ها تا حاشیه‌های توزیع تبعیض آمیز کاغذ در بین نشریات و روزنامه‌ها + فیلم
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. باشگاه خبرنگاران

از خواب تابستانی کتاب‌ها تا حاشیه‌های توزیع تبعیض آمیز کاغذ در بین نشریات و روزنامه‌ها + فیلم

باشگاه خبرنگارانخبرگزاری باشگاه خبرنگاران |
کلاکت این هفته به سوژه های متنوعی پرداخته است.
از خواب تابستانی کتاب‌ها تا حاشیه‌های توزیع تبعیض آمیز کاغذ در بین نشریات و روزنامه‌ها + فیلم - 1

به گزارش گروه فیلم و صوتباشگاه خبرنگاران جوان، کلاکت این هفته به سوژههای متنوع و موضوعات مختلفی پرداخته است.

کد ویدیو دانلودفیلم اصلی

بیشتر بخوانید:افشای مسائل پشت پرده سینمای ایران در روز سینما + فیلم

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

مهارت دختران و پسران روسی در باز و بسته کردن سلاح‌های جنگی (فیلم)

عصر ایرانعصر ایران20 ساعت قبل

فیلم | معترضین لبنانی خبرنگار زن شبکه سعودی العربیه را مسخره کردند

خبرآنلاینخبرآنلاین22 ساعت قبل
در دنیای نوین امروز که هر کسب و کار و فعالیتی قدم به سوی آنلاین شدن و فعالیت در بستر وب گذاشته است، بازار استارت آپ‌های ارائه دهنده خدمات منزل از جمله، نظافت منزل، حمل بار و اثاث، تعمیر تاسیسات و … بسیار گرم شده است. استارت آپ‌های متعددی در این حوزه در حال فعالیت می‌باشند اما اینکه بتوانیم یک شرکت خوب در حوزه ارائه خدمات بیابیم، که کار درست بوده و بتواند تمام نیاز‌های ما را برطرف سازد بسیار سخت است. شرکتی که بتواند، نیروی مجرب و کاربلد برای مشتریان خود ارسال نماید تک و توک‌ در بین این استارت آپ‌ها دیده می‌شود و امروز میخواهیم یکی از این شرکت‌ها را که به صورت اختصاصی در شهر تهران فعالیت می‌کند به شما معرفی کنیم.

ویدیو؛ حرکت غیرمنتظره کریستیانو رونالدو پس از تعویض در دیدار مقابل میلان و رفتن به رختکن

طرفداریطرفداری1 روز قبل

بازتاب یک گزارش!

صدا و سیماصدا و سیما7 ساعت قبل
شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است. به گزارش خبرگزاری صدا وسیما؛ شرایط نابرابر برای تولید مواد ریز مغذی دامی برخی از کارخانه‌ها را به تعطیلی کشانده است و رقابت در این حوزه تولیدی را با مشکل مواجه کرده است برای اطلاع بیشتر گزارش همکارمان آذری بقا را پیگیری نمایید.

فیلم/ پلمپ پاتوق معتادان زن و مرد

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز19 ساعت قبل
اعتمادآنلایناعتمادآنلاین15 ساعت قبل
سید صالح هندی، مدیر اکتشافات شرکت ملی نفت گفت: از میزان استخراج نفت از میدان نام آوران به میزان ۱۳۰ میلیارد دلار به سرمایه ملی افزوده می‌شود. او افزود: کشفیات فعلی این میدان ۲۲ میلیارد بشکه نفت است، در ادوار گذشته نیز تعداد ۳۱ میلیارد بشکه از تاقدیس‌های میانی کشف شده بود که با احتساب تعداد جدید، ۵۳ میلیارد بشکه رقم اکتشافات میدان فعلی است. هندی با اشاره به میزان ضریب اکتشافات بشکه‌های نفتی، ابراز کرد: ضریب بازیافت ۲ درصدی منجر به دریافت ۲٫۲ میلیارد بشکه استحصال نفت از میدان نام آوران می‌شود. بیشتر بخوانید: تشریح جزئیات کشف میدان جدید نفتی «نام آوران» با ذخیره ۲۲ میلیارد بشکه نفتاین مقام مسئول بیان کرد: درآمد نفتی در سال‌های مختلف به دلایل گوناگونی بستگی دارد، اما میزان استحصال ۲٫۲ میلیارد بشکه از این میدان نفتی که حتی اگر هر بشکه استخراج آن ۱۰ دلار محاسبه شده و از قیمت جهانی (۵۰ دلار) نفت کسر شود، به میزان ۱۳۰ میلیارد دلار به سرمایه ملی افزوده می‌شود. این میدان نفتی میادین مشترک نیست و ذی نفع آن ایران است.

نظرها

اخبار بیشتر

پربحث‌ترین خبرها