فونسکا: از روند پیشرفت رم کاملا راضی هستم؛ حالا می‌بینیم که بازیکنان، ایده‌های من را درک کرده‌اند
  1. خبری
  2. همه خبرها
  3. طرفداری
  4. ورزشی
فونسکا: از روند پیشرفت رم کاملا راضی هستم؛ حالا می‌بینیم که بازیکنان، ایده‌های من را درک کرده‌اند

فونسکا: از روند پیشرفت رم کاملا راضی هستم؛ حالا می‌بینیم که بازیکنان، ایده‌های من را درک کرده‌اند

طرفداریخبرگزاری طرفداری |
سرمربی پرتغالی جالوروسی طی هفته اخیر به دومین برد پیاپی خود در پایتخت ایتالیا رسید.

طرفداری- در هفته اول لیگ اروپا، دیدار آاس رم-باشاک شهیر با برتری ۴-۰ شاگردان فونسکا خاتمه یافت. رم در ۴ بازی این فصل خود ۱۲ گل به ثمر رسانده و در این دیدار برای اولین بار موفق به ثبت کلین شیت شد.

فونسکا پس از برد تیمش در مصاحبه‌ای با اسکای اسپورت ایتالیا گفت:

از عملکرد تیم در نیمه اول، خوشم نیامد. توپ‌های زیادی خراب کردیم و در پاسکاری موفق نبودیم. در حملات، خوب ظاهر نشدیم و بسیار کند بودیم. اما در نیمه دوم بسیار بهتر شدیم و چند فرصت خوب گلزنی خلق کردیم.

به نظرم بازی با لاتزیو، کمک زیادی به ما کرد. آن مسابقه برای ما بسیار مهم بود چراکه اشتباهات خود را متوجه شدیم و اقدام به اصلاح این خطاها کردیم. تیم از آن بازی، درس‌های زیادی گرفت. در حال حاضر از نحوه پیشرفت رم و بازی تیم بسیار راضی هستم. پاسکاری بین خطوط در زمین بسیار مهم است چون با پاسکاری صحیح بین خطوط، فضاها باز می‌شود و فرصت گلزنی به وجود می‌آید.

بسیار به تیم خود مطمئن هستم چون حالا می‌بینیم همه بازیکنان درک کرده‌اند که از آنها چه چیزی می‌خواهم. آنها به ایده‌های من نزدیک‌تر شده‌اند. بسیار مهم بود که امشب گلی نخوردیم اما خط حمله رم نیز در حال حاضر بسیار خوب کار می‌کند.

در سایت خبری بخوانید: اخبار ورزشی چند دقیقه پیش از سراسر وب

ماندن ژکو در رم؟ در طول پیش فصل بارها با او صحبت کردم و اجازه دادم، درک کند نوع فوتبالی که قرار است بازی کنیم، کاملا مناسب اوست.

پاستوره و زانیولو؟ پاستوره، بازیکن بزرگی است که اخیرا دچار مشکلات فیزیکی بود. او مثل کل تیم در نیمه اول، عملکرد خوبی نداشت اما در نیمه دوم کاملا بهتر ظاهر شد. زانیولو نیز ثابت کرد در پست وینگر و هافبک هجومی می‌تواند در کیفیت بالایی بازی کند.

دیاوارا؟ او برای اولین بار بازی کرد و نباید این نکته را فراموش کرد. لازم است در تصمیم گیری و حرکات بدون توپ، سریع‌تر عمل کند.

کریستانته؟ او پسر بسیار باهوشی است و سریعا خواسته‌های مرا درک کرد. در هر زمینه‌ای مشتاق یادگیری است. کلایورت؟ وی پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد. او حالا درک بهتری از بازی دارد. متوجه شده است که چطور باید در کارهای دفاعی و هجومی با حرکات خود به تیم کمک کند.

خواندن خبر در سایت منبع

در ادامه بخوانید

فیلم/ کارشناسی داوری ایران و بحرین

مشرق‌نیوزمشرق‌نیوز22 ساعت قبل
عصر ایرانعصر ایران1 روز قبل
این سه اتفاق نشان داد که فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است. عصرایران؛ احسان محمدی- شکست در فوتبال همیشه تلخ است، مقابل بحرین شرنگ. با آنکه بارها بحرین را شکست داده‌ایم اما زخم آن مسابقه مقدماتی جام‌جهانی ۲۰۰۲ در منامه هنوز تازه است. فارغ از آنچه در زمین رخ داد، رفتار هواداران بحرین هنگام پخش سرود‌ملی ایران بود که سخت دل‌ها را آزرد. این سه اتفاق نشان داد که فوتبال از یک بازی که برای لذت آفریده شده به سمت یک کارزار در حرکت است.

ویدیو؛ رختکن اسپانیا پس از صعود به یورو ۲۰۲۰

طرفداریطرفداری21 ساعت قبل
طرفداری - در ادامه رقابت‌های مقدماتی یورو ۲۰۲۰، اسپانیا مهمان سوئد بود و در پایان بازی با تساوی ۱-۱ خاتمه یافت. اسپانیا با کسب این یک امتیاز ۲۰ امتیازی شد و به عنوان اولین تیم از گروه F و در فاصله دو بازی به پایان بازی‌های مرحله گروهی، از گروه ششم مسابقات راهی یورو ۲۰۲۰ شد.
برنابرنا1 روز قبل
مربی تیم‌ ملی کاراته گفت: ملی‌پوشان انتظارات را در روسیه به خوبی برآورده کردند و خوشبختانه در حال حاضر در ۲ وزن المپیکی شرایط خوبی داریم. به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ سعید حسنی‌پور، مربی تیم‌ ملی کاراته، درباره شرایط ملی‌پوشان برای حضور در مسابقات پیش‌رو پس از کسب عنوان قهرمانی در کاراته وان روسیه به خبرنگار برنا گفت: مسابقات روسیه ششمین مرحله کاراته وان‌ها بود که تیم اعزام شد و در نهایت نیز موفق شد مقام قهرمانی را کسب کند. در بخش آقایان که مربوط به بنده و همکارانم می‌شود ملی‌ پوشان انتظارات را به خوبی برآورده کردند و در حال حاضر در دو وزن المپیکی شرایط خوبی داریم. او اضافه کرد: البته در یک وزن هم رقابت اصلی بین دو ملی‌پوش خودمان است و این موضوع پیام خوبی برای کاراته ایران محسوب می‌شود. فکر می‌کنم برای رسیدن به مدال المپیک بازیکنی موفق خواهد بود که اشتباه کمتری در این مسابقات و حتی رقابت‌های المپیک داشته باشد.

نظرها

اخبار بیشتر